طراحی سایت باشگاه مشتریان

طراحی سایت باشگاه مشتریان

یکی از روش های خوب و مناسب برای بازاریابی اینترنتی این روز ها طراحی وب سایت باشگاه مشتریان است ، با طراحی وب سایت باشگاه مشتریان می توان یک رابطه درست و صمیمانه را با مشتریان خود پی ریزی کرد تا در نهایت مشتری را به عنوان یک سرمایه برای خود داشته باشیم و باعث وفاداری مشتریان برای خود شویم . 

طراحی سایت راهی است مطمئن و موثر برای معرفی کردن کسب و کار اشخاص حالا در هر صنفی که فعالیت می کنند .

اشخاص برای اینکه خود را بهتر معرفی کنند و با رقبایشان به رقابت بپردازند به سمت طراحی وب سایت رفته و سعی می کنند از طریق اینترنت کسب و کار خود را گسترش دهند و به فعالیت هایشان بپردازند .

راه اندازی و طراحی سایت باشگاه مشتریان :

اگر در گذشته حضور در اینترنت فقط جنبه سرگرمی برای افراد را داشت و صرفا افراد از اینترنت برای وقت گذرانی استفاده می کردند اما امروزه برای بسیاری از افراد واضح و مبرهن شده است که از اینترنت در جهت جذب مشتری می توانند استفاده کنند، حتی عده زیادی رونق کسب و کار خود را از اینترنت می دانند، اما اینکه چگونه بتوانند از مشتریان دعوت کنند تا نسبت به خرید کالا یا خدمات آنان ترغیب شوند خود نکته مهمی است که اگر به درستی از آن استفاده نشود موجبات شکست کسب و کار آنان را فراهم می کند.

چرا که بسیاری از افراد و شرکتها بر این باور هستند که اگر یک سایت داشته باشند و با دنیای مجازی متصل باشند کار تمام است، اما باید گفت صرف داشتن یک سایت نمی تواند آنها را در کسب و کار خود موفق کند، مصداق این سخن این است که از هزاران هزار سایت که مشغول فعالیت هستند تعداد زیادی با شکست مواجه می شوند؛ برای اینکه امکانات و قابلیت های لازم را برای ارائه خدمات خود به مشتریان خود ندارند.

پس باید برای جذب مشتری راه کارهایی عملی اندیشید که هم در این کارزار بتوان از دیگر رقبا پیشی گرفت و هم متمایزتر از بقیه به ارائه خدمات یا محصولات با بیشترین بازدهی پرداخت.

راه اندازی سایت باشگاه مشتریان :

برای معرفی کردن خود به مشتریان می توانید از  طراحی باشگاه مشتریان استفاده نمایید که این روش بسیار اصولی است و در زمینه بازاریابی اینترنتی خیلی تاثیر گذار است پس بر روی این قسمت برنامه ریزی کنید تا به هدفی که دارید برسید .

طراحی سایت باشگاه مشتریان وسیله ای است برای وفادارسازی آن ها و یک طراحی سایت کامل و جامع است که با جمع آوری اطلاعات مشتریان و شناختن آنها ، رفتارهای آنها را شناسایی کرده و مخاطبین و مشتری ها را با توجه به سلایق طبقه بندی و دسته بندی می نماید و به عملکرد مشتریان با سازمان مورد نظر امتیاز می دهد . باشگاه مشتریان فضایی است که با مشتری ارتباطی عمیق ایجاد کرده و هوای آنها را دارد و در واقع این واحد برای برقرار کردن یک ارتباط مستمر و به طور مستقیم توسط سازمان با اعضای آن به وجود آمده و شکل می گیرد . با طراحی سایت و راه اندازی باشگاه مشتریان می توانید به نوعی برای خود کسب سود داشته باشید و خود را معرفی کنید .

اگر بر این باور هستید که داشتن یک طراحی وب سایت با ظاهری آراسته می تواند شما را در رسیدن به مقاصد خود همراهی کند باید گفت داشتن سایت زیبا و کاربرپسند برای شروع خوب است اما با راه اندازی طراحی سایت باشگاه مشتریان به مراجعین یک امتیاز خواهید داد تا آنها در وب سایت احساس رضایت از خرید محصول کنند. حتی اگر خریدی نداشته باشند با ورود به باشگاه و قرارگیری در جو سایت عاملی برای تبلیغ سایت و محصول شما در بیرون از فضای مجازی شوند.

