طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی و نیازمندی:

طراحی سایت آگهی از وب سایت های بسیار رایج است که خیلی زیاد مورد توجه واقع می شود . وب سایت های دیگر معمولا در این طراحی سایت تبلیغاتی عضو شده و در آن تبلیغات خود را قرار می دهند تا مورد بازدید کاربران قرار بگیرند.

امروزه بخش بسیار مهمی از فرایند تولید و فروش کالا و خدمات مختلف را بخش تبلیغات شرکتها بر عهده دارند، چرا که بدون شناسانیدن و تبلیغات محصولات شرکت ناشناخته می ماند و دیگر امیدی به فروش تاثیرگذار آن نمی باشد. تا چند سال پیش بخش مهمی از تبلیغات هر محصولی از طریق رسانه های دیداری وشنیداری مثل تلویزیون و رادیو و روزنامه صورت می گرفت؛ اما امروزه با گسترش فضاهای مجازی و اینترنتی و امکانات خوبی که در زمینه تبلیغات و آگهی و معرفی محصولات ارائه شده ، بیشتر شرکت ها متمایل به استفاده از این فضاها برای دادن آگهی نموده اند.

اولین وب سایت فارسی که طراحی سایت آگهی بود و به منظور تبلیغات پیاده سازی شد وب سایت ایستگاه بود ، این سایت هم اکنون از دسته ی پربیننده ترین وب سایت های فارسی زبان است. بعد از راه اندازی ایستگاه ، افراد دیگری هم بر آن شدند تا سایت هایی مشابه به این وب سایت را طراحی کنند و از این طریق درامدی بدست بیاورند .

امروزه بیش از هزار طراحی سایت تبلیغاتی است که همین کار را انجام می دهند و اکثر آنها از وب سایت ایستگاه کپی برداری کردند و در حال حاضر هم به فعالیت در این زمینه مشغول هستند .

طراحی سایت آگهی

ویژگی های طراحی سایت آگهی :

  • طراحی سایت آگهی بخش مهمی از تبلیغات شرکتها را بر عهده دارد که افراد زیادی را به سمت خود به خاطر فروش محصولات و خدمات به خود جذب کرده است.
  • طراحی وبسایت آگهی به افراد امکان ارائه محصولات خود در فضای مجازی را می دهد که مشتریان زیادی را به سمت خود می کشاند که در نتیجه به فروش بیشتر محصول می انجامد.
  • در طراحی وب سایت آگهی تاکید اصلی بر روی نمایش آگهی هایی است که شرکتها و سازمان های مختلف تمایل به گذاشتن آن آگهی بر روی وب سایت خود هستند.
  • در طراحی وبسایت آگهی گروه نیازمندی ها و آگهی ها و تبلیغات هر کدام تعریف خاصی دارد و در دسته بندی های جداگانه ای در معرض دید مشتریان و بازدیدکنندگان قرار داده می شود.
  • در طراحی سایت آگهی هر تعداد مدیر که بخواهد می تواند از طریق کنترل پنل سایت وارد بخش مدیریتی سایت شوند و نسبت به درج آگهی خود اقدام کنند.
  • طراحی وبسایت آگهی به گونه ای است که افراد مختلف به راحتی قادر به مشاهده لیست اعضای سایت هستند و حتی طراحی این سایتها به صورتی است که خبرنامه به اعضا ارسال می شود.
  • طراحی وب سایت آگهی در صورتی به نتیجه دلخواه آگهی دهندگان می رسد که شمار بازدیدکننده ها از سایت افزایش یابد. چرا که اگر سایت بیننده زیادی داشته باشد به طور حتم و مطمئنا آگهی های بیشتری نیز برای سایت سفارش داده می شود.
  • در طراحی سایت آگهی نکته بسیار مهمی که باید در نظر گرفته شود این است که در این سایتها باید تمامی اصول سئو و بهینه سازی رعایت شود تا برای موتورهای جستجو قابل رویت باشد و افراد با سرچ کلمه آگهی به وب سایت مورد نظر برسند.

باید سعی کنیم در طراحی وب سایت تنوع داشته باشیم زیرا اگر تمام سایت ها در این زمینه از نظر ظاهری و امکانات کاملا مشابه هم باشند دیگر رونق خاصی نخواهند داشت و خیلی مورد توجه و بازدید کاربران قرار نمی گیرند .

 

آگهی در گوگل

طراحی وب سایت آگهی و نیازمندی چند بخش جداگانه و مجزا دارد که در تقسیم بندی ها باید رعایت شود برای مثال می توانید فضای خاص و مشخصی را برای کاربران و مشتریان در نظر بگیرید و کنار بگذارید تا در صورت نیاز کاربران وب سایت شما بتوانند آگهی های خودشان را مجزا و بالاتر از آگهی های افراد دیگر که عضویت ندارند و به صورت عضو ویژه در سایت به نمایش بگذارند ، ممکن است آنها بخواهند تا از پلان هایی که در سایت وجود دارند و خاص هستند استفاده کنند و بعد از استفاده به صورت آنلاین مبلغ آن را بپردازند .

به طور کلی می توان گفت پکیج طراحی سایت آگهی و سایت ثبت آگهی و تبلیغات برای افرادی برنامه ریزی و تهیه شده است که در واقع قصد راه اندازی و پیاده سازی وب سایت تبلیغاتی و نیازمندی را دارند مثل سایت istgah یا وبسایت آگهی رایگان .

آنها به خوبی درک کردند که از این راه می توان سایت خود را به معرض دید افراد گذاشن و کسب درامد کرد .

وب سایت های تبلیغاتی و طراحی سایت آگهی از