مرغ مگس خوار گوگل و سئو

مرغ مگس خوار گوگل و سئو

شاید با الگوریتم گوگل به نام مرغ مگس خوار آشنایی داشته باشید که چند وقت پیش گوگل آن را مطرح نمود ولی در مورد جزئیات آن صحبت چندانی نشده است ولی بدون شک این الگوریتم در آینده نتایج بسیاری از موضوع سئو سایت ها را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد . الگوریتم های گوگل ثابت نبوده و چند وقت یک بار اپدیت می شوند تا در این میان تخلفی صورت نگیرد .

بسیاری از تحقیقات مشخص نموده اند که حداقل نیمی از کاربران نیاز ها و جستجو هایشان را به وسیله ی گوشی همراه و موبایل های خود انجام می دهند و هر روز نیز بر تعداد آن ها افزوده می شود ، وقتی که وب سایت گوگل می خواست الگوریتم مرغ مگس خوار را معرفی نماید این جمله را اعلام کرد : " می توانید از تلفن های همراه خود استفاده کنید " و این به معنای این است که تمرکز و هدف سایت گوگل بر استفاده بیش تر و سازگاری با تلفن همراه و موبایل می باشد و به آن توجهی زیاد نشان داده شده است .

اهمیت استفاده کاربران و افراد از موبایل های شخصی شان توسط مدیران گوگل شناخته و درک شده می باشد و این یکی از مهم ترین موضوعاتی می باشد که آینده بهینه سازی وب سایت و سئو و هم چنین بازاریابی اینترنتی را شکل خواهد داد .

پس اگر طراحی وبسایت را انجام می دهید تمام اطلاعات را باید برای موبایل ها نیز بهینه سازی نمایید و این موضوع را فراموش نکنید .

محتوا می بایست مفید باشد

یکی از اهداف اصلی در الگوریتم های گوناگون وب سایت گوگل و مخصوصا مرغ مگس خوار ارائه دادن مناسب ترین و بهترین جواب ها به جستجو ی افراد است ، او قصد دارد تا هدف های حاصل از جستجو را شناسایی کند و مناسب ترین پاسخ ها را به کاربران بدهد . بنابراین با توجه به این اهمیت اگر شما فروشنده هستید باید ابتدا نیاز های مشتریان خود را به خوبی بشناسید تا بتوانید در نهایت به آن ها کمک کرده و بهترین ها را به آنان ارائه نمایید

از سوالات افراد با خبر باشید و تلاش کنید تا با کمک گرفتن از وب سایت خود و سایر شبکه های اجتماعی به سوالات کاربران پاسخی مناسب دهید ، اگر بتوانید خواسته و نیاز افراد و کاربران را جواب دهید رنک بهتری خواهید گرفت و افزایش رتبه و بازدید شامل حال شما می شود .

 

الگوریتم گوگل

به کمک موبایل ها می توان صدا ها را جستجو کرد و این نیز یکی دیگر از موضوعاتی می باشد که توجه گوگل را جلب نموده و وب سایت گوگل اکنون بستر و موقعیت را برای اشخاصی که می خواهند به وسیله ی صدا جستجو کنند را فراهم کرده و اکنون ورودی صدا از ورودی های پیش فرض در شبکه ی اجتماعی گوگل پلاس است .

از جستجو های مفهومی معنایی بیش تر استفاده نمایید تا نتایج بهتری را دریافت کنید ، مدیران وب سایت گوگل قصد دارند تا با کمک گرفتن از جستجو های معنایی نتایج دقیق تر و مناسب تری را به مشتری ها و کاربران ارائه کنند .

با توجه به این موضوع الگوریتم جدید و تازه ی مرغ مگس خوار در وب سایت گوگل قصد دارد تا مفهوم کلی جستجو ها را درک نماید نه فقط تعدادی از کلمه های کلیدی را که نوشته می شوند .

استفاده نمودن از شبکه های اجتماعی مختلف :

این نکته را بدانید که استفاده کردن از انواع مختلف شبکه های اجتماعی بر روی سئوی سایت شما قطعا بی تاثیر نخواهد بود .

خود را در شبکه های اجتماعی به کاربران تان معرفی کنید و مطالب خود را با آن ها به اشتراک بگذارید و اجازه دهید تا در مورد شما نظر بدهند و شما را به یکدیگر معرفی کنند . اگر کار فروش را انجام می دهید بر روی تمامی شبکه های اجتماعی متمرکز شوید و با انجام دادن مستمر فعالیت در آن ها برای کسب و کار خود نوعی اعتبار به دست آورید و خود را به همه شناخته و مغرفی نمایید .

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.