امروزه حفظ ارتباط با مشتری و داشتن ارتباط آسان با مشتری از نقاط مثبت یک سایت محسوب می شود. بنابراین به نظر می رسد ایجاد و راه اندازی و طراحی سایت باشگاه مشتریان گزینه مناسبی است که نباید به راحتی از آن چشم پوشی کرد.

بر اساس آمار بیشتر کاربرانی که برای بازدید سایت مراجعه می کنند از طریق موتورهای جستجو هدایت می شوند؛ بنابراین باید سایت از یک سری قابلیت هایی برخوردار باشد تا موتورهای جستجو قادر به شناسایی باشند.

حتی بعد از ورود به سایت اگر طراحی سایت به درستی صورت نگرفته باشد و کاربر با جستجوهای فراوان به آنچه می خواهد نرسد و گیج شود، مطمئنا دوباره به سایت برنخواهد گذشت و به سراغ سایتهای مشابهی می رود که به آسانی به خدمات دسترسی پیدا می کند.

سایت باشگاه مشتریان برای جذب مشتریان مورد نظرش می تواند خدماتی خاص را به آنها ارائه دهد ئ در اختیارشان بگذارد تا با انگیزه ی بیشتری عضو باشگاه شده و با سایر مشتریان آشنا شوند و یک تعامل سازنده و مفید بین آنها پدید بیاید . تمام این کار ها در نهایت باعث ایجاد یک وفاداری پایدار بین مشتری و سازمان می شود که به نوعی کار بازاریابی را انجام می دهد و دست سازمان را باز تر می سازد .طراحی وب سایت

به این نکته مهم توجه نمایید که نگاه داشتن هر کدام از مشتری های سازمان امری است بسیار با ارزش و این موضوع نباید نادیده گرفته شود .

امکانات فنی و اطلاعات سایت باید به بهترین شکل اجرا شود تا وب سایت شما با قوت در اینترنت ماندگار شود. همان طور که گفته شد در نظر گرفتن گزینه ای به اسم باشگاه مشتریان می تواند در ماندگاری سایت شما نقش اساسی ایفا کند و سایت شما را در نتیجه جستجوهای موتورهای جستجوگر در بهترین وضعیت نشان دهد. بنابراین از یاد نبرید با راه اندازی باشگاه مشتریان در سایت خود رابطه صمیمانه ای را با مشتریان و بازدیدکنندگانتان ایجاد خواهید کرد.

همچنین از یاد نبرید بهترین سرمایه برای کسب و کارتان وفاداری مشتریانتان است.

 

 

برخی از دلایل موفقیت برای باشگاه کلوب مشتریان:

  • مدیر وب سایت طراحی شده برای هر کار و فعالیتی امتیاز در نظر می گیرد تا مشتری تشویق شود در باشگاه عضو شده و در وب سایت باشگاه و کلوپ مشتریان باقی بماند و فعالیت کند.
  • راه دیگری که به کمک آن می توان مشتری را در وب سایت باشگاه نگاه داشت برگزار نمودن مسابقات و یا قرعه کشی های مختلف است که برای اعضای سایت باشگاه مشتریان انجام می گیرد و آن ها را ترغیب می نماید تا در نهایت مدت زمان بیشتری را در وب سایت مورد نظر بمانند و طراحی وبسایت را ترک نکنند همچنین با این کار آنها برای وب سایت شما به نوعی کار تبلیغ را انجام می دهند و مشتری دائم شما می شوند .
  • این را همه می دانند که یکی از مهم ترین علت ها در موفقیت یک طراحی وب سایت خوب بازدید کننده زیاد آن است و این که مخاطب به سایت سر بزند و در وب سایت مورد نظر زمانی را باقی بماند .
  • قرار دادن صندوق پیام های خصوصی که این کار برای برقراری ارتباط در داخل شبکه برای مشتریان انجام می پذیرد .
  • زمان برگزاری سمینار ها و جلسات را می توان در طراحی سایت باشگاه مشتریان قرار داد تا اعضای کلوپ از آن با خبر شوند .
       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

صفاریان زاده

با سلام و احترام  برای  سرویس خود بصورت یکپارچه طراحی  باشگاه مشتریان راه اندازی نماید. خواهشمند است تماس بگیرید