طراحی سایت تخفیف گروهی,طراحی وب سایت خرید گروهی

طراحی سایت تخفیف گروهی,طراحی وب سایت خرید گروهی

اولین سایت تخفیف گروهی حدود سال 2008 طراحی و راه اندازی گردید که پس از در دنیا بیش از صد ها مدل طراحی سایت تخفیف گروهی راه اندازی گردید.در ایران نیز اولین سایت تخفیف گروهی و یا به عبارت دیگر خرید گروهی توسط سایت تخفیفان و پس از آن نت برگ راه اندازی گردید که در ایران نیز بیش از ده ها سایت های خرید و تخفیف گروهی طراحی و را ه اندازی شده است. شرکت ایده پویا نیز در طی این مدت با توجه به قدمت و توانایی تیم اجرایی چندین نمونه سایت خرید و تخفیف گروهی تولید و طراحی و راه اندازی کرده است که به جرات می توان گفت این شرکت یکی از قدرتمند ترین و با تجربه ترین تیم اجرایی در طراحی سایت تخفیف گروهی و راه اندازی سایت خرید گروهی می باشد.

طراحی سایت تخفیف گروهی ایده پویا

با توجه به اجرای متعدد در طراحی سایت های تخفیف گروهی توسط شرکت ایده پویا ، و تجربه بدست آمده در این حوزه ، این شرکت بسته های نرم افزارهای طراحی سایت های تخفیف گروهی را راه اندازی کرده است که در آن کاربران می توانند با حداقل هزینه و سریعترین زمان طراحی سایت تخفیف گروهی خود را انجام دهند

طراحی سایت تخفیف گروهی و نکات آن

از جمله مهم ترین ویژگی های طراحی سایت تخفیف گروهی می توان به این نکته اشاره کرد که طراحی سایت خرید گروهی از نوع طراحی سایت های اختصاصی و ویژه وکاربردی می باشد و شما هر زمان که نیاز داشته باشید قادر خواهید بود که طراحی سایت خود را بروز رسانی کنید و به امکانات آن اضافه نمایید . همواره به درخواست های  کارفرمایان توجه نمایید و در صورت نیاز با آنها هماهنگ شده و تغییرات را در ارتباط با  طراحی سایت تخفیف گروهی اعمال نمایید .

سایت های خرید گروهی و طراحی سایت تخفیف گروهی در این روزها بسیار باب شده و طرفداران خود را دارد .

تقریبا در تمامی کشورها از طراحی سایت تخفیف گروهی استفاده می شود و این نوع از طراحی سایت مورد توجه قرار گرفته است .طراحی سایت تخفیف گروهی اجناس و خدمات را برای فروش به مشتریان خود عرضه می‌کند. طراحی سایت خرید گروهی معمولاً به خریدار این ویژگی را می دهد که پیشنهادهای موجود در وب سایت را بررسی کند و دیگران را نیز از تمامی پیشنهاد ها مطلع سازد .

 

همان طور که از نام طراحی سایت تخفیف گروهی برمی آید راهی است بسیار مطمئن و البته پرسود برای تبلیغ کسب و کار ؛ معمولا کسانی که به دنبال موفقیت هستند عادت به امتحان راه های ابتکاری و خلاقانه دارند که به هیچ عنوان در ادامه راه چنانچه با مشکلی مواجه شدند خود را شکست خورده تلقی نمی کنند؛ تلاش تا رسیدن به موفقیت شعار افراد موفق است.

 

با طراحی وب سایت تخفیف گروهی از یک سو کالای خود را می توانید به فروش برسانید و از سویی دیگر می توانید کاهش قیمت را به مشتری پیشنهاد دهید که با خریدهای مشخص خود می توانند تخفیف خوبی بگیرند به قول معروف با یک تیر دو نشان می زنید یعنی هم جذب مشتریان برای خرید و هم فروش کالاهای پیشنهادی شما؛ البته از سوی دیگر در این میان منفعت مشتری نیز در نظر گرفته می شود که بعد از چند خرید می تواند از تخفیف های لازم برخوردار گردد .

