طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی و نیازمندی:

طراحی سایت آگهی از وب سایت های بسیار رایج است که خیلی زیاد مورد توجه واقع می شود . وب سایت های دیگر معمولا در این طراحی سایت تبلیغاتی عضو شده و در آن تبلیغات خود را قرار می دهند تا مورد بازدید کاربران قرار بگیرند.

امروزه بخش بسیار مهمی از فرایند تولید و فروش کالا و خدمات مختلف را بخش تبلیغات شرکتها بر عهده دارند، چرا که بدون شناسانیدن و تبلیغات محصولات شرکت ناشناخته می ماند و دیگر امیدی به فروش تاثیرگذار آن نمی باشد. تا چند سال پیش بخش مهمی از تبلیغات هر محصولی از طریق رسانه های دیداری وشنیداری مثل تلویزیون و رادیو و روزنامه صورت می گرفت؛ اما امروزه با گسترش فضاهای مجازی و اینترنتی و امکانات خوبی که در زمینه تبلیغات و آگهی و معرفی محصولات ارائه شده ، بیشتر شرکت ها متمایل به استفاده از این فضاها برای دادن آگهی نموده اند.

اولین وب سایت فارسی که طراحی سایت آگهی بود و به منظور تبلیغات پیاده سازی شد وب سایت ایستگاه بود ، این سایت هم اکنون از دسته ی پربیننده ترین وب سایت های فارسی زبان است. بعد از راه اندازی ایستگاه ، افراد دیگری هم بر آن شدند تا سایت هایی مشابه به این وب سایت را طراحی کنند و از این طریق درامدی بدست بیاورند .

امروزه بیش از هزار طراحی سایت تبلیغاتی است که همین کار را انجام می دهند و اکثر آنها از وب سایت ایستگاه کپی برداری کردند و در حال حاضر هم به فعالیت در این زمینه مشغول هستند .

طراحی سایت آگهی

ویژگی های طراحی سایت آگهی :

  • طراحی سایت آگهی بخش مهمی از تبلیغات شرکتها را بر عهده دارد که افراد زیادی را به سمت خود به خاطر فروش محصولات و خدمات به خود جذب کرده است.
  • طراحی وبسایت آگهی به افراد امکان ارائه محصولات خود در فضای مجازی را می دهد که مشتریان زیادی را به سمت خود می کشاند که در نتیجه به فروش بیشتر محصول می انجامد.
  • در طراحی وب سایت آگهی تاکید اصلی بر روی نمایش آگهی هایی است که شرکتها و سازمان های مختلف تمایل به گذاشتن آن آگهی بر روی وب سایت خود هستند.
  • در طراحی وبسایت آگهی گروه نیازمندی ها و آگهی ها و تبلیغات هر کدام تعریف خاصی دارد و در دسته بندی های جداگانه ای در معرض دید مشتریان و بازدیدکنندگان قرار داده می شود.
  • در طراحی سایت آگهی هر تعداد مدیر که بخواهد می تواند از طریق کنترل پنل سایت وارد بخش مدیریتی سایت شوند و نسبت به درج آگهی خود اقدام کنند.
  • طراحی وبسایت آگهی به گونه ای است که افراد مختلف به راحتی قادر به مشاهده لیست اعضای سایت هستند و حتی طراحی این سایتها به صورتی است که خبرنامه به اعضا ارسال می شود.
  • طراحی وب سایت آگهی در صورتی به نتیجه دلخواه آگهی دهندگان می رسد که شمار بازدیدکننده ها از سایت افزایش یابد. چرا که اگر سایت بیننده زیادی داشته باشد به طور حتم و مطمئنا آگهی های بیشتری نیز برای سایت سفارش داده می شود.
  • در طراحی سایت آگهی نکته بسیار مهمی که باید در نظر گرفته شود این است که در این سایتها باید تمامی اصول سئو و بهینه سازی رعایت شود تا برای موتورهای جستجو قابل رویت باشد و افراد با سرچ کلمه آگهی به وب سایت مورد نظر برسند.

