طراحی سایت سفارشی

طراحی سایت سفارشی

طراحی سایت سفارشی کاربرد زیادی خواهد داشت . بسیاری از افراد دوست دارند خانه ای داشته باشند که کاملا مطابق با نیازهای آنها باشد بنابراین سفارش خانه هایی را به معماران می دهند که مطابق با نیاز و سلیقه آنها طراحی شود. ال

بته بسیاری از افراد نیز بنا بر کسب و کار خود تمایلی به داشتن و طراحی سایتی دارند که کاملا سفارشی باشد و به سراغ طراحی سایت سفارشی می روند .

اگر به عنوان یک شرکت تجاری یا خدماتی یا تولیدی در عرصه کسب و کار مشغول هستید بدیهی است حساسیت زیادی بر روی افزایش فروش محصولات یا خدمات شرکت یا واحد تجاریتان دارید؛ با اینکه راههای زیادی برای افزایش سودآوری کسب و کار خود سراغ دارید ولی یک راه بسیار کارا و موثر برای فروش هرچه بیشتر می تواند داشتن و طراحی وب سایت سفارشی باشد. با کمک طراحی سایت بهتر می توانید به کسب و کار بپردازید .

طراحی سایت سفارشی دارای یک دید کاملا اصولی  و حرفه ای است ، شما با داشتن یک طراحی سایت سفارشی می توانید اعتبار شرکت یا موسسه خود را افزایش داده و خود را به دیگران بشناسانید به این ترتیب نباید از کنار  طراحی سایت سفارشی به راحتی گذشت و ان را نادیده گرفت .

طراحی وب سایت سفارشی :

سفارش طراحی وبسایت به طور حتم یک روش کارآمد برای تبلیغ محصولات یا خدمات در بازارهای داخلی و خارجی می تواند باشد.

طراحی سایت سفارشی بهترین انتخاب برای این گروه افراد است که سایتی با نیازهای خاص خودشان می خواهند و البته هزینه قابل توجهی نیز برای این سفارش خود در نظر گرفته اند؛ چرا که طراحی سایت سفارشی کاملا اختصاصی و بنا بر سفارش با رعایت اصولی که پیچیدگی های خاص خودش را دارد؛ طراحی سایتی متفاوت با بقیه سایت های معمول است.

البته ناگفته نماند طراحی سایت سفارشی به خاطر اختصاصی بودن برنامه نویسی و طراحی خاص آن مطلوب تر برای سفارش دهنده ارزیابی می شود.

البته طراحی سایت سفارشی برای کسب و کار به صورت کاملا حرفه ای صورت گیرد، چرا که با این نگاه به طراحی وب سایت شما بر اعتبار کسب و کارتان خواهد افزود. بنابراین ضروری است درخواست طراحی وب سایت را به شرکت طراحی سایت های اختصاصی بدهند تا یک طراحی سایت حرفه ای را برای کسب و کار شما راه اندازی کنند.

مطمئنا طراحی وب سایت سفارشی بهترین گزینه برای حضور آنلاین در راستای فروش محصولات و خدمات شما محسوب می شود. در سفارش چنین طراحی سایتی درخواست دهنده به راحتی بر روی انتخاب رنگ، عکس، فیلم، نوع فونت و... می تواند مشارکت داشته باشد و کار با اعمال نظر وی پیش رود. گرچه طراح برای طراحی سایت با توجه به حرفه خود اگر رنگ پیشنهادی شما را مناسب کسب و کارتان نداند مطمئنا شما را متقاعد خواهد کرد که رنگ دیگری را پیشنهاد بدهید.

تکنیک های طراحی سایت سفارشی :

  • اولین و مهمترین گام طراحی سایت سفارشی برای ما استراتژی ومشخص شدن اهداف در طراحی وبسایت باشد .بررسی مکرر سایت و مشخص کردن اهداف ، سیاست طراحی وب سایت در نوع معرفی خدمات و ارائه آنها ، نوع مخاطب و نیاز آنان ، نحوه و نوع ارتباط با مخاطب و امتیازات رقابتی مسائل قابل تامل و با اهمیتی هستند که باید به آنها رسیدگی شود .

این بررسی های دقیق و منظم در این مرحله از کار می توانند در بازدهی ما تاثیر فراوانی بگذارند و در تبلیغات طراحی سایت نقش تعیین کننده باشند .

در سفارشی کردن طراحی وبسایت برای تعیین اهداف طراحی  وب سایت چند مورد را باید مدنظر قرار داد : هدف از داشتن و طراحی سایت ، نوع مخاطبان که با آنها سر و کار داریم ، نوع خدماتی که قرار است ارائه دهیم ، تحلیل نیازها و خواسته های مخاطبین ، نوع فضای رقابتی که در آن قرار گرفته ایم و ... .

 

  • گام دوم : محتوایی که در طراحی سایت قرار میدهید . نکته : محتوای سایت و مطالبی که درون طراحی سایت شما قرار میگیرد اساسی ترین و مهمترین قسمت را تشکیل میدهند. با توجه به اهدافی که در مرحله قبلی مشخص کردید ، نوع مخاطبانی که دارید و غیره اطلاعات طراحی سایت شما باید بیانگر نوع خدمات و فعالیت شما باشد.

با ارائه کردن اطلاعات علمی ، ساده و روان که دارای نگارشی مناسب باشند و البته مرتبط با فعالیت شما باشند قطعا تمامی نیازهای مخاطبان سایتتان بر آورده شده و انها را در استفاده صحیح