طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه الکترونیکی :

برای داشتن یک طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای با ما تماس بگیرید .

در دنیای امروزه و با وجود طراحی سایت های مختلف کمتر کسی فرصت حضور در فروشگاه ها را برای خرید پیدا می کند، بیشتر مردم راغب هستند به صورت آنلاین و از طراحی وب سایت های فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت فروشگاه الکترونیکی خرید کنند، بنابراین وجود چنین طراحی سایت هایی هم به نفع فروشندگان و هم به نفع خریداران می باشد.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی موجب تشویق خریداران حضوری و پیدا کردن مشتریان جدید می شود، با توجه به این مسئله که در هر ساعتی از شبانه روز می توانند به راحتی از طریق طراحی سایت اقدام به خرید کنند آن هم از طریق طراحی سایت و باعث کسب درآمد دوچندان می شود. همچنین طراحی وبسایت فروشگاهی  به افزایش اعتبار فروشگاه می انجامد و طراحی سایت می تواند ابزار قوی برای فروش محسوب شود.

طراح سایت فروشگاهی باید معیارهای فروش اینترنتی مختلفی را در طراحی سایت در نظر داشته باشد. هدف عمده و اصلی در طراحی سایت فروشگاه جذب هر چه بیشتر مشتریان میباشد تا از این راه کسب درآمد و سود حاصل شود پس طراحی سایت مورد نظر باید جذاب بوده و از رنگ بندی درستی برخوردار باشد . 

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی و بازاریابی اینترنتی از روش های موفق در کسب درامد است .

این موضوع را اکثر افراد می دانند که امروزه یکی از ساده ترین راه ها برای یافنن محصولات اینترنت و طراحی سایت می باشد و افراد با کمک طراحی سایت می توانند به کالاهای مورد نظر خود دست یابند . استفاده از طراحی سایت فروشگاهی باعث می شود تا شما در وقت و زمان تان صرفه جویی در کرده و اسان تر کالاهایتان را سفارش دهید . استقبال افراد از خرید اینترنتی بسیار بیش تر از قبل شده است و این نوع خرید جایگاه خود را بالا برده است . افراد جوان از این طراحی سایت فروشگاه اینترنتی استقبال بیشتری می کنند و ترجیح می دهند برای خرید از طراحی سایت استفاده کنند .

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بخاطر ماهیتش باید از مبانی فروش پیروی کند:

1. باید به کاربرانی که قصد خرید از طراحی سایت را دارند یا در حال خرید هستند انگیزه بدهد

2. طراحی سایت باید جامع بوده و اطلاعات کافی را در خصوص اهداف صاحبان این طراحی سایت در اختیار کاربران قرار دهد .

3. طراحی سایت باید روان بوده و استفاده از آن برای همه راحت باشد.

باید مسیر فرضی در طراحی وب سایت مشخص باشد و بازدید کننده را به سمت عملیاتی که ما انتظار داریم راهنمایی کند . در سایت طراحی شده کالا را ارائه می دهیم ، می توانید بدون محدودیت کالاها را در هر زمانی که فکر میکنید مناسب هست به مشتریان خود نشان دهید ، ولی می توان این کار را مرحله به مرحله در طراحی سایت انجام داد تا مشتری هیجان بیشتری داشته باشد و مشتاق تر به خرید از طریق طراحی سایت بپردازد .

تهیه یک سایت فروشگاهی و طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی راحت تر از باز کردن یک سوپرمارکت است ولی فروش اینترنتی و از طریق طراحی سایت و وب سایت خیلی سخت تر از فروش در دنیای واقعی است . باید فروشگاه اینترنتی را بخوبی طراحی کرد تا با کمترین کلیک و در زمان مناسب مشتری را به جنس موردنظر برساند .

از مزایای طراحی سایت فروشگاه الکترونیکی و اینترنتی این است که مشتریان کاربران اینترنتی محدود به انتخاب صرفا فروشگاه های محلی نیستند بلکه از دورترین فروشگاه ها هم می توانند خرید کنند با کمک طراحی سایت ، بنابراین بدون محدودیت بهترین لوازم و کالاهای خود را انتخاب کنند. البته باید فروشگاه های اینترنتی برای جلب رضایت مشتری استانداردهایی را رعایت کنند.

