تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام

یکی از بهترین راه های بازاریابی اینترنتی و الکترونیکی استفاده از انواع مختلف رسانه های اجتماعی معروف است بنابراین دربازاریابی های اینترنتی مربوط به محصول و خدمات این شبکه ها بسیار مورد توجه افراد مختلف قرار گرفته و استفاده می شوند .تبلیغات اینستاگرام یکی از بهترین راه های تبلیغات است.

یکی از شبکه های پر طرفدار اجتماعی در این روز ها اینستاگرام و تبلیغات در اینستاگرام می باشد ، به خصوص این که این شبکه توسط فیس بوک خریداری شده است بنابراین ناخود آگاه توجه به این نرم افزار خیلی زیاد شده است .

این روز ها رسانه ی اینستاگرام و تبلیغات اینستاگرام تبدیل به یک مکان شلوغ و پر رفت و امد برای افراد شده است و به همین خاطر برای تبلیغات محل و مکانی مناسب می باشد . با کمک تبلیغات اینستاگرام می توانید خو را معرفی نمایید و کارها را رونق ببخشید زیرا افراد زیادی از اینستاگرام استفاده می کنند و بنابراین این مکان برای تبلیغ بسیار مناسب می باشد . 

سرعت توجه کردن به اینستا خیلی سریع بود و هر روز بر تعداد استفاده کننده از این اپلیکیشن افزوده می شود و بیش تر از قبل به آن توجه می شود . توجه بیش از اندازه افراد به اینستاگرام باعث شده تا این شبکه محبوبیت خاصی پیدا کند و طرفدارانش هر روز اضافه شوند . نصب این نرم افزار بر روی موبایل یا تبلت های فردی و شخصی راحت است بنابراین اشخاص به راحتی آن را نصب کرده و از این نرم افزار استفاده می کنند .

چندی پیش تبلیغات اینستاگرام اعلام کرد که تبلیغات و پست‌ هایی برای پشتیبانی از سرویس خود را اضافه کرده است و نمونه هایی از محتویات تایم ‌‌لاین کاربران را برای همگان منتشر نمود و به معرض نمایش گذاشت . برخی از این تبلیغات مشابه و یکسان با پست‌های معمولی و عادی در این سرویس اجتماعی است و یک فرق کوچک این وسط وجود دارد و آن هم وجود داشتن یک بنر با عبارت “sponsored” در گوشه بالا و سمت راست پست کورد نظر کاربر می باشد .

سوالی که در این جا پیش می اید این است که چطور از شبکه ی اینستاگرام برای انجام تبلیغات و در واقع تبلیغ در اینستا استفاده کنیم ؟همانند هر شبکه ی اجتماعی دیگر تبلیغات اینستاگرام هم باید جذاب و کاربر پسند بوده و نظر مشتری ها را به خود جلب نماید به خصوص این که این شبکه کلا بر پایه و اساس تصویر است و تمام تبلیغات اینستا با عکس همراه می باشد بنابراین باید سعی شود تا بهترین تصاویر با کیفیت بالا و طراحی های اختصاصی و منحصر به فرد برای محصولات انتخاب شوند تا در نظر بیننده جذاب باشند .

در این میان صرفه جویی نکنید و یا به هیچ وجه از سمبل کاری در کار ها استفاده نکنید زیرا تبلیغات در اینستا برای پیش برد کارهای شما قدمی است اساسی و مهم . خود را با تبلیغات اینستاگرام به بقیه بشناسانید ولی در بین پیج های متفرقه به تبلیغات نپردازید و بازار هدف و مشتری های نهایی خود را با دقت و توجه انتخاب کنید و برای شان وقت صرف نمایید تا به اهداف تان نزدیک تر شوید .تنها به دنبال لایک اضافی و یا جذب کاربران زیاد و غیر حرفه ای نباشید و تمام قدم ها را با برنامه ریزی پیش ببرید .

 

تبلیغات اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام مکان مناسب و خوبی برای انجام دادن تبلیغات می باشد پس به ان توجه نمایید و خیلی راحت از کنارش عبور نکنید .در ابتدای مسیری که در پیش گرفته اید سعی نمایید تا در اینستا فقط محصولات تان را بشناسید و معرفی کنید و در حقیقت به عنوان یک بازاریاب حرفه ای و مجازی عمل کرده و از این شبکه و رسانه ی جتماعی استفاده نمایید .

باید سعی نمود تا فالور های اینستاگرام خود را افزایش داد و از طریق آن ها به تبلیغات اینستاگرام موثر پرداخت .تمام تلاش و سعی خود را داشته باشید تا برای خبر رسانی و ارتباط با مشتری از اینستاگرام بهره و استفاده نکنید زیرا اکثر کاربرانی که در این شبکه عضو هستند زیاد به مطالعه و یا نوشتار علاقه نداشته و بیش تر دوست دارند تا عکس های زیبا و تازه را ببینند و اطلاع رسانی با عکس را دوست دارند .

شما از طریق تبلیغات اینستاگرام به راحتی قادر هستید تا مشتری ها و کاربران را به صفحه ی فیس بوک و یا تویتر تان هدایت کنید . تا افراد در آن شبکه ها با شما در ارتباط باشند و در جریان کامل کارهای شما قرار بگیرند .برای صفحه اینستاگرام و تبلیغات در اینستاگرام خود وقت بگذارید و سعی کنید در تایم های مختلف در آن پست بگذارید زیرا افراد در طول روز چندین مرتبه به صفحه ی خود سر می زنند .

 

تبلیغات در اینستا

 

برای آگاهی از قیمت پکیج ها اینجا کلیک کنید .

 

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.