 

امروزه طراحی سایت تخفیف گروهی با شیوه های خلاقانه و ابتکاری و ایده های ناب راه اندازی شده ، به عنوان مثال در طراحی سایت لومیکس معمولا گروه طراح آخرین دانش و دستاوردهای خود را به نمایش می گذارند تا سایتی طراحی کنند که از هر نظر بتواند مشتری را به سمت خود جذب نماید و بازدید از سایت به عنوان دلمشغولی و سرگرمی برای مشتری باشد که بدون دلزدگی ساعت ها مشتری را مجذوب امکانات و ویژگی های منحصربفرد طراحی سایت کند.

 

 

طراحی سایت تخفیف گروهی باید یک ویژگی داشته باشد و آن هم این است که باید به مدیران وب سایت این اجازه را بدهد که بتوانندآمار بازدیدکنندگان طراحی سایت را مشاهده کنند و زمان های ورود و خروج کابران به سایت را ببینند و یک گزارش گیری کامل و دقیق داشته باشند تا بر اساس آن بتوانند تصمیمات درستی را اتخاذ نمایند .

 

در ضمن طراحی وب سایت های تخفیف گروهی باید برای مشتریان و کاربران جالب و جذاب باشد و در واقع به شکلی طراحی شود که نظر مشتریان را جلب نموده و انان را در سایت نگه دارد و انها بعد از یک بار خرید از وب سایت برای موارد دیگر نیز به طراحی سایت سر بزنند و مرتبا فعال باشند .

اگر شما نیز نیت و قصد راه اندازی و طراحی سایت تخفیف گروهی را دارید و برای این کار مصّر هستید ابتدا خواسته هایتان را از طراحی سایت در نظر بگیرید و حتی اگر تمایل دارید که از طریق ایجاد و طراحی سایت فروشی موفق داشته باشید بهتر است که با سیستم مدیریت محتوای طراحی سایت تخفیف گروهی آشنایی کامل پیدا کنید و نحوه استفاده از فروش بن های تخفیف گروهی را کامل فرا بگیرید .

گروه طراحی و برنامه نویسی شرکت طراحی سایت لومیکس قادر به پیاده کردن و تحلیل ایده های جدید بوده و در زمینه طراحی سایت می تواند به مشتریان کمک کند .

نمونه سایت های تخفیف گروهی انجام شده توسط این شرکت عبارتند از

که تعدادی از این وب سایت با توجه به ابزار بسیار ساده ای که در اختیار مدیران سایت قرار گرفته دارای رتبه و کیفیت برتری در میان سایت های خرید گروهی می باشند.

از جمله امکانات خاص و ویژه سایت های خرید گروهی مانند نت برگ می توان موارد زیر را اشاره کرد

