بازاریابی فیس بوکی

بازاریابی فیس بوکی

فیس بوک (Facebook) سایتی اجتماعی است و توسط مارک زاکربرگ (Mark Zuckerberg) در سال 2004 راه اندازی شد. شاید خود مارک هم تصور نمیکرد در مدت زمانی کوتاه این سایت به محبوب ترین وب سایت اجتماعی تبدیل شود و افراد زیادی در سراسر دنیا از آن استفاده کنند .

این طراحی وب سایت در زمینه کاری خود، وبسایت شماره 1 جهان است .
با توجه به حجم بالای کاربران فیس بوکی که هر روزه بر تعدادشان اضافه هم میشود و همچنین تبادل اطلاعات و بازدیدهای بالای روزانه ی آن ، فیس بوک با اندکی تامل و وقت گذاشتن درست میتواند به پایگاه خوبی برای تبلیغات و کسب درامد برای افراد تبدیل شود .

امروزه اکثر کسب و کارها، دیگر از روش های سنتی کسب درامد فاصله گرفته و در حال روی آوردن به سمت تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و بازاریابی با شبکه های اجتماعی از جمله فیس بوک هستند .

 

این شبکه ی اجتماعی ، بزرگترین و کاربر پسندترین شبکه اجتماعی است ، با میلیون ها کاربر از سراسر جهان و صفحه های مختلف و با استفاده از آن خیلی آسان می توان با کاربران مختلفی در اینترنت در تعامل بود و با انان تبادل اطلاعات داشت .

بازاریابی در فیس بوک این روزها در ایران و جهان رونق یافته و رایج شده است.

از شرکت ها گرفته تا افراد عادی و هر فردی که می خواهد در فیس بوک با مخاطبین ارتباطی داشته باشد برای خود یک صفحه فیس بوک راه انداخته و مرتبا آن را بروز رسانی می کند .

نمی توان نقش شبکه های اجتماعی در بازاریابی را به راحتی نادیده گرفت.

استفاده و ساخت صفحه و حساب کاربری در شبکه های اجتماعی کاملا رایگان است ، تعداد کاربران و مخاطبین آنها زیاد است بنابراین بستر مناسبی برای تبلیغات گسترده هستند .

اخیرا فیس بوک از گوگل پر بازدید در اینترنت پیشی گرفته ، روزانه تعداد زیادی به فیس بوک میروند تا از حال دوستان و آشنایان خود با خبر شوند یا به دیگر فعالیت های خود بپردازند بنابراین در حالیکه اکثر بازاریابان اینترنتی بر روی بالا بودن رنکینگ طراحی سایت خود در گوگل متمرکز هستند ، می توانید اولین موج تبلیغات و بازاریابی اینترنتی را در فیس بوک تجربه کنید .

می توانید تبلیغات خود را گروه بندی کنید و با توجه به آن صفحه ایجاد کنید و از مخاطبان مختلفی برای تبلیغات استفاده کنید و خود را به همه بشناسانید .

این مسئله خیلی مهم و اساسی است که تبلیغات شما باید جدید و به روز باشد. زیرا گذاشتن تبلیغات کهنه مورد توجه قرار نمی گیرد و از نظر افراد دور می ماند.

ضمنا تبلیغات فیس بوکتان باید خیلی جذاب و دیدنی باشد به طوریکه بازدید کنندگان و کاربران برای دریافت کردن اطلاعات و جزئیات کامل تر و بیشتر در مورد آن محصول و خدمات تمایل داشته باشند روی آن کلیک کنند و آن را ببینند .

انجام دادن تبلیغات در فیس بوک این فرصت را برای شما فراهم میکند تا از طریق بازاریابی اینترنتی در آن به سود و درامد مناسب برسید .

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.