طراحی سایت سفارشی

طراحی سایت سفارشی

طراحی سایت سفارشی کاربرد زیادی خواهد داشت . بسیاری از افراد دوست دارند خانه ای داشته باشند که کاملا مطابق با نیازهای آنها باشد بنابراین سفارش خانه هایی را به معماران می دهند که مطابق با نیاز و سلیقه آنها طراحی شود. ال

بته بسیاری از افراد نیز بنا بر کسب و کار خود تمایلی به داشتن و طراحی سایتی دارند که کاملا سفارشی باشد و به سراغ طراحی سایت سفارشی می روند .

اگر به عنوان یک شرکت تجاری یا خدماتی یا تولیدی در عرصه کسب و کار مشغول هستید بدیهی است حساسیت زیادی بر روی افزایش فروش محصولات یا خدمات شرکت یا واحد تجاریتان دارید؛ با اینکه راههای زیادی برای افزایش سودآوری کسب و کار خود سراغ دارید ولی یک راه بسیار کارا و موثر برای فروش هرچه بیشتر می تواند داشتن و طراحی وب سایت سفارشی باشد. با کمک طراحی سایت بهتر می توانید به کسب و کار بپردازید .

طراحی سایت سفارشی دارای یک دید کاملا اصولی  و حرفه ای است ، شما با داشتن یک طراحی سایت سفارشی می توانید اعتبار شرکت یا موسسه خود را افزایش داده و خود را به دیگران بشناسانید به این ترتیب نباید از کنار  طراحی سایت سفارشی به راحتی گذشت و ان را نادیده گرفت .

طراحی وب سایت سفارشی :

سفارش طراحی وبسایت به طور حتم یک روش کارآمد برای تبلیغ محصولات یا خدمات در بازارهای داخلی و خارجی می تواند باشد.

طراحی سایت سفارشی بهترین انتخاب برای این گروه افراد است که سایتی با نیازهای خاص خودشان می خواهند و البته هزینه قابل توجهی نیز برای این سفارش خود در نظر گرفته اند؛ چرا که طراحی سایت سفارشی کاملا اختصاصی و بنا بر سفارش با رعایت اصولی که پیچیدگی های خاص خودش را دارد؛ طراحی سایتی متفاوت با بقیه سایت های معمول است.

البته ناگفته نماند طراحی سایت سفارشی به خاطر اختصاصی بودن برنامه نویسی و طراحی خاص آن مطلوب تر برای سفارش دهنده ارزیابی می شود.

البته طراحی سایت سفارشی برای کسب و کار به صورت کاملا حرفه ای صورت گیرد، چرا که با این نگاه به طراحی وب سایت شما بر اعتبار کسب و کارتان خواهد افزود. بنابراین ضروری است درخواست طراحی وب سایت را به شرکت طراحی سایت های اختصاصی بدهند تا یک طراحی سایت حرفه ای را برای کسب و کار شما راه اندازی کنند.

مطمئنا طراحی وب سایت سفارشی بهترین گزینه برای حضور آنلاین در راستای فروش محصولات و خدمات شما محسوب می شود. در سفارش چنین طراحی سایتی درخواست دهنده به راحتی بر روی انتخاب رنگ، عکس، فیلم، نوع فونت و... می تواند مشارکت داشته باشد و کار با اعمال نظر وی پیش رود. گرچه طراح برای طراحی سایت با توجه به حرفه خود اگر رنگ پیشنهادی شما را مناسب کسب و کارتان نداند مطمئنا شما را متقاعد خواهد کرد که رنگ دیگری را پیشنهاد بدهید.

تکنیک های طراحی سایت سفارشی :

  • اولین و مهمترین گام طراحی سایت سفارشی برای ما استراتژی ومشخص شدن اهداف در طراحی وبسایت باشد .بررسی مکرر سایت و مشخص کردن اهداف ، سیاست طراحی وب سایت در نوع معرفی خدمات و ارائه آنها ، نوع مخاطب و نیاز آنان ، نحوه و نوع ارتباط با مخاطب و امتیازات رقابتی مسائل قابل تامل و با اهمیتی هستند که باید به آنها رسیدگی شود .

این بررسی های دقیق و منظم در این مرحله از کار می توانند در بازدهی ما تاثیر فراوانی بگذارند و در تبلیغات طراحی سایت نقش تعیین کننده باشند .

در سفارشی کردن طراحی وبسایت برای تعیین اهداف طراحی  وب سایت چند مورد را باید مدنظر قرار داد : هدف از داشتن و طراحی سایت ، نوع مخاطبان که با آنها سر و کار داریم ، نوع خدماتی که قرار است ارائه دهیم ، تحلیل نیازها و خواسته های مخاطبین ، نوع فضای رقابتی که در آن قرار گرفته ایم و ... .

 

  • گام دوم : محتوایی که در طراحی سایت قرار میدهید . نکته : محتوای سایت و مطالبی که درون طراحی سایت شما قرار میگیرد اساسی ترین و مهمترین قسمت را تشکیل میدهند. با توجه به اهدافی که در مرحله قبلی مشخص کردید ، نوع مخاطبانی که دارید و غیره اطلاعات طراحی سایت شما باید بیانگر نوع خدمات و فعالیت شما باشد.

با ارائه کردن اطلاعات علمی ، ساده و روان که دارای نگارشی مناسب باشند و البته مرتبط با فعالیت شما باشند قطعا تمامی نیازهای مخاطبان سایتتان بر آورده شده و انها را در استفاده صحیح از خدمات شما راضی و متقاعد میکند.

