طراحي سايت صنعتي

طراحي سايت صنعتي

به نظر شما آيا داشتن و طراحی وب سايت براي شركت صنعتي و كارخانجات توليدي لازم و ضروري است؟

تأثير سايت صنعتي چه مقدار مي تواند در رونق كسب و كار كارخانجات صنعتي و توليدي باشد و تا چه حدی مفيد و اثر گذار می باشد؟

مشخصه های ویژه و خصوصيت هاي طراحی سايت صنعتي چه مواردي مي تواند باشد؟

مالكان کارخانه های صنعتي چه توقع و نيازي از طراحی سايت کارخانه دارند و قصد دارند به چه چیزی دست یابند؟

براي جوابگويي به اين سوالات با ما در اين مقاله همراه باشيد تا به پاسخ سوالات برسید .

براي چه هدفي طراحی وب سايت صنعتي انجام می شود و نتیجه چه خواهد بود ؟

امروزه با روي كار آمدن اينترنت و نقش مهم اينترنت در كسب و كار ميتوان از طريق بازاريابي اينترنتي مشتريان زيادي را جذب نمود و كالاهايي كه عرضه مي شود را معرفي كرد و با مشتريان ارتباط برقرار نمود .

مالكان صنعت براي حضور داشتن در بازارهاي بين المللي خود را نيازمند به داشتن سايت صنعتي احساس كردند تا به کمک داشتن طراحی سایت بتوانند کالاهای تولیدی خود را ارائه و معرفي نمايند.

طراحی وب سايت صنعتي از چه ويژگي هايي برخوردار است؟

در سايت صنعتي مالكان به خاطر اينكه مي خواهند در بازارهاي بين المللي شركت داشته باشند و كالاي خود را به كشور هاي ديگر معرفی کنند بنابراین بايستي طراحی وب سایت آن ها از قابليت چند زبانه بودن بهره مند باشد و از لحاظ نگارش مطالب نیز اين بخش بسیار مهم مي باشد.

بخش مديريتي وبسايت کارخانجات  نيز بسيار ساده و گويا و كاربردي و مورد پسند كاربر بايد باشد.استفاده از پنل هاي مديريتي مخصوص به دليل داشتن مديريت كاربردي در اين حوزه پيشنهاد مي شود.

مي توان با به كارگيري طرح ها و قالب هاي خاص در طراحي وب سايت صنعتي كسب و كار را از مد سنتي به مد جديد و به روز درآورده و در بازارهاي جهاني طبق سلایق امروزی تجارت صنعتي خود را گسترش و رونق داد.

 

 

حال مي خواهيم امكاناتي كه سايت صنعتي براي مالكان كسب و كار محيا مي كند را شرح دهيم :

در يك قسمت از وب سایت هيئت مديره و شركت يا كارخانه معرفي شود.كالا ها و خدمات و كالاهاي جديد را در طراحی سايت صنعتي معرفي كنيد.طراحی سایت کارخانه

در مورد كالاها توصيح مختصري داده شود. بخش فروش آنلاين و اينترنتي نيز در سايت صنعتي موجود باشد تا مشتريان بصورت اينترنتي كالا را خريداري نمايند.مركز هاي فروش و خدمات پس از فروش و نمايندگي ها در سايت به صورت کامل و دقیق همراه با آدرس و شماره تلفن در وب سايت اعلام شود.

فرم نظر سنجي براي اطلاع از نظرات كاربران و مشتريان در مورد موضوع های خاص نيز در وب سايت صنعتي قرار داده شود و از نظرات به خوبی استفاده شود . كاتالوگ محصولات نيز ارائه شود.

كالاها و سرويس هايي كه ارائه مي دهند را در گروه بندي هاي مختلف قرار دهند.ايميل گروهي و انبوه بتوان براي تمام اعضا ارسال نمود.

پنل SMS رايگان نيز در سايت وجود داشته باشد.براي مشتريان امكانات پشتيباني در طراحی سايت صنعتي قرار داده شده باشد و در آخر مبحث سئو و بهينه سازي را رعايت نمود تا در موتور جستجوي گوگل در مرتبه بالا قرار داده شود تا سايت پر بازديد كننده اي داشته باشيد.

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.