بازاریابی اینترنتی با ویدئو مارکتینگ

بازاریابی اینترنتی با ویدئو مارکتینگ

مفهوم اساسی و اصلی در ویدئو مارکتینگ چیست ؟ چگونه به ویدئو مارکتینگ موفق برسيم ؟ اصلا چرا از بازاریابی اینترنتی با ویدئو مارکتینگ  استفاده می شود ؟

در حال حاضر کاربران زيادي در اینترنت بدنبال اطلاعات ویدئويي هستند كه روز به روز این تعداد در حال افزايش می باشند. این افراد تمایل دارند تا به جای خواندن متن های طولانی در مورد یک موضوع خاص از ویدئو مارکتینگ استفاده کنند و تمام موارد را با پخش شدن یک ویدئو اموزشی ببینند و دریافت نمایند . تماشا کردن یک ویدیو برای ان ها خیلی راحت تر از خواندن مطالب است . در ضمن با تماشای ویدیو اطلاعات کامل تری را می توان به دست اورد .

در حقيقت، مخاطبين بیشتر از طريق ویدئو واكنش نشان مي دهند و همچنين ويدئو را به عنوان يك منبع قابل اطمينان به حساب مي آورند.

ویدئو مارکتینگ يا همان بازاریابی از راه ویدئو يكي از راه هاي بازاريابي اينترنتي مي باشد و مخاطبين خود را از راه ويدئو جمع آوري و جذب مي نمايند.

بازاریابی اینترنتی از طریق ویدئو,ویدئو مارکتینگ:

اين نكته قابل ذكر است كه بازاریابی بوسيله ي ویدئو در بالا بردن ترافيك سايت نيز نقش به سزايي دارد و در كسب و كار و درآمد تأثير شگرفي به همراه خواهد داشت. ولي باز در چشم برخي از مالكين وب سايت اين روش به چشم نمي آيد.

کاربران هميشه به طور پيوسته ویدئوها را سرچ مي نمايند، بنابراين موتورهای جستجو مثل گوگل لینکی را به نام ویدئو قرار داده و در نتيجه هاي سرچ شده، ویدئوهایي كه مربوط با کلمه کلیدی هستند را به نمایش می گذارد.

اگر به فكر توليد و ساخت ویدئوهای آنلاین برای توسعه کسب و کار خود مي باشيد ، لازم است كه از قواعد ویدئو مارکتینگ شناخت پيدا نماييد تا ویدئوی ساخته شده شما بهينه سازی برای موتورهای جستجو را داشته باشد و به هدفي كه داريد شما را برساند و بهره وري خوبي نسبت به آن كسب نماييد.

در ادامه مقاله به چندين قواعد از ويدئو ماركتينگ پرداخته ايم تا با بكار گيري اين اصول و قواعد در موتور هاي جستجو قابل نمايش و بهينه باشيد و مخاطبين شما رو به افزايش باشد.

توليد یک کلمه کلیدی

با بكار گيري کلمات کلیدی در عنوان ویدئو سبب مي شوید که موتورهای جستجو اطلاعات داخل ويدئو را دريافت و حس نمايند. با استفاده از كلمه كليدي رتبه ای بالا برای جستجوهای مربوطه كسب نماييد.

صفحه ویدئوی همراه با متن در ویدئو مارکتینگ

با استفاده از یک متن ساده و بهینه شده بر پايه اصول سئو در صفحه ویدئو، این قابليت به موتورهای جستجو داده مي شود تا اطلاعات ویدئویي را دريافت و درك كند.

بكار بردن کلمه کلیدی ويدئو در بازاریابی اینترنتی از طریق ویدئو

بيشتر کاربران در زمان سرچ ویدئو، کلمه کلیدی ویدئو را درعبارت جستجو بكار مي برند؛ پس مناسب تر است که این کلمه در تمام متا تگها وجود داشته باشد.

توليد بخش فيدبك، ارسال نظر

با درست كردن بخش فيد بك یا ارسال نظر براي كاربران اين قابليت را ايجاد مي نماييد كه با شما در رابطه باشند. پس بايد تمام نظرات را خوانده و به آنها پاسخ بدهيد.

شما مي توانيد در شبكه هاي اجتماعي و سايت هايي كه مربوط به اشتراگ گذاري آنلاين ويدئو هستند ويدئوي خود را در آنجا قرار دهيد تا به اين صورت كاربران بيشتري براي خود جذب نماييد. ویدئوها را در YouTube، Vimeo و سایر سایتها به اشتراك بگذاريد چون سبب بالا رفتن ترافيك سايتتان نيز مي شويد.

 

بكار بردن عکس Thumbnail مناسب

از فاكتورهايي كه در جذب مشتري تأثير دارد و سبب اين مي شود كه مخاطبين ويدئوي شما را زودتر نگاه كنند بكار بردن عکس Thumbnail مناسب براي ویدئو می باشد. بنابراين عکسی را از ویدئو براي نمايش انتخاب كنيد كه باعث جذب كاربر شود و با مفهوم فيلم سازگاري داشته باشد.

بكار گيري از RSS

اصولا كاربران خواستار اين هستند که یک RSS داشته باشند و اطلاعات مورد علاقه شان را در آنجا نگاه كنند. وقتي دكمه RSS در صفحه ویدئو قرار مي دهيد، به كاربران امكان اين مورد را مي دهيد كه ویدئوها را به RSS شان اضافه نمایند و بعداً آنها را مشاهده نمايند.

ارسال بیش از یک ویدئو

در بازاریابی اینترنتی به روش ویدئو، بايستي تعداد ویدئوهای شما از یکی بیشتر باشد. چون وقتي کاربراز تماشای یکی از ویدئوهای شما لذت می برد، سعي مي كند که ویدئوهای ديگر شما را نيز تماشا كند

بالا بردن بازدیدکنندگان صفحه یوتیوبتان:

هنگامي كه بازدیدکنندگان شما افزايش يابند ، ممكن است در نتايج جستجو در موتورهاي جستجو رتبه هاي اول براي شما باشد.

پس با در نظر گرفتن اين قواعد و رعايت آنها شما مي توانيد در بازاريابي الکترونیکی و اينترنتي از طريق ويدئو به هدف هاي خود كه شامل ارائه خدمات عالي و كسب و كار موفق و جذب كاربر و در آمد عالي است به آنها دست يابيد.

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.