باید سعی کنیم در طراحی وب سایت تنوع داشته باشیم زیرا اگر تمام سایت ها در این زمینه از نظر ظاهری و امکانات کاملا مشابه هم باشند دیگر رونق خاصی نخواهند داشت و خیلی مورد توجه و بازدید کاربران قرار نمی گیرند .

 

آگهی در گوگل

طراحی وب سایت آگهی و نیازمندی چند بخش جداگانه و مجزا دارد که در تقسیم بندی ها باید رعایت شود برای مثال می توانید فضای خاص و مشخصی را برای کاربران و مشتریان در نظر بگیرید و کنار بگذارید تا در صورت نیاز کاربران وب سایت شما بتوانند آگهی های خودشان را مجزا و بالاتر از آگهی های افراد دیگر که عضویت ندارند و به صورت عضو ویژه در سایت به نمایش بگذارند ، ممکن است آنها بخواهند تا از پلان هایی که در سایت وجود دارند و خاص هستند استفاده کنند و بعد از استفاده به صورت آنلاین مبلغ آن را بپردازند .

به طور کلی می توان گفت پکیج طراحی سایت آگهی و سایت ثبت آگهی و تبلیغات برای افرادی برنامه ریزی و تهیه شده است که در واقع قصد راه اندازی و پیاده سازی وب سایت تبلیغاتی و نیازمندی را دارند مثل سایت istgah یا وبسایت آگهی رایگان .

آنها به خوبی درک کردند که از این راه می توان سایت خود را به معرض دید افراد گذاشن و کسب درامد کرد .

وب سایت های تبلیغاتی و طراحی سایت آگهی از همان ابتدای ورود اینترنت به ایران توجه افراد را به سمت خود جلب کردند و درآمدزا بودن آنها به وضوح و آشکارا بود.

سایت ایستگاه فقط یک مثال است و شما هم با طراحی وب سایت نیازمندی به راحتی می توانید کسب درامد کنید و با داشتن یک سایت خوب سود فراوانی را به دست بیاورید .

در کنار طراحی خوب اگر وب سایت شما دارای بیننده زیاد باشد در قبال آن آگهی های بیشتری هم به سمت شما می اید و تمام اینها به سئوی سایت (بهینه سازی وب سایت ) بستگی دارد ، هرچه بیشتر به سئو اهمیت دهید نتیجه بهتری دریافت خواهید کرد.

در طراحی وبسایت آگهی باید از همان ابتدا جوانب مختلف مشاهده تراکنش های پرداخت آنلاین، افزایش یا تایید یا رد پرداخت برای مشتری به درستی تعریف شود تا کسانی که برای درج آگهی به سایت مراجعه می کنند با مشکل مواجه نوشند.

در طراحی سایت آگهی باید افراد بتوانند آگهی های رسیده را مشاهده کنند تا بتوانند در صورت لزوم نسبت به تایید یا حتی حذف آگهی اقدام کنند بنابراین سایت آگهی باید مجهز به قابلیت ارسال ایمیل اتوماتیک به آگهی دهنده باشد.

طراحی وب سایت آگهی نباید به صورت پیچیده طراحی شود تا افراد استفاده کننده در آن دچار مشکل نشوند؛ بنابراین طراحی ساده سایت و مدیریت منوهای سایت باید به گونه ای باشد که افراد با دانش های مختلف قادر به بارگذاری آگهی خود و مدیریت اطلاعات صفحات خود باشند.

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

فتحی

سلام بنده نیازمند طراحی یک سایت ارزان هستم سایتی که بشه توش اگهی های رایگان بزارن اما میخوام تو صفحه اصلی یک بنر بزرگ باشه که با کلیک کردن رو یکی بره تو صفحه حراجی ها و با کلیک رو بنر دوم بره تو فروشگاه اینترنتی قالب حراجی مشابه دیوار باشه البته نه دقیقا اما مشابه دیوار اگهی ها به ترتیب اخرین اگهی بره پایین و رایگان باشه در واقع صفحه اصلی سایت شامل یک صفحه که دو تا بنر که عکساش عوض میشه با کلیک روی یکی بره تو صفحه حراجی و با کلیک رو بنر فروشگاه بره تو فروشگاه میخوام قالبشون خوب باشه