طراحی سایت چاپ و گرافیک

طراحی سایت چاپ و گرافیک

طراحی سایت گرافیکی و چاپ :

بر همگان واضح است که این طراحان گرافیک هستند که اقدام به طراحی صفحات یک وب سایت می نمایند و بعدا آن را در اختیار برنامه نویسان قرار می دهند.
طراحی سایت برای به نمایش گذاشتن نمونه های گرافیکی و چاپ باید ویژگی های منحصربفردتری نسبت به سایت های دیگر داشته باشد. باوجود اینکه افراد نظرات مختلفی در طراحی سایت چاپ و گرافیک دارند و ممکن است فردی طراحی سایتی را خوب بداند دیگری بد بداند؛ ولی در کل باید میانه را در نظر گرفت و دید چه معیارهایی برای طراحی وبسایت گرافیک و چاپ لازم است.

نکته اول در طراحی سایت چاپ و گرافیک توجه به چگونگی دسترسی افراد به سایت است که آیا افراد مختلف می توانند به راحتی از طریق مرورگرها به سایت موردنظر دسترسی داشته باشند .
نکته دوم در طراحی وب سایت گرافیکی و چاپ توجه به این مسئله است که باتوجه به اینکه سایت به منزله ویترین و گلچینی از نمونه های های شرکت می باشد؛ بهترین تصاویر و نمونه کارها در گالری آن موجود باشد تا توجه بیننده به طرح های موجود در آن جلب شود و نسبت به سفارش کار مصمم شود.

نکته سوم اینکه در طراحی سایت چاپ و گرافیک به دلیل اینکه تصاویر زیاد در گالری باید موجود باشد نباید از تصاویری با حجم بالا استفاده شود، بلکه با پایین آوردن حجم تصاویر و رزولویشن خوب سعی شود این موضوع در نظر گرفته شود که بازدیدکنندگان در باز کردن صفحات دچار مشکل نشوند.
نکته چهارم درباره طراحی وب سایت گرافیکی و چاپ و گرافیک وب سایت که باید طراحان در نظر بگیرند این است که در دنیای امروز بسیاری از افراد برای بازکردن صفحات وب سایت از تلفن های همراه خود استفاده می کنند، بنابراین طراحی سایت به گونه ای باید باشد که به سهولت افراد بتوانند آن را در داخل تلفن های همراه خود باز کنند.

 سایت گرافیک و چاپ

طراحی گرافیک و چاپ :

در طراحی وبسایت گرافیک و چاپ به دلیل اینکه اصل کار برروی به نمایش گذاشتن تصاویر و نمونه کارهای شرکت است بنابراین پرداختن بیش از اندازه به محتوای سایت لزومی ندارد درج چند خط توضیح درباره نمونه کار کافی و مفید می باشد.
طراحی سایت گرافیک و چاپ باید به گونه ای طراحی شود که افراد به راحتی با انواع مرورگرها بتوانند آن را باز کنند و صفحات مختلف سایت را ببینند .

آنچه در طراحی وب سایت گرافیک و چاپ یکی از نقش های اصلی را باز می کند، استفاده از رنگ های شفاف و جذاب است که کابرپسند باشد و مشتریان را به سفارش کار ترغیب کند.
همان طور که همگان می دانند در حال حاضر هیچ چیزی به اندازه اینترنت در بین افراد رواج پیدا  نکرده است و الان قرن ارتباطات الکترونیکی و فن آوري اطلاعات را می گذرانیم و در این عرصه تکنولوژي‌ های مختلفی رواج یافته است پس بهتر است ما نیز با تکنولوژی ها هم گام باشیم و از جدید ترین ابزارها براي طراحی سایت استفاده نماییم و همواره یک طراحی سایت همراه با طراحی سایت چاپ و گرافیک خوب داشته باشیم .

در حال حاضر کسب و کار افراد به طراحی سایت تا حدود زیادی وابسته بوده پس طراحی سایت گرافیک وچاپ نیز اهمیت خاصی پیدا میکند و دیگر کارها از حالت سنتي خود بیرون امده و به سمت مدرن شدن پیش می رود و ما دیگر با یکسری از رسانه‌هاي ديجيتال مواجه می شویم . با طراحی سایت چاپ و گرافیک می توان سازماندهی مناسبی به زمینه کاری داد.

یکی از عوامل در جذب نمودن مشتریان رعایت نمودن اصول مربوط به سئوی سایت و بهینه سازی برای موتور های جستجوگر است و اینکه وب سایت شما در صفحه اول سرچ ها دیده شود در این صورت مشتری بیشتری به سمت وب سایت آمده ، البته افراد زیادی تصور می کنند که بهینه سازی فقط به عوامل داخلی طراحی سایت یعنی (قالب) وابسته است ولی این تصور درست نمی باشد .

طراحی سایت چاپ و گرافیک :

مهمترین مسئله باوجود به تمام موارد بالا در طراحی وب سایت گرافیک وچاپ ، این است که اصول سئو و بهینه سازی در آن رعایت شده باشد تا کاربران بتوانند به آسانی از وب سایت مورد نظر بازدید کنند.

به نظر می رسد در طراحی سایت چاپ و گرافیک تمامی موارد بالا توامان باید در نظر گرفته شود و البته بر داشتن جذابیت بصری باید تاکید شود که باعث به وجود آوردن ترافیک در سایت شود تا بازدیدکنندگان بیشتری را به سایت بکشاند و موجبات سفارش کار را فراهم آورد؛ چرا که طراحی سایت چاپ و گرافیک به منظور افزایش درآمدزایی و رونق کسب و کار انجام می شود.

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.