طراحی سایت ورزش

طراحی سایت ورزش

وب سایت ورزشی:

طراحی سایت هایی که در زمینه ورزش و مسابقات ورزشی هستند بازدیدکننده ی زیادی دارند ، معمولا این طراحی سایت ها جهت انجام نظرسنجی از افراد در مورد موضوعات مختلف ، اطلاع رسانی های متدوال در مورد مسابقات و زمان و نحوه ی برگزاری آنها و برگزاری مسابقات برای پیش بینی کردن نتیجه ی نهایی طراحی و ساخته می‌شوند. طراحی سایت ورزشی اگر با قدرت انجام پذیرد میتوان از آن به عنوان یکی از مهم ‌ترین ابزارهای موجود در زمینه اطلاع رسانی رخدادهای ورزشی نام برد .

بنابراین اگر قصد طراحی وب سایت ورزشی را دارید سعی کنید این کار را با قدرت انجام دهید تا در نهایت یک وبسایت کامل و جامع در زمینه فعالیت‌های مرتبط ورزشی داشته باشید و از آن لذت ببرید . با کمک طراحی سایت ورزش می توانید تمامی خبر های رزشی را دسته بندی شده در اختیار کاربران قرار دهید و ان ها را از طریق طراحی سایت از اخرین خبر ها مطلع نمایید . داشتن یک طراحی سایت ورزشی کامل می تواند بسیار موثر و مفید باشد .

ورزش از موضوعات پرطرفدار در جامعه است ، در دنیای اینترنت و طراحی سایت هم وب سایت های ورزشی و طراحی سایت ورزش پراهمیت بوده و بازدید فراوان دارند.

اگر به فکر درآمد زایی از طریق طراحی سایت و وب سایت خوب هستید با استفاده از تبلیغات به شکل بنر و تبلیغات متنی، میتوانید به هدفتان برسید زیرا سایت پر مخاطب بوده و مرتبا مورد بازدید افراد قرار میگیرد .

طراحی وب سایت ورزشی اگر صحیح و مناسب باشد و بتواند بازدیدکنندگان خود را جذب کند میتواند به سود دهی بسیار بالایی دست یابد .

اگر از دید دیگری به این قضیه طراحی سایت نگاه کنیم میبینیم که امروزه خبرهای ورزشی و محصولات و کالاهای ورزشی ، مسابقات و نتایج آنها و تمام مواردی که به ورزش مربوط میشود مخاطبین خاص خود را دارد و بسیار مورد توجه است .شما با داشتن و طراحی وب سایت ورزشی می توانید تمام نیازهای این دسته از افراد را کاملا برطرف کنید .

طراحي سايت ورزشي و ورزش از حساسيت خاص و بالایي برخوردار می باشد چون بازديدكنندگان این نوع از طراحی سایت ها توقع بالایی داشته و هرگونه کوتاهی و کمبود در طراحی و اخبار و بقیه بخش های طراحی سایت موجب عدم رضايت انان مي گردد .با توجه به تمامی این موارد بهتر است که در رنگ آميزي و متون سایت دقت لازم انجام شود و تا با کمک همين رنگ آميزي و مسائل دیگر بتوان نظر مخاطب را جلب نموده و یک کار خوب را تحویل داد و به این ترتیب آمار بازديد ازطراحی سايت را بالا برده و افزايش داد .

اما توجه کنید چون تعداد طراحی وب سایت های ورزشی بالاست ، طراحی سایتی موفق تر است که اطلاعات آن بروز تر باشد و مرتبا اخبار های جدید را ثبت کند و از اطلاعات آنلاین و بروز در سایت طراحی شده خود استفاده کند .

طراحی سایت ورزش چه ویژگی دارد؟ سایت‌های ورزشی در طراحی سایت حساسیت خاصی دارند و اگر بدون تخصص طراحی شوند عدم رضایت مشتری را به همراه دارند و ممکن است این موضوع باعث کاهش بازدیدکنندگان از سایت شود .

باید نیاز مشتریان را بررسی کرد و با توجه به نیازهای آنان طراحی وبسایت را انجام داد .

امکاناتی که در این نوع از وب سایت ها میتوان قرار داد به شرح زیر است :

 

  سایت ورزش چه ویژگی دارد؟  دسته بندی کردن بخش های مختلف ورزشی سایت

  •    ماژول خبرنامه و ارسال کردن ايميل براي کاربرانی که در وب سایت ثبت نام کردند
  •    قرار دادن امکان ایجاد کردن صفحات سایت بصورت نامحدود و گذاشتن محتوا در صفحات
  •    امکان ثبت نظر برای کاربران و بازدیدکنندگان وبسایت
  •    گالری ویدیو و تصاویر در سایت          
  •    قرار دادن امکان سفارش تبلیغات به شکل بنر و متن
  •    امکان درج اطلاعیه هایی به صورت ویژه مخصوص اعضای ویژه باشگاه شما
  •    گذاشتن فرم ارتباط با ما برای مشتریان
  •    امکان ثبت کلمات کليدي در صفحات وب سایت مورد نظر
  •    نقشه ی سایت
  •    نمایش آمار بازديدکنندگان سايت

 

به این نکته توجه کنید : بعد از طراحي سايت ورزشي بايد به فکر مبحث سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو باشید تا در میان انبوه سايتهاي ورزشي، وب سایت شما به خوبی دیده شود و در گوگل جايگاه خوبي داشته باشید .

یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت ورزشی که توسط شرکت لومیکس انجام شده است وب سایت هواداران فولاد خوزستان است .

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.