ویژگی سایت موفق

ویژگی سایت موفق

به نظر شما یک طراحی سایت خوب چگونه است ؟ وب سایت موفق چه ویژگی خاصی باید داشته باشد تا نظر مدیریت سایت را جلب نماید ؟

طراحی وب سایت خوب و موفق و کاربر پسند علاوه بر توجه به شکل و ظاهر وب سایت باید به میزان کاربرد و کارایی سایت نیز توجه داشته باشد و در واقع زمانی که وب سایتی برای مخاطب و کاربر خود کارامد و مفید نباشد ، دیگر ظاهر زیبایش به چشم نمی اید و شکل و ظاهر آن بی مقدار و بی اهمیت خواهد بود . در ساخت و طراحی وبسایت ها باید یکسری از بایدها و نبایدها را رعایت کرد و اصولی پیش رفت که در ادامه در این مورد صحبت خواهیم کرد .

ویژگی های طراحی سایت خوب :

در طراحی سایت باید فایل های تصویری با حجمی کم را برگزید تا در سرعت لود شدن صفحه ی وب تاخیر زیادی ایجاد نشود تا حتی کاربرانی که از اینترنت با سرعت پایین استفاده می کنند هم بتوانند وب سایت را به درستی مشاهده کنند و از صفحه ی با عکس زیاد دوری کنید .

در ساخت و طراحی وب سایت نوع و سایز فونت و نوع رنگ امیزی صفحه تاثیر مهم و بسزایی برای شما خواهد داشت ، رنگ هایی که انتخاب می کنید باید با زمینه ی فعالیتتان مرتبط و سازگار باشد تا در نهایت وب سایت را شیک و برجسته جلوه دهد . قبل از طراحی و انتخاب رنگ های مورد نظرتان می توانید از متخصصین در این زمینه کمک و مشاوره بگیرید و به کمک آن ها از رنگ ها استفاده بهینه نمایید و به معنی گرافیک و رنگ ها هم توجه کنید .

به این موضوع توجه داشته باشید که رقابت در زمینه وب خیلی زیاد شده است و هر سایتی سعی دارد تا مخاطبین را به سمت خود بکشد پس شما باید با یک طراحی وب سایت مناسب و اصولی کاربران را جذب کرده و نظرشان را جلب نمایید تا در کسب و کارتان موفق شوید و بازدید کنندگان از وب سایت خود را افزایش دهید .

هر سایتی باید متناسب با کار و فعالیتش طرحی شود و در نهایت عامه پسند باشد .

امنیت

یکی از مسائلی که در طراحی سایت باید به آن توجه نمایید رعایت امنیت است ، کاربران و مشتریان شما باید به این اطمینان برسند که هیچ کدام از مسائل و اطلاعات شخصی آن ها فاش نشده و مورد سوء استفاده واقع نمی شود و یا این اطلاعات در اختیار شخص دیگری قرار نمی گیرد و تمام آن ها برای شخص محرمانه باقی می ماند . مخصوصا اگر شما به فروش محصولی خاص مشغول هستید باید ایمنی را برای مشتریان خود رعایت نمایید و " SSL" را رعایت کنید .

طراحی وب سایت

طراحی و ساخت وب سایت تان را بر مبنای 256 رنگ بگذارید و انجام دهید و از رزولوشن مناسب استفاده کنید تا کاربران بیش تری را بتوانید به سمت وب سایت خود بکشانید زیرا برخی از مخاطبین از مانیتور هایی خیلی قدیمی استفاده می نمایند پس شما با این کار وضعیت همه ی کاربران خود را در نظر داشته اید و به آن ها اهمیت داده اید .

در کار طراحی وبسایت خود برای تماس با ما یک صفحه ی جدا در نظر بگیرید و در آن تمامی اطلاعات تماسی خود را بگذارید و محتویات آن را با تلفن و موبایل و آدرس محل شرکت خود و ایمیل بخش های مختلف شرکت پر کنید تا مخاطبین بتوانند به آسانی با شما در ارتباط باشند و شما را جستجو کنند .

برای مطالب و متون خود در طراحی سایت یک شیوه ی مناسب نگارشی را برگزینید و مطالب را به گونه ای در طراحی سایت بنویسید که حس آن را به مخاطب خود منتقل کنید و او حس کند این نوشته ها در طراحی سایت برای خودش نوشته شدند و می تواند از آن ها استفاده لازم را ببرد .

مطالب را در طراحی سایت واضح بنویسید تا خواندن متون در طراحی سایت برای همه ساده و بی دردسر باشد .

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.