طراحی وب سایت فروشگاه الکترونیکی هم به نفع فروشنده است از لحاظ اینکه دیگر مجبور به هزینه های اضافی مثل اجاره مغازه، دکوراسیون و قبض های خدماتی و... نیستند و هم به نفع خریدار است چرا که دیگر لازم نیستد هزینه استفاده از وسایل نقلیه و از همه مهمتر ترافیک را متحمل شوند بلکه با چند کلیک می توانند اقدام به خرید کنند و در کوتاه ترین زمان ممکن کالا یا خدمات خود را در منزل تحویل بگیرند.

در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید محصولات و کالاهای موجود در سایت با بهترین کیفیت تصویری و در ابعاد مناسب به نمایش درآید تا مشتری قادر به دیدن کالای دلخواه خود از زوایای مختلف شود.

در طراحی سایت فروشگاه الکترونیکی آنچه بسیار مهم است و موجب موفقیت آن می شود رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت می باشد چرا که به موجب آن طراحی سایت قابل رویت برای موتورهای جستجوگر می شود در نتیجه بازدیدکننده های زیادی را برای خرید محصول یا کالا به طراحی سایت می کشاند که در نتیجه آن موجب درآمدزایی برای شرکت می شود.

فروشگاه اینترنتی چیست؟

در فروشگاه اینترنتی قطعا در مورد یک محصول بحث نمیشود ، بلکه باید بیشتر از یک محصول را ارائه و نمایش دهد و میدانیم که با افزایش در تعداد محصولات، پیچیدگی وب سایت طراحی شده هم افزایش می یابد . فروشگاه های اینترنتی که خیلی پیچیده هستند ، با استفاده از روشهای مختلفی سعی می کنند تا بهترین محصول را به مشتری نشان دهند البته برای هر مشتری این نمایش متفاوت است و فروشگاه برای هر مشتری حالت خصوصی پیدا می کند .

پس بخش عمده ای از فروشگاه اینترنتی ، روشهای خصوصی سازی آن است .

انچه در طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی باید به درستی در آن در نظر گرفته شود قراردادن صفحه پرداخت آنلاین است که مشتری به راحتی با اتصال به شبکه فروش آنلاین بتواند با پرداخت هزینه آن را دریافت کند.

هدف از طراحی وبسایت فروشگاهی معمولا بازاریابی اینترنتی برای فروش محصولات و کالاها است که در کوتاه ترین زمان و با پرداخت هزینه ناچیز تبلیغات بتوان محصولات را به فروش رسانید. جذب مشتریان را خرید از نیازهای حیاتی برای یک سایت فروشگاه اینترنتی است.

اگر در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی اعتمادسازی بین مخاطبان و مشتریان به درستی صورت گیرد مطمئنا خریداران با اعتماد ایجاد شده به خرید هر چه بیشتر از سایت اقدام می کنند. بنابراین به وجود آوردن اعتماد در میان مشتریان برای سایت امری بسیار مهم تلقی می شود.

برای طراحی سایت فروشگاهی بسیار مهم است که از لحاظ گرافیک بسیار قوی طراحی شود چرا که اولین تماسی که مشتری با طراحی سایت برقرار می کند ظاهر سایت است چنانچه از گرافیک خوبی برخوردار نباشد مطمئنا به از دست دادن مشتری احتمالی خواهد انجامید.

از مهم ترین ویژگی ها که در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به چشم می خورد، استاندارد بودن و کامل بودن طراحی وب سایت آن است . با رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت می تواند طراحی سایت فروشگاه شما را در جستجو ها ی کاربران در اینترنت در رتبه های بالا به نمایش بگذارد تا به خوبی دیده شود . فروشندگان محصولات اینترنتی و صاحبان مشاغل به طراحی فروشگاه آنلاین نیازمند هستند تا در بازار برای خود سهمی را داشته باشند .

شرکت طراحی سایت لومیکس با سابقه طولانی در زمینه طراحی سایت و تیم حرفه ای خود در کنار شماست ، از جمله نمونه سایت های فروشگاهی لومیکس می توان به موارد زیر اشاره کرد :

سایت افرنگ

سایت جای گزین

 

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.