طراحی سایت B2C

طراحی سایت B2C

يک سازمان مجموعه از افراد و کاربران است مثل مشتريان سازمان ، کارمندان و شرکا . اين کاربران بسیار علاقه دارند که از داده ها و اطلاعات و خدمات سازمان استفاده ی بهینه داشته باشند .

هر کدام از اینها خواسته و نيازهاي خاص خود و اغلب هم متفاوتي را دارند. اگر بخواهیم به اين تنوع های موجود پاسخ بدهیم ، باید انواع مختلفی پورتال و طراحی وب سایت ايجاد کرده و استفاده کنیم .

تجارت الکترونیک چیست ؟ این نوع از تجارتدر واقع فرایند خرید و فروش ، تبادل خدمات و محصولات و یا اطلاعات خاص از طریق شبکه‌های کامپیوتری و اینترنت است ویک نوع از آن B2C است که در واقع تجارت بین فروشنده با مصرف کننده یا Business to Consumer است. تجارت B2C با گسترش یافتن دنیای اینترنت افزایش قابل توجهی یافته است به طوریکه اشخاص با صرف زمانی کم محصولات مورد نیاز و مورد نظرشان را تهیه و خریداری می کنند و مبلغ آن را هم به صورت آنلاین می پردازند.

این نوع از تجارت مزایای بسیاری دارد هم برای فروشنده کالا و خدمات و هم برای خریداران انها .

 

یکی از مهم ترین و برجسته ترین مزایای سایت B2C برای فروشندگان : مشتریان آنها تنها به مغازه و فروشگاه محدود نمی شوند و آنها را از کاربران اینترنتی نیز میتوان پیدا کرد بنابراین مشتریان گسترده تر هستند و در نهایت میتوان محصولات بیشتری را به آنها فروخت و عرضه کرد. از طرفی دیگر خریداران یک کالا می خواهند اطلاعات مربوط به چند محصول مختلف را در اختیار داشته باشند و بین آنها مقایسه ای را انجام دهند و در نهایت با کیفیت ترین و بهترین را انتخاب کنند که این امر در محیط یک فروشگاه به آسانی محیط اینترنت و وب سایت امکان پذیر نیست.

با طراحی سایت B2C میتوان یک تحارت موفق را آغاز کرد و از این راه به کسب سود پرداخت .

با طراحی وبسایت B2C،‌ خریدار برای خرید یک محصول می تواند مختصر اطلاعاتی را از کالای مورد نیاز خود دریافت کند و براساس ویژگی ظاهری مثل رنگ و وزن و نوع کالا ، به مقایسه ما بین کالاها بپردازد و با در نظر گرفتن قیمت هر کدام در نهایت کالای برگزیده را انتخاب کند و آن را خریداری نماید.

همه ی این مراحل در زمانی کوتاه و بدون طی کردن مسافت های طولانی و خسته کننده در خیابانها و فروشگاه های مختلف انجام میشود و زمان و وقت خریدار هدر می رود و در آخر هم به محصول مورد نظر خود به راحتی و از طریق پرداخت انلاین دست می یابد.

داشتن یک فروشگاه الکترونیک در حقیقت مثل داشتن یک مغازه بزرگ است در دنیای واقعی و فیزیکی و طراحی و داشتن یک وب سایت B2C همانند داشتن یک بازارچه بزرگ است در دنیای واقعی ، با داشتن این وب سایت می توانید مغازه های خود را به نمایش مخاطبان و کاربران بگذارید و در نهایت به هدفی که دارید یعنی فروش محصولات خود آن هم با دردسر کمتر و راحت تر و بدون محدودیت زمانی و مکانی برسید .

سئوی سایت را رعایت کنید تا وب سایت شما در نتایج گوگل در رتبه های بالا دیده شود .

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.