سئو سایت و تاثیر پلاگین

سئو سایت و تاثیر پلاگین

تاثیر پلاگین

در سئو سایت و تاثیر پلاگین ها باید گفته شود پلاگین ها یا همان افزونه ها که از اجزای راه اندازی مدیریت سیستم وردپرس محسوب می شود امروزه توانسته نظر عده زیادی را به دلیل قابلیت های زیادی که در آن است به خود جلب کند؛ البته همواره این نگرانی بوده که آیا با راه اندازی سایت و انتشار نوشته های جدید قابلیت های موجود در آن سیستم برای بهینه سازی صفحات سایت برای موتورهای جستجوگر تعبیه شده که در جواب باید گفته وردپرس به دلیل پلاگین های زیادی که در این زمینه وجود دارد به جرات می توان گفت بهترین گزینه محسوب می شود.

همان طور که گفته شد پلاگین ها افزونه هایی هستند که در  سئو سایت و بهینه سازی سایت تاثیر بسیار شگرفی دارند، برای بهینه سازی سایت و تصحیح محتواهای تکراری نیز می توان از پلاگین ها استفاده کرد. یکی از پلاگین ها که بر  سئو سایت تاثیر دارد پلاگین گوگل سئو است که قادر به بهینه سازی سایت و ارتقای رتبه آن برای موتورهای جستجوگر است.

سئو سایت و تاثیر پلاگین ها

سئو سایت و تاثیر پلاگین موضوع بسیار مهمی است که در این زمینه سه پلاگین قدرتمند در  سئو سایت و بهینه سازی سایت بسیار تاثیرگذار عمل می کنند، در انتخاب پلاگین سئو وردپرس به چهار نکته باید توجه کرد اولین مورد اینکه آیا اجازه درج عنوان برای سئو را به شما می دهد؟ آیا اجازه اضافه کردن متاتگ description و کلمات کلیدی را می دهد؟ و آیا نقشه سایت را می تواند ایجاد کند؟

پلاگین های موثر در  سئو سایت عبارتند از  پلاگین wordpress seo by yoast که یکی از محبوب ترین و پراستفاده ترین پلاگین ها محسوب می شود، این پلاگین فرد را مجبور می کند که در محتوا بر یک کلمه کلید تمرکز کند و یادآوری می کند که حتما باید آن کلمه را در عنوان مطلب، URL صفحه، محتوا و توضبحات استفاده کند.

البته در تنظیماتی که در این پلاگین وجود دارد می توان عنوان و متای توضیحات صفحه را بر اساس هدف سئو خود تغییر داد، همان طور که گفته شد با رعایت دستورالعمل های ارائه شده توسط این پلاگین قدرتمند می توان تاثیر بسیار مثبتی بر افزایش ترافیک و رتبه سایت تان گذاشت.

سئوی سایت

از دیگر پلاگین ها موثر بر  سئو سایت می توان به All in one seo pack  اشاره کرد که این افزونه محیط کاملی را برای بهینه سازی وردپرس فراهم می کند و گزینه بسیار خوبی برای بهینه سازی سایت محسوب می شود، این پلاگین از ایجاد محتوای تکراری جلوگیری می کند و به صورت خودکار عنوان و متاتگ ها را برای صرفه جویی در زمان ایجاد خواهد کرد. از ویژگی های این پلاگین می توان به استفاده راحت و آسان، سازگاری با فزونه های دیگر، بهینه سازی عنوان و متاها و... اشاره کرد.

تا اینجا با سئو سایت و تاثیر پلاگین و با برخی از پلاگین های وردپرس آشنا شدید، از دیگر پلاگین های موثر در  سئو سایت پلاگین seo ultimate است که علاوه بر بهینه سازی عنوان سایت، متاهای og را برای صفحه اصلی، پست ها، صفحات و صفحه پروفایل به صورت خودکار ایجاد می کند از ویژگی های جالب این پلاگین، نمایش برجسته تصویر پروفایل گوگل پلاس در کنار پست است. البته برای در امان ماندن از اختلال در سایت باید یکی از این پلاگین ها را نصب کنید.

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.