  • گام سوم : در این مرحله از طراحی سایت به طبقه بندی اطلاعات ، نحوه چیدمان و نوع نگارش و نحوه در دسترس قرار دادن و ارائه اطلاعات میرسیم ، فرض کنیم قرار است ارائه دهنده خدمات خاصی باشیم اما شاید کاربر با فعالیت ما آشنایی چندانی نداشته باشد ، در اینجا وظیفه ما ارائه نمودن توضیحات جامع و کافی در زمینه خدمات و محصولاتمان است تا جایی که دیگر ابهام و سوالی برای کاربر باقی نماند. چگونه مخاطب دچار ابهام میشود ؟

دلیل ابهام وجود نداشتن یا غیر واضح بودن اطلاعات.برای مخاطب است یا عدم هدایت درست و صحیح مخاطب برای کسب اطلاعات.

توجه کنید اگر مخاطب ابهامی داشته باشد و نتواند پاسخی برای سوالات خود پیدا کند سایت شما را به راحتی ترک میکند و برای رفع نیاز خود به سایت مشابهی سر میزند و این یعنی از دست دادن مشتری .

  • گام چهارم : ظاهر و گرافیک سایت یکی از مهمترین ویژگی ها است . در زمینه طراحی وب سایت رقابت بسیار بالاست پس باید به گرافیک سایت اهمیت بدهیم و برای آن وقت صرف کنیم تا در نهایت یک گرافیک تمیز و کاربر پسند داشته باشیم. فرض کنید به سایتی سر زده اید که از نظر سرعت لود شدن بسیار کند است یا اصلا ظاهر مناسب و زیبایی ندارد ، قطعا سایت را میبندید و به سراغ وب سایت دیگری رفته بدون اینکه به متن و نوشته های آن و یا خدمات بسیار خوبی که ارائه میدهد توجهی داشته باشید .

اصل " خلاقیت همراه با سادگی " را رعایت کنید .از رنگ و طرح هایی مناسب با فضای کاری خود استفاده کنید ، سایت شما نمایانگر فعالیت و بیزنس شماست .

  • گام پنجم : نوع مدیریت وب سایت است ،امروزه وب سایتهای پویا و داینامیک بیشترین سهم را به خود اختصاص داده اند ، زبان های برنامه نویسی که تحت وب هستند، بسیار متنوع بوده و ما همواره باید با علم روز پیش برویم . خلاقیت در استفاده کردن از زبانها و بانکهای اطلاعاتی میتواند نقش مهم و تعیین کننده ای در بازدهی سایت داشته باشد .

در وب سایتهایی که داینامیک هستند بخشی داریم با عنوان مدیریت وب سایت ،در این قسمت اعمال ویرایش و به روز رسانی و گذاشتن مطالب و اطلاعات متنوع روی وب سایت انجام میشود .به امنیت و سادگی در نحوه استفاده دقت کنید .بخش مدیریت را مخاطبان عادی نمیتوانند ببینند و این قسمت در اختیار ادمین قرار میگیرد و قسمت اصلی تشکیل دهنده وب سایت های داینامیک است.

  • گام ششم : رعایت اصول بهینه سازی برای موتورهای جستجو است که این قسمت برای کسب کردن رتبه بهتر و مخاطبان بیشتر بسیار حائز اهمیت است ، بهینه سازی وب سایت بخش و شاخه ای جدا از طراحی وب سایت نیست و طراحان باید راههای بهینه سازی را بشناسند و از آن در زمان طراحی و کد نویسی وب سایتها استفاده کنند زیرا برای موتورهای جستجو به خوبی بدانند و در طول طراحی و کد نویسی یک وب سایت رعایت کنند.

طراحی وب سایت سفارشی، شمایی از تجارت و کسب و کار شما در فضای مجازی محسوب می شود و اگر به خوبی و مطابق با استانداردهای طراحی سایت صورت گرفته باشد یک موفقیت تجاری بزرگ محسوب خواهد شد.

همچنین طراحی باکیفیت سایت سفارشی نسبت مستقیمی با جذب بازدیدکننده برای سایت دارد چرا که نقش اساسی را در ایجاد یک تصویر مناسب و حرفه ای از تجارت شما در ذهن بازدیدکننده ایفا می کند.

طراحی سایت‌ های اختصاصی و سفارشی دقیقا همانند خانه‌ هایی بوده که با نیاز صاحب خانه به وجود امده و اماده شده است. برخی از افراد تمایل دارند که طراحی سایت و وب سایت شان مطابق با نقشه و نیازشان باشد بدون کم و کاست بنابراین بهتر است این افراد از طراحی سایت سفارشی استفاده نمایند تا به مقصودشان برسند و وب سایت بزرگ و پیچیده ی خود را مطابق با سلیقه ی خود داشته باشند . شرکت ایده پویا طراحی وب سایت اختصاصی را به افرادی پیشنهاد می‌ کند که بر روی این موضوع حساس بوده و تمایل دارند تا یک طراحی سایت خاص داشته باشند .

سفارشی کردن طراحی وبسایت,طراحی سایت سفارشی :

ظاهر در طراحی وب سایت سفارشی نقش اصلی را در موفقیت سایت بازی می کند؛ خاص بودن و متمایز بودن از سایت های رقیب قدم موثری است که به کسب و کار شما در دنیای مجازی اعتبار می دهد.

اگر طراحی سایت سفارشی به یک شرکت طراحی خبره واگذار شود مطمئنا خیالتان از طراحی سایت منحصر به فرد سایت مطمئن خواهد شد. چرا که این شرکت ، طراحی سایت سفارشی شما را بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو طراحی خواهد کرد.

باید از تکنیکهای سئو استفاده درست کرد زیرا اگر این تکنیکها را به نادرستی استفاده کنیم ممکن است نتیجه ی معکوسی را دریافت کنیم و این در رتبه بندی طراحی سایت شما در موتورهای جستجو بسیار تعیین کننده است .

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.