 • مدیریت بن تخفیف
 • اضافه کرده گروه های کالایی و خدماتی تخفیفی
 • مدیریت قیمت ها و درصدهای تخفیف
 • مدیریت تعداد و زمان قابل خرید جهت استفاده از تخفیف گروهی
 • امکان تعریف کردن پلن های مختلف تخفیفی برای کاربران بر حسب تعداد بعنوان مثال 5 کاربر ابتدایی مقدار تخفیف بیشتری دریافت نمایند
 • امکان مدیریت نوع ارسال برای خرید های کالایی که دارای تخفیف هستند ( پست ، پیک ، تیپاکس)
 • امکان تعریف کردن و مدیریت هزینه بسته بندی برای خرید و تخفیف های کالایی
 • امکان تعریف کردن بازاریاب های مختلف برای هر خرید یا تخفیف
 • پنل اختصاصی برای بازاریاب و مشاهده میزان فروش ، سهم بازاریاب از این خرید انجام شده بر روی سایت تخفیف گروهی
 • پنل صاحبین خدمات و کالا جهت مشاهده تعداد خرید و تخفیف های گروهی انجام شده ، مشاهده کد های مصرف شده و کد های باقی مانده از خرید و تخفیف گروهی در وب سایت
 • دریافت گزارشات مدیریتی و مالی برای مدیر وب سایت و صاحبین خدمات و کالای تخفیف گروهی و خرید های انجام شده
 • مدیریت نظرات ارسال شده بر روی خرید و معرفی بن های تخفیف
 • سیستم امتیاز دهی بر حسب خرید ها و فعالیت انجام شده در سایت
 • دادن امتیاز به کاربران زیر مجموعه در سایت خرید گروهی و تخفیفی
 • امکان ارسال ایمیل و sms به کاربران جهت تبریک سال نو ، ازدواج ، تولد و دادن امتیاز در اعیاد تعریف شده در سیستم تخفیفی و خرید گروهی سایت
 • معرفی به دوستان و دعوت از دوستان برای عضویت در سایت خرید گروهی
 • جستجو بر روی بن های مختلف و گروه های خدماتی و کالایی تخفیفی
 • طراحی سایت تخفیف گروهی بصورت responsive و یا واکنش گرا که با توجه به ابزار کاربر ( موبایل ، تبلت و پی سی ) گرافیک وب سایت تغییر کند
 • تعریف کردن نظر سنجی بر روی سایت و بر روی تخفیف گروهی و یا خرید گروهی هر کالا و یا خدمات
 • دادن امتیاز توسط کاربران به خرید های انجام شده
 • فعال کردن و غیر فعال کردن تخفیف کالایی در سایت
 • دریافت گزارشات مدیریتی توسط صاحبین خدمات سایت تخفیف گروهی
 • گزارش از میزان سود دهی سایت و سود هر تخفیف معرفی شده در سایت
 • تعریف کردن بارکد تخفیفی برای هر کالا و یا خدمات که امکان چاپ و ارائه بر روی وچر تخفیف داشته باشد
 • امکان تبدیل کردن امتیاز کاربران به پول جهت خرید از سایت تخفیفی و خریدی گروهی
 • مدیریت کلمات کلیدی و پیاده سازی طبق قوانین گوگل و انجام عملیات بهینه سازی سایت بر روی آن
 • ارائه گرافیک حرفه ای طراحی سایت و طراحی سایت اختصاصی با توجه به نوع درخواست و خدمات

شرکت طراحی سایت لومیکس که زیر نظر طراحی سایت ایده پویا فعالیت دارد طراحی وب سایت تخفیف گروهی شما را با بهترین و کامل ترین امکانات و همچنین الگوریتم‌های سئو برای شما انجام می دهد تا در این تجارت حرفه‌ای در کنارتان باشد .

طراحی  و راه اندازی وب سایت تخفیف را با راه اندازی بیش از 5مورد سایت تخفیف گروهی و تجربه بیش از 3 سال در این زمینه را با ما تجربه کنید.

سایت های تخفیف گروهی یا همان وب سایت خرید گروهی، در واقع نوعی از سایت فروشگاهی می باشد که در آن ادمین وب سایت زمینه ای را فراهم می آورد و با کارفرمایان در زمینه های مختلف کاری قراردادی می بندد و تخفیف های گروهی را در اختیار کاربران قرار می دهد .
به طراحی سایت تخفیف گروهی به چشم وب سایت نیازمندی هم می توان نگاه کرد که محتویاتش محصولات و خدماتی هستند که به آنها تخفیف خورده است .
طراحی وبسایت خرید گروهی ، طراحی سایت تخفیف گروهی باید بر اساس رعایت سئوی سایت و کاربر پسندی باشد تا کاربر را به مشتری دائم تبدیل کند . موضوع تخفیف در فروش کالا یا ارائه خدمات موضوع مهمی می باشد و افراد را تشویق به خرید بیشتر می کند و این برای فروشندگان سودمند خواهد بود .

یکی از نکات بسیار مهم در طراحی وب سایت تخفیف گروهی استفاده و رعایت اصول بهینه سازی سایت می باشد که در این سبک پروژه ها بسیار تاثیر گذار است. در سایت های تخفیف گروهی بسیار کمتر دیده شده است که به این نکته توجه کنند و بیشتر زمان و هزینه خود را صرف امور بازریابی کرده اند به نظر می رسد کمی با تامل بیشتر بر روی بهینه سازی سایت جایگاه مناسبی را در بین سایت های تخفیف گروهی بوجود آورد.

 

معمولا طراحی سایت تخفیف گروهی اگر امکان تازه ای برای مشتری به وجود آورد که در سایت های مشابه چنین امکانی وجود نداشته باشد بیشتر مورد توجه و استفاده مشتری قرار می گیرد، البته بروزرسانی دقیق و منظم سایت نیز در جذب مشتری حرف اول و آخر را می رساند چرا که بدین وسیله مشتری متوجه می شود سایتی که به آن مراجعه می کند اپدیت است و این حس را به مشتری می دهد که آن سوی صفحه مجازی کسانی هستند که به اندیشه و خواسته های او احترام می گذارند و خود را با خواسته های آنها می توانند مطابقت دهند.

