بازاریابی اینترنتی,تبلیغات شبکه اجتماعی

بازاریابی اینترنتی,تبلیغات شبکه اجتماعی

بازایابی اینترنتی با توجه به ضریب نفود اینترنت در ایران و رشد سریع و فراگیر شدن آن و فراهم تر شدن ابزارهای دسترسی به اینترنت ، یکی از ابزارهای مهم در بخش بازاریابی و فروش اینترنتی و جذب 25 میلیون مخاطب آنلاین ایرانی می باشد.

برخی به این موضوع اشاره دارند که چرا باید از شبکه های اجتماعی برای تبلیغات استفاده کرد و در پاسخ به این افراد باید گفت که تقریبا یک دقیقه از هر چهار دقیقه وقت گذرانی اشخاص مختلف در اینترنت، وقت گذرانی در یک شبکه‌ی اجتماعی صرف شده است و اگر برای یک لحظه به این واقعیت فکر نماییم متوجه شده که رقم بالایی برای مشتریان بالقوه‌ای است که به سمت سایت ما بیایند و متوجه کسب‌ وکار ما شوند .

شبکه های اجتماعی به محل تجمع افراد مختلفی تبدیل شده اند که هر کدام از آن ها می‌توانند مشتری محصول و خدمات ما شوند . هر تجارتی باید تاکتیک‌ های مخصوص به خود را فرا گیرد و در بازاریابی آنلاین مؤثر از انها استفاده کند و از این راه به تبلیغ کردن محصولات و خدماتش بپردازد .

از اهرم شبکه اجتماعی استفاده نمایید تا در افزایش فروش به یک تعامل و تبادل نظر برسید .حضور شما در شبکه های اجتماعی مختلف همانند توییتر و گوگل پلاس و ... مخاطبان را با تجارت تان آشنا تر می سازد .

بازاریابی اینترنتی با استفاده از ابزارهایی مانند

  • بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو جهت نمایش سایت در صفحه اول گوگل و جذب مخاطب بسیار موثر
  • جذب ترافیک
  • بازاریابی ایمیل
  • بازاریابی سایت با استفاده از شبکه های اجتماعی موجود
  • تبلیغات اینترنتی در سایت های پر مخاطب
  • معرفی سایت در فروم ، تالارهای گفتگو و انجمن های اینترنتی و سایت های مطرح
  • تهیه و تولید محتوای مناسب و تهیه استراتژی تولید محتوا با توجه به کلمات کلیدی آنالیز شده

شرکت ایده پویا با استفاده تجربه بیش از 12 سال خود با تهیه یک برنامه و استراتژی بازاریابی اینترنتی در یک برنامه 6 ماه نیازهای و اهداف تعیین شده را می توان بدست آورد و وب سایت شما در دنیای اینترنت معرفی ، بازاریابی آن انجام و بتوانید مرحله بعدی که فروش بیشتر و یا برند سازی وب سایت می باشد انجام گردد.

طراحی سایت ایده پویا از معدود شرکت هایی می باشد که در بحث بازاریابی اینترنتی وارد شده و با انجام پروژه ها موفق در این زمینه یکی از قدرت مند ترین شرکت های مطرح در بحث بازاریابی اینترنتی می باشد.

برای مشاوره بیشتر در بخش بازاریابی  اینترنتی با ما تماس بگیرید برنامه ای ویژه ای برای شما خواهیم داشت

 

 

 

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.