طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

ساخت انواع سایت ها و در حقیقت طراحی وب سایت از جمله سایت های اختصاصی و شخصی اگر اصولی انجام شود کار اسانی می باشد و با طی کردن یک سری از مراحل می توان برای افراد مختلف طراحی وبسایت را انجام داد .

به عنوان نمونه در طراحی وب سایت شخصی معمولا به معرفی فرد مورد نظر پرداخته می شود و می توان بیوگرافی و مطالب شخص را در طراحی سایت قرار داد و این وبسایت ها و طراحی سایت نیز دارای صفحه اصلی، گالری عکس و ویدئو و صفحات دیگر می باشند که شخص می تواند مطالبش را در ان جا قرار دهد و حتی یک صفحه ی تماس برای خود تهیه نماید که شامل ایمیل و شماره تلفن و آدرس شخص می باشد .برای انجام طراحی سایت باید کار را به یک شرکت طراحی وب سایت خبره سپرد و نمونه کار هایشان را دید و بعد تصمیم گرفت .

طراحی سایت موفق

نکاتی در مورد طراحی وب سایت

در ابتدا برای طراحی وب سایت باید دامنه ای مناسب برگزیده شود ، دامنه ای که متناسب با نوع فعالیت وب سایت باشد و به گونه ای کار و هدف سایت را توضیح دهد و البته نباید اسم سختی برای ان انتخاب کرد تا به راحتی سرچ شود و در خاطر سپرده شود .

می دانیم که در طراحی سایت دامنه ی طراحی وب سایت که آدرس وب سایت نیز به آن می گویند می تواند مرتبط با محتوای صفحه ی وب سایت باشد, دقت در انتخاب نام برای ان بسیار مهم است و همانطور که در قبل اشاره کردیم باید برای دامنه طراحی سایت نامی آسان و کوتاه را برگزید تا افراد و مشتری ها دچار مشکل نشده و نام ان را به راحتی برده و فراموش نکنند .

انتخاب یک نام خوب و مناسب برای دامنه طراحی سایت سبب می شود که بر روی رنکینگ سایت شما تاثیر گذار باشد و این موضوع از چشم موتورهای جستجو گر پنهان نخواهد ماند .برای ثبت دامنه طراحی سایت نگران چیزی نباشید زیرا شرکت های زیادی هستند که کار ثبت نمودن دامنه را می توانند برای شما انجام بدهند و از این نظر مشکلی نخواهید داشت .

موضوع دیگری که در کنار دامنه طراحی سایت به ان نیاز دارید مسئله ی فضا برای طراحی سایت می باشد یعنی بعد از مشخص شدن دامنه دیگر نوبت به فضایی میرسد که شما وب سایت را بر روی آن قرار می دهید.

انتخاب هاست تاثیر مستقیمی در موفقیت وب سایت و طراحی سایت شما خواهد داشت . اهمیت هاست درطراحی سایت به این علت است که اطلاعات وب سایت بر روی هاست آپلود شده و قرار می گیرد . معمولا در سایت های شخصی هاست فضای زیادی نیاز ندارد .

طراحی سایت های اختصاصی با این هدف صورت می گیرد که متقاضیان می خواهند در کنار وب سایت شان از یک سری خدمات خاص و منحصر بفرد نیز استفاده نمایند. طراحی وبسایت به دو صورت طراحی سایت استاتیک و طراحی سایت داینامیک انجام می پذیرد .

یکی از مهم ترین موارد در طراحی سایت و داشتن وب سایت ، محتوای طراحی وب سایت است که با داشتن یک محتوای با کیفیت و خوب ، برقرای ارتباط و ایجاد تعامل با مخاطبین را می توان به بهترین نحو ممکن انجام داد .

برای پیشرفت کردن در کار تان هم که شده به محتوای طراحی سایت خود اهمیت دهید و ان را جدی بگیرید و سعی کنید تا مشتریان خود را بشناسید و طراحی محتوای سایت را با توجه به قشر اصلی مشتری و مخاطبین خود انجام دهید تا طراحی سایت مفیدی داشته باشید .

این را بدانید که در امر طراحی سایت محتوای سایت شما، کاملاً وابسته به نیازهای بازار هدفی است که شما در سر دارید ، باید در این مورد تحقیق کنید و بازار هدف تان را بشناسید و بدانید که آن ها بیش تر از چه قشری هستند و یا به چه نوعی از مطالب مشتاق تر هستند و از بازدید وب سایت شما چه هدفی را دنبال می کنند .

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.