برنامه نویسی اندروید

برنامه نویسی اندروید

برنامه نویسی اندروید به چه علتی جزو مهمترین توانایی های یک شرکت طراحی سایت می باشد ؟

بیشترین وسایلی که امروزه در دست کاربران دیده می شود موبایل ها و اسمارت فو ها هستند و افراد بیش تر کارهای شخصی خود را به وسیله ی تلفن های همراه هوشمند و یا تبلت هایشان انجام می دهند . برنامه نویسی اندروید به علت کاربردی که دارند جزو مهم ترین تخصص ها در بازار تکنولوژی به حساب می آیند و مورد توجه شرکت های طراحی سایت قرار گرفته اند.
برنامه نویسی موبایل mobile programming ، همان برنامه نویسی اندروید  Android Programming وبرنامه نویسیIOS  را شامل می شود که با کمک این برنامه نویسی ها می توان در جهت پیشرفت تکنولوژی گام برداشت.

گوشیهای هوشمند ( smart phone ) و تبلت ها با برند های مختلف هر روزه با تعداد بالا در بازار  پخش می شوند و به دست کاربران می رسند و با سیستم عامل های مختلفی همچون اندروید ،آی او اس ( IOS ) و ویندوز موبایل کار می کنند . وقتی کاربر یک گوشی هوشمند تهیه می کند از آن انتظارات بیشتری دارد و خواهان امکانات گسترده تری بر روی موبایل خود می باشد .
برنامه نویسی موبایل و اندروید (اپلیکیشن موبایل و اندروید) همگام بودن با تکنولوژی می باشد و جزو موارد اساسی است که شرکت ها باید در طرح تجاری خود به آن توجه کنند .

طراحی سایت لومیکس با تجربه کافی و داشتن تیم حرفه ای قادر است تا تمامی نیاز ها و خواسته های مشتریان خود را تجزیه و تحلیل کرده و در نهایت با یک برنامه نویسی اندروید خوب نیازهای مشتری را برطرف نماید. تیم لومیکس به صورت کاملا سفارشی و یا حتی عمومی برنامه نویسی اندروید  را انجام می دهد . شرکت طراحی سایت لومیکس جهت جلب رضایت مشتریانش جلسات مشاوره مدیریتی نیز برگزار می کند و در مورد برنامه نویسی اندروید کاربردی و استفاده بهینه از این تکنولوژی مشتریان را توجیه می نماید.
تولید نرم افزار موبایل در قسمت های مختلفی مثل سایت تخفیف گروهی و فروشگاه های آنلاین و امور اطلاع رسانی و همچنین مارکتینگ کاربردی است.

ویژگی های برنامه نویسی اندروید:

خوبی موبایل این است که شما دیگر محدودیت مکانی ندارید و هر زمانی که بخواهید به کمک موبایل خود می توانید کارهایتان را انجام دهید . به عنوان مثال شما می توانید با استفاده از برنامه نویسی اندروید جدیدترین اخبار مربوط به سایت های مختلف را در اسمارت فون خود دنبال کنید.

 

 برنامه نویسی موبایل و اندروید

 

برنامه نویسی موبایل و اندروید در نهایت اپلیکیشنی را در اختیار شما می گذارد که با کمک آن می توانید یک فروشگاه اینترنتی بر روی تلفن همراه خود داشته باشید و محصولات تان را در موبایل به نمایش بگذارید و انها را به فروش بگذارید.

 

برنامه نویسی اندرویدی موبایل

 

برنامه نویسی اندرویدی موبایل

برای تولید نرم افزار اندرویدی موبایل سفارشی و تخصصی می توانید با تیم حرفه ای لومیکس تماس بگیرید و از نحوه برنامه نویسی و قیمت ها مطلع شوید :
شماره تماس با شرکت طراحی سایت لومیکس : 22279133-021

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.