چگونه با بازاریابی اینترنتی اینستاگرام کسب و کار خود را گسترش دهیم

چگونه با بازاریابی اینترنتی اینستاگرام کسب و کار خود را گسترش دهیم

چگونه با اینستاگرام کسب و کار خود را گسترش دهیم؟

طی چند سال اخیر رشد شبکه های اجتماعی در بین افراد زیاد بوده و خیلی ها از طریق این شبکه ها کسب و کارهای مختلف خود را در ایران گسترش داده و به همه شناساندند . از شبکه های اجتماعی پر طرفدار و پر بازدید میتوان به گوگل پلاس و توییتر و فیس بوک، لینکدین و اینستاگرام و دیگر شبکه ها اشاره کرد که نقش اساسی را در برندسازی شرکت ها بر عهده داشته اند .

شبکه اینستاگرام سریعتر از آنچه که همه انتظارش را داشتند در حال افزایش دادن کاربرانش است و هم اکنون چندین میلیون نفر عضو آن بوده و به فعالیت های خاص خود میپردازند.این شبکه مکان مناسبی است برای انجام تبلیغات ، اگر در این شبکه به فعالیت مستمر بپردازید می توانید فالوور جمع کرده و پست های خود را با افراد بیش تری به اشتراک بگذارید .

اینستاگرام برای همه بدون محدودیت قابل استفاده است و این امکان را برایتان فراهم میکند تا خیلی راحت عضو آن شوید و مشخصات شخصی یا شرکتی خود و بیوگرافی خود را در آن بگذارید .

بازاریابی شبکه های اجتماعی :

بازاریابی اینترنتی و از طریق طراحی سایت این روز ها خیلی روی بورس است .

بازاریابی که میشود از راه اینستاگرام انجام داد بازاریابی از نوع بصری است که در این شبکه اجتماعی کاربرد دارد .اما در شبکه های دیگر اجتماعی معمولا بازاریابی ها از نوع محتوا هستند ، این ثابت شده است که تصویر نقش مهمی را بازی میکند و کاربرانی که در اینترنت هستند توجه خاصی به اشکال و تصاویر دارند و تصاویر نسبت به مطالب بیشتر توجه افراد را به خود جلب می کند .

برای پروفایل خود یک تصویر مناسب بگذارید تا برای کاربران قابل شناسایی باشید و در انتخاب نام نهایت دقت را داشته باشید ، نامی را برگزینید که با نام های شما در دیگر شبکه های اجتماعی که عضو آنها هستید و در انها فعالیت دارید مانند لینکدین و یا توییتر و ... مشابهت داشته باشد و نام سختی هم نیاشد که به راحتی به خاطر سپرده شود .

توجه بفرمایید در موقع استفاده کردن از اینستاگرام نکته هایی مثل تگ ها، محتوا، و موقعیت عکسهایی که میگذارید را حتما قرار دهید تا افراد تحول را در کسب و کار مشاهده کرده و تشخیص دهند .

در بازاریابی با اینستاگرام ، اگر از اینستاگرام می خواهید استفاده کنید حتما آدرس وب سایت خود را در هنگام بیوگرافی خود یادداشت کنید تا کاربران بتوانند به وب سایت ورود پیدا کنند و از همین فرصت برای سئو سایت خود بهره مند می شوید. ضمنا در هنگام طراحی وب سایت می توانید لینکی را به صفحه اینستاگرام شرکت خود نیز قرار دهید.

اکانت را در حالت عمومی یا (public) قرار دهید :

اگر از اکانت شخصی استفاده میکنید و تمایل دارید برای آن محدودیت بگذارید که هیچ در غیر اینصورت اگر تمایل دارید از اینستاگرام برای توسعه کارو تجارتتان استفاده کنید باید آن را در حالت عمومی قرار دهید. زیرا این ثابت شده است که اغلب کاربران ابتدا دوست دارند تا تصویرهایتان را ببینند و بعد از آن پروفایل شما را دنبال (follow) کنند.

سعی کنید در کنار تصاویری که استفاده میکنید از ویدیو و فیلم های مختلف هم استفاده کنید و ویدیو ها را کنار نگذارید ، بعضی از اوقات تاثیر فیلم ها چندین برابر بیشتر از تاثیر تصاویر بر روی کاربران است پس این نکته را هرگز فراموش نکنید و به آن توجه کنید .

به منظور ارتقا دادن فیلم و عکس در اینستاگرام از فیلترهای موجود استفاده کنید تا تصاویر جذابیت بیشتری پیدا کنند .

تولید محتوای سایت مناسب و متفاوت

بازاریابی با اینستاگرام نیز مثل سایر شبکه های اجتماعی است و شما نباید فقط پست های تکراری که صرفا با کارتان مرتبط هستند را در صفحه ی خود بگذارید ، سعی کنید برای جذب تعداد بیشتری از کاربران در پشت پرده از مطالب متنوع دیگری نیز استفاده نمایید .

 

برای آگاهی از قیمت پکیج ها اینجا کلیک کنید .

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.