طراحی وبسایت چیست؟

طراحی وبسایت چیست؟

طراحی سایت چیست؟ طراحی وب سایت چیست؟

شاید بتوان گفت سایت مانند ویترینی است که در آن میتوانید محصولات و خدمات خود را به نمایش دیگران بگذارید ، در سایت خود صفحات مختلفی قرار بدهید با مجموعه ای از اطلاعات که بوسیله شما سازماندهی و نگهداری شوند و بازدیدکنندگان باتوجه به نیازشان از آنها دیدن کنند و از بیزنس شما باخبر شوند .

انواع فایل های صوتی و تصویری و متون مختلف ، انواع عکس و تصاویر محتویاتی هستند که در سایت میتوان از آنها استفاده کرد ، محتویات سایت شما درکامپیوتری که به آن سرور میگویند قرار میگیرد.

دلیل نیاز به وب سایت :

ممکن است از خود بپرسید داشتن وب سایت چه سودی خواهد داشت ؟ چرا از همان روش های قدیمی برای جذب مشتری استفاده نکنیم ؟

چرا خود را درگیر تکنولوژی کنیم ؟

در پاسخ باید گفت مطمئن باشید داشتن سایت برای شما مزیت های زیادی بهمراه خواهد داشت از جمله : با داشتن یک وب سایت همیشه در دسترس هستید و مشتری با یک سرچ ساده بدون محدودیت زمانی و مکانی میتواند به اطلاعات سایت شما دست یابد ، مزیت مهم دیگر بازاریابی است در حقیقت موتورهای جستجو بصورت رایگان برای شما کار یک بازاریاب را انجام میدهند و اگر کسی به دنبال محصول یا خدماتی مشابه شما در اینترنت باشد موتورهای جستجو شخص را به طرف سایت شما هدایت می کنند و به این ترتیب برای شما بازدید کننده جمع آوری می کنند .

 

با داشتن و طراحی وبسایت کار اطلاع رسانی برای شما آسان تر میشود . میتوانید صفحه ای آماده کرده و آدرس ها و شماره تلفن های خود را بدون هیچ محدودیتی در سایت بگذارید تا برای همه در دسترس باشد . یک بار هزینه طراحی سایت را میپردازید و بعد میتوانید در سایت به تعداد زیادی صفحه بسازید و امکانات و خدمات خود را به نمایش دیگران بگذارید .

با توجه به نوع بیزنس خود میتوانید یکسری امکانات را به سایت خود اضافه کنید مثلا اگر قرار است کار فروش را انجام دهید یک ماژول فروشگاه را میتوانید به سایت خود اضافه کنید و برای فروش محصولات از آن بهره مند شوید .

محصولات خود را با قیمت های به روز شده در سایت قرار دهید و امکان خرید اینترنتی برای مشتریان را در سایت بگذارید به این ترتیب آنها بدون داشتن هیچ محدودیت مکانی و زمانی و یا جابجایی بصورت فیزیکی به راحتی میتوانند عمل خرید را انجام دهند .

این نوع فروش برای شما هم کم هزینه تر از روش های سنتی خواهد بود پس هم شما و هم مشتریتان به راحتی از طریق وب سایت طراحی شده مطابق با بیزنس و کارتان عمل خرید و فروش را انجام میدهید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی میکنید .

 

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.