مقالات بهینه سازی و سئو

بهینه سازی سایت در دنیای پیشرفته ی امروز تخصص و علم مهندسی به حساب می آید . بهینه سازی صفحات وب سایت یعنی در نتایج جستجو ها امتیاز بیشتر را داشته باشید. این که وب سایت شما در رتبه های بالاتر نمایش داده شود قطعا به نفع شماست زیرا تعداد بازدیدکننده از سایت را افزایش می دهد و سایتتان کلیک خور بیشتری خواهد داشت . قبل از پیاده سازی سایت ابتدا باید نوع مخاطبان وب سایت و هدف از آن را مشخص کرد تا در مرحله بعدی بتوانیم اطلاعاتی را متناسب با کاربران در وب سایت بگذاریم و بر اساس نوع مخاطب و کلمات کلیدی متناسب تعداد مخاطبان و بازدیدکنندگان را افزایش دهیم .

 

مقالات طراحی سایت

اهمیت داشتن وب سایت حرفه ای بر کسی پوشیده نیست . امروزه با پیشرفت تکنولوژی و رقابت سنگین در اینترنت هر شخص یا شرکتی برای پیشبرد کار و فعالیت خود به طراحی سایت نیاز دارد ، سایتی که علاوه بر ظاهر و گرافیک زیبا ، منحصر به فرد باشد و تمام تکنیک های برنامه نویسی و طراحی وب سایت در آن رعایت شده باشد .

با داشتن یک وب سایت حرفه ای به راحتی می توانید حوضه کاریتان را به مخاطبین خود بشناسانید .

مقالات طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت مشاغل یکی از اهداف اصلی تیم طراحی وب سایت شرکت لومیکس است .

شرکت طراحی سایت لومیکس با سابقه طولانی در زمینه طراحی انواع وب سایت ها قصد دارد با توجه به نیاز و شرایط شغلی متفاوت کاربران و درخواست کنندگان برای انها وب سایت تخصصی مشاغل را طراحی و پیاده سازی کند که در نهایت سایت مورد نظر هم از لحاظ برنامه نویسی و هم گرافیکی توانایی لازم را برای برطرف کردن نیازهای مشتریان داشته باشد .

مقالات بازاریابی اینترنتی

یکی از راه کارهای تبلیغاتی ، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی می باشد که راهی ارزان قیمت و ماندگار است و البته این روش در دسترس همه می باشد .

بازاریابی الکترونیکی جایگاه خاصی پیدا کرده و استفاده از آن بصورت روز افزون در حال افزایش می باشد و از روش های سنتی در زمینه تبلیغات پیشی گرفته است .

در بازاریابی اینترنتی یکی از مهم ترین قسمت ها بررسی بازار اصلی است که در گام اول باید به آن توجه گردد . توجه به بررسی بازار بخش مهمی است زیرا فروشنده اینترنتی باید بداند که چه محصولات و خدماتی مورد علاقه مردم هست یا نه تا بهتر بتواند در این زمینه به فعالیت بپردازد .

اگر به کسب و کار اینترنتی علاقه مند هستید اولین نیازی که خواهید داشت تحقیق کردن است. با تحقیق اطلاعات شما بالا رفته و علاوه بر آن کلید اصلی موفقیت در بازاریابی اینترنتی ، تحقیق در بازار است .