طراحی وبسایت و بهینه سازی اینترنتی

طراحی وبسایت و بهینه سازی اینترنتی

در حال حاضر داشتن سایت از اهمیت زیادی برخوردار است و در بین افراد بخوبی جا افتاده است از جمله در بیزینس و کسب و کارهای مختلف . وقتی در موتور جستجو موضوعی را سرچ می کنید برخی از وب سایتها دارای رتبه های بالاتر هستند و در صفحات اولیه نمایش داده می شوند ، این یعنی این صفحات بیشتر مورد توجه موتور جستجو بوده ودر سرچ ها در رتبه های بالاتری قرار میگیرند .

بیشتر افرادی که کسب‌ و کار های کوچک دارند ، هزینه و زمان زیادی را برای طراحی سایت موردنظر خود صرف می کنند و در واقع از این طریق می خواهند تا کسب و کارشان را به بازدیدکنندگانشان بشناسانند و بازدیدکنندگان را به مشتری خود تبدیل کنند تا از این طریق کسب درآمد کنند . آنها برای رسیدن به اهداف خود قطعا باید سایت خوبی را طراحی کنند تا مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفته و نظر آنان را جلب کند تا به نتایج مثبتی برسند .

بهینه سازی سایت در گوگل:

سوالی که در این جا مطرح میشود این است : اگر بازدیدکننده کافی از وب سایت نباشد چی ؟ متاسفانه در برخی از موارد این مشکل پیش می آید و معمولا این افراد از مشاوران خوبی در زمینه طراحی سایت استفاده نمی کنند و به این ترتیب نه تنها طراحیوبسایت برای این افراد سودی ندارد بلکه هزینه بر هم می باشد

قطعا برای رفع چنین مشکلاتی راه حل هایی هم وجود دارد که هم از هدر رفتن منابع مالی و هم زمانی جلوگیری کند و هم ترافیک بیشتری را به سمت وب سایت سرازیر کند تا افراد بتوانند کسب ‌وکار خود را گسترش دهند و در موتور های جستجو نمایش داده شوند .

بهینه سازی موتورهای جستجو :

ربات ها فایل هایی هستند که اسپایدر های موتورهای جستجو بعد از بازدید از سایت به دنبال این فایل ها هستند و در واقع ابزارهای موتورهای جستجو را به سمت نقاطی از سایت هدایت می کنند که باید خوانده شوند .

فایل دیگری که برای یافتن اطلاعات توسط موتور های جستجو استفاده میشود نقشه سایت است ، نقشه سایت با نشان دادن مسیرها و لینک های مناسب یافتن و پیدا کردن اطلاعات را تسهیل می کند .

Link Building

درصد زیادی از رنکینگ سایت در گوگل وابسته به لینک های ورودی است که از سایت های دیگر که معتبر هستند به سمت سایت شما می آیند . البته در این مورد باید بسیار توجه به خرج داد زیرا گوگل سایت هایی را که پر از لینک هستند و صفحات بیشماری را به لینک هایشان اختصاص داده اند، قطعا جزو سایت های اسپم شناسایی خواهد کرد و این سایت ها را تنبیه میکند و آنها را از رنکینگ منع می کند . پس هر سایتی را برای تبادل لینک انتخاب نکنید و سایت‌هایی را انتخاب کنید که رنکینگ بالایی داشته و محتوای با کیفیت و مرتبط با مطلب شما داشته باشند .

همیشه باید این نکته را در نظر بگیریم که طراحی سایت گام اول در تجارت ما است و در مرحله بعدی باید بتوانیم سایتی را که طراحی کردیم به نمایش گذاشته و به مشتریان خود بشناسانیم و حضورمان را در فضای مجازی گسترش دهیم .

طراحی وبسایت و بهینه سازی اینترنتی :

بهینه سازی صفحات وب یعنی شما در نتایج یک موتور جستجو امتیاز بیشترین را داشته باشید. در حال حاضر افراد زیادی از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب مورد نظرشان استفاده می کنند پس این که سایت شما در رتبه های بالاتر نمایش داده شود به نفع شماست چون سایتتان کلیک خور بیشتری دارد .

اما سئو چیست؟

سئو مخفف Search Engine Optimization است یعنی بهینه سازی موتور جستجو. سئو یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب هستند . اگر شما از طریق سایتتان کسب درآمد می کنید پس باید برایتان مهم باشد که روزانه تعداد افرادی که از سایتتان بازدید می کنند زیاد باشند و سایت شما مدام در سرچ ها دیده شود و توجه مشتریان را به خود جلب کند . در واقع هر طراحی وب سایتی که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت می کند، باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند.

هدف غایی یک وب سایت برای رسیدن به درآمد جلب کاربران اینترنتی می باشد، و طبق تجربیات گذشته نشان داده شده است که پهنه عظیمی از کابران اینترنتی وب سایت ها ی مورد نظرشان را در موتورهای جستجو پیدا کرده اند.

اگر شرکتی قصد ساخت یک وب سایت جدید دارد باید حتما به سئو آن توجه کند و برای پیشرفت در کارش سئو را در الویت قرار دهد تا به خوبی در بازار رقابت شناخته شود . سعی کنید در طراحی وب سایت ، شرکت طراحی سایتی را انتخاب کنید که وب سایت را بر اساس سئوبیس طراحی کنند.

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.