بازاریابی با اینستاگرام

بازاریابی با اینستاگرام

در اين مقاله سعي شده است كه بطور خلاصه و مفيد ، نکاتی ساده براي بازاریابی با اینستاگرام و تبلیغات اینستاگرام برای رسيدن به فروش زياد و همینطور جذب مخاطب و كاربر فراوان گفته شود و در اين امر شما را در رسيدن به اهدافتان نزديك نماييم.

اولين و مهمترین نكته بازاریابی با اینستاگرام بهینه سازی پروفایل مي باشد:

اینستاگرام این قابليت را به كاربران خود مي دهد تا به آساني يكي از اعضاي اين برنامه شوند و ويژگي ها و بیوگرافی خودشان را در آن به اشتراك بگذارند، سعی کنید که پروفایل خود را به درستی و با اطلاعات مفید پر کنید تا از آن به درستی استفاده شود . اگر سایت مشخصی دارید می توانید از آن نام ببرید و در صفحه اینستاگرام خود به آن اشاره ای داشته باشید .

 

بازاریابی اینستاگرام

 

برای آگاهی از قیمت پکیج ها اینجا کلیک کنید .

 

اگر تبلیغ در اینستا و بازاریابی با اینستاگرام را برای کسب و کارتان انتخاب نموده ايد باید اين نكته را در نظر بگيريد که در چندين حوزه فوكوس نماييد. یک عكس خوب و مرتبط برای پروفایل خود بكار ببريد تا کاربران به آساني شما را پيدا نمايند و بازاریابی با اینستاگرام را برای خود سهل تر کنید.

این شبکه اجتماعی بسیار پر کاربرد شده (بازاریابی با اینستاگرام)و از لحاظ قدرت تعامل کسب و کار مفید و قابل استفاده می باشد و قادر است تا با نمایش خلاقانه و استادانه تصاویر و عکس های محصولات و پیاده سازی با کمک هشتگ ها افزایش فروش را به همراه داشته باشد . کاربران فعال شبکه ی اینستاگرام بسیار زیاد هستند و اینستاگرام از محبوب ترین شبکه های اجتماعی می باشد به خصوص اینکه تمامی فعالیت ها  و بازاریابی با اینستاگرام در آن بر پایه به اشتراک گذاشتن عکس ها می باشد .

تلاش کنید اسم پروفایلتان به گونه اي انتخاب شود که همانند نام كاربري در دیگر شبکه های اجتماعی مثل توییتر باشد و بتوان به راحتي به عنوان هشتگ مورد استفاده قرار داد. در قسمت bio اطلاعات جالب و جذاب و مفيد در حوزه تجارت خود وارد نماييد و اين قسمت يكي از قسمتهاي مهم بازاریابی با اینستاگرام است كه بايد بيشترين تلاش را براي معرفي خود نماييد.

شبکه اجتماعی اینستاگرام

آدرس وب سایت را در قسمت bio وارد نماييد :

تنها جايي است كه در پروفایل اینستاگرام میتوانید یک لینک در آنجا بگذاريد .در نظر داشته باشيد که چه نوع لینکی در اين قسمت مي خواهید قرار بگيرد. اگر سعي داريد کاربران به صورت مستقیم به سايتتان مراجعه نمايند ، آدرس اصلی سايت را در اين قسمت قرار دهيد.اما اگر قصدتان اين است كه يك موضوع خاصي را در سايتتان مشاهده نمايند تنها آدرس همان صفحه را در اين قسمت وارد نماييد و امكان ويرايش لينك را نيز خواهيد داشت.

برای بازاریابی با اینستاگرام اکانت را در حالت عمومی قرار دهيد :

اگر از اکانت شخصی استفاده می کنید می توانید محدودیت براي آن قائل شويد و اما اگر برنامه اینستاگرام را برای توسعه و پيشرفت کسب و کار بكار مي بريد بایستي در حالت عمومی قرارداده شود و در نتیجه ی این کار باعث بالا رفتن تعداد فالوور اینستاگرام برای کسب و کار شما خواهد شد.چون بسياري از کاربران اول مي خواهند تصاویر را ببينند و سپس شما را (follow) نمايند.

برای بازاریابی با اینستاگرام هشتگ hashtag به كار ببريد:

به كار بردن هشتگ یک روش فوق العاده اي مي باشد و سبب مي شود كه عكس هاي شما در دید عموم نظاره شود و كاربران تازه و جدید فراوان جذب شوند و با کسب و کارشما آشنا شوند. سعي كنيد از ۵ تا ۷ هشتگ كه با کسب و کارتان هماهنگ و مطابقت مي كند انتخاب نماييد.

هشتگ های مشهور که به کسب و کارتان ربطي ندارد هيچ وقت استفاده ننماييد ، بايستي بدانيد استفاده مفيد از هشتگ ها منجر به افزايش دنبال کننده يا فالور اینستاگرام براي شما خواهد شد .

برای بازاریابی با اینستاگرام محتوای مختلف توليد نماييد :

همانطور كه در شبکه های اجتماعی ديگر مشاهده كرديد ، پستهای شما فقط مرتبط با شما و محصولات و کسب و کارتان الزامي نيست كه باشد. در پشت پرده نیز از محتويات مربوط به زمینه فعالیت نيز مي توان گفت .

تصاویر و فیلم در اينستا خود استفاده نماييد:

آمار نشان ميدهد كه تعداد عكس ها از ویدیو ها بیشتر است. تلاش خود را كنيد تا اين نسبت از عكس ها و ويدئو ها يكسان و به يك اندازه باشد چون که ویدیو بر روی مخاطبان تأثير بسزايي خواهد داشت.

از فیلترهای تصویری استفاده نماييد:

براي بالا بردن و ارتقا ويدئو و تصوير در اینستاگرام فیلترهایی وجود دارد.به طور متوسط به كار بردن این فیلترهای تصویری سبب جالب تر شدن تصاوير و ويدئو ها مي شود با تمامي این توصيف ها ما پيشنهاد مي دهيم كه پیج آماده اینستاگرام خريداري نماييد چون اگر بخواهيد تمامي اين نكات را رعایت نماييد و به اهداف خود كه افزايش بازدهي و عملكرد است مدت زمان زيادي صرف مي شود تا به اين هدف برسيد.

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.