 

 

اگر به فروش محصول خاصی مشغول هستید می توانید یک سایت تخفیف گروهی راه اندازی کرده و به کمک وب سایت تخفیف گروهی جدید که دارید به بازاریابی اینترنتی مشغول شوید . طراحی وب سایت خرید گروهی قابلیت فروش بن های تخفیفی گروهی می باشد که از این طریق می توانید به آسانی کسب درآمد داشته باشید .

 

طراحی سایت تخفیف گروهی و خرید گروهی یا همان Group buying یک نوع از طراحی سایت است که کالاها و خدمات مختلف را با تخفیف خوب و قیمتی پایین تر به نمایش گذاشته تا کاربران از انها استفاده کنند . کاهش قیمت ها باعث شده تا مشتریان بیشتری به سمت طراحی سایت ما بیایند.

 

شرکت لومیکس قادر است تا کامل ترین و جامع ترین سیستم مدیریت محتوای سایت تخفیف گروهی را در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهد .

 

 

 

در تمام مراحل ساخت و طراحی سایت می توانید با شرکت لومیکس در ارتباط باشید و نظرات خود را ابراز نمایید .

 

 

 

ما گروهی متخصص از طراحان و برنامه نویسان را گرد هم جمع کرده ایم تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم .

 

طراحی وب سایت تخفیف گروهی یا همان سایت خرید گروهی شامل قابلیت های متنوعی است :

 

 

 

پنل مدیریتی به گونه ای تهیه شده که برای همگان قابل فهم می باشد و کار با آن بسیار آسان می باشد.

 

 

 

به هر کاربر می توان لینک اختصاصی تخفیف و یا کد معرفی را ارسال کرد .

 

 

 

هنگامی که ادمین وبسایت تخفیف گروهی وارد پنل می شود ، تعداد خرید های انجام شده توسط افراد ، تعداد نظرات و تیکت های ارسال شده را می تواند در پنل ببیند و به نظرات پاسخ دهد .

 

 

 

یک سایت تخفیف گروهی در صورتی موفق عمل می کند که بتواند توجه کاربران را جلب کند، بنابراین باید طراحی سایت طوری باشد که باعث ایجاد جذابیت بصری در بازدیدکنندگان شود و هم اینکه طراحان با بهینه سازی و به نمایش گذاشتن سایت در بهترین صفحات گوگل (صفحات اول) باعث افزایش بازدید و خرید شوند.

 

 

 

در وب سایت خرید گروهی می توان آمار و تعداد بن تخفیف فعال و غیر فعال و کاربرانی که در سایت فعال هستند را مشاهده کرد . در صورت نیاز می توان زمان و یا تعداد تخفیف های گذاشته شده در وب سایت را تغییر داد .

 

 

 

قرار دادن امکان افزایش اعتبار کاربری به کمک کارت هدیه یا واریز آن لاین که این کار با کمک کارت های بانکی عضو شتاب امکان پذیر است .

 

 

 

قرار دادن خبرنامه در وب سایت

 

 

 

پس از درج یک تخفیف در وبسایت می توان آن را ویرایش یا ابطال یا حذف کامل کرد .

 

 

 

 

در مورد طراحی سایت ارزان  یا راه اندازی وب سایت های تخفیف گروهی و خرید گروهی خود با ما تماس بگیرید.

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

اخوان

سلام ، من یه سایتی تخفیف گروهی میخوام در حد سامان برگ ولی با یه تفاوتهایی

فاطمه

سلام.خسته نباشید. میخواستم در مورد راه اندازی سایت تخفیف گروهی مختص شهر مشهد ازتون بپرسم و اینکه هزینه طراحی چقدر می باشد با توجه به امکاناتی که در این مورد ذکر کرده بودید. ممنون میشم اطلاع بدین.روز خوش

محمد اله مرادی

سلام لطفا قیمت پرتال سایت ها تخفیف گروهی و امکاناتی که دارد را به اینجانب اطلاع دهید با تشکر