طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه

امروزه با توجه به اینکه تقریبا اکثر ارتباطات به ارتباطی آنلاین و اینترنتی تبدیل شدند، استفاده از وب سایت افزایش پیدا کرده است و این استفاده از طراحی وب سایت در مدارس نیز به چشم میخورد و مدارس نیز کم کم به  سمت طراحی سایت مدرسه کشیده شده اند . از طریق داشتن و طراحی سایت مدارس راحت تر میتوانند با اولیاء بچه ها ارتباط داشته باشند .

از هدف هایی که در طراحی وبسایت مدارس نهفته است میتوان به  ارتباط مسئولین مدرسه با اولیا و خود دانش آموزان اشاره کرد . امروزه مدارس از طریق فناوری اطلاعات و طراحی سایت بهتر میتوانند به دانش آموزان و خانواده ی های آنها  خدمات بدهند و با آنها ارتباطی دو طرفه داشته باشند .

یکی از بزرگترین و بهترین مزیت ها در مورد طراحی سایت آموزشگاه و طراحی سایت مدارس، استفاده از انواع تبلیغ های رایگان و هدف مند می باشد که تماما در زمینه آموزشی بوده و کاملا با طراحی سایت آموزشگاه مرتبط است . به طور مثال مدرسه می تواند تبلیغاتی که دارد را در طراحی سایت مدرسع قرار داده تا در معرض دید همگان باشد و این تبلیغات می تواند به صورت کاملا دائمی باشد.

 

طراحی سایت مدرسه و آموزشگاه :

مدیر مدرسه میتواند نتایج امتحانات دانش آموزان را در طراحی وب سایت مدرسه قرار دهد و در آخر هم نظرسنجی را قرار دهد تا از نظرات خانواده های بچه ها اطلاع پیدا کند و با آنها در ارتباط باشد و یا خدماتی مثل  ارائه ی جزوه و کتاب ، نمایش اخبارگوناگون در مورد وضعیت دانش آموزان و مدرسه و  نظرسنجی های مختلف،  یا ثبت نام آنلاین و پرداخت شهریه ، فرستادن  اس ام اس و ایمیل به مناسبت های گوناگون به خانواده ها یا جهت اطلاع رسانی به آنان و ... از جمله فعالیت هایی است که از طریق داشتن یک سایت جامع میتوان انجام داد .

در حقیقت هدف از طراحی سایت مدرسه و آموزشگاه ایجاد یک ارتباط دو طرفه و آنلاین بین مدرسه و اولیای دانش آموزان است تا از این طریق بهره برداری دانش آموزان بالا رود .

مدارس، امروزه شدیدا تحت تاثیر علم و دانش  و استفاده گسترده اکثر مردم از کامپیوتر و اینترنت، اقدام به طراحی سایت می نماید اینگونه بدون حضور فیزیکی دو طرف با هم در ارتباط هستند و میتوانند بر کارهای یکدیگر نظارت کنند .

طراحی سایت آموزشگاه و طراحی سایت مدارس برای مدیران مدارسی که می خواهند با اولیاء بچه ها در ارتباط موثر باشند مفید بوده و ان ها می توانند انواع خدمات خود را از طریق سایت  ارائه دهند و نمایش اخبار و اطلاعیه ها را در طراحی سایت خود داشته و یا حتی صدور نتایج امتحانات، انواع نظرسنجی ها را داشته باشند .

طراحی سایت مدارس :

در طراحی وب سایت آموزشگاه وطراحی سایت مدرسه هم چنین ارتباط زیاد و موثر با اساتید مدرسه نیز می تواند از اهداف دیگری باشد که مدیر مدرسه از طراحی سایت میخواهد به آن برسد .

از نمونه کارهای شرکت لومیکس در زمینه طراحی سایت مدرسه می توان به موارد زیر اشاره داشت :
مدارس بارسا

سایت میر صادقی

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.