طراحی سایت باشگاه و کلوپ مشتریان

طراحی سایت باشگاه و کلوپ مشتریان

طراحی سایت باشگاه مشتریان، طراحی وب سایت کلوب مشتریان :

طراحی سایت باشگاه مشتریان یکی از موثر ترین و بهترین و شناخته ترین راه های معرفی کسب و کار برای افراد و موسسات است . افراد برای شناسایی خود و رقابت با رقبای خود به ساخت و طراحی وب سایت روی می اورند و با داشتن و طراحی سایت به فعالیت هایشان رونقی روز افزون می دهند . یکی از اصولی ترین و مناسب ترین راه و شیوه ها در طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی که بسیار تاثیر گذار و مهم است را می توان راه اندازی و طراحی سایت باشگاه مشتریان نامید و روی آن زوم و برنامه ریزی کرد . طراحی سایت باشگاه مشتریان راهی است مناسب و اسان برای ارتباط برقرار کردن با مشتریان و کاربران ، از طریق طراحی سایت باشگاه مشتریان می توان اعتماد مشتریان را بیشتر جلب نمود و ان ها را به مشتریان دائمی تبدیل نمود .

طراحی سایت باشگاه مشتریان یکی از راه های تاثیرگذار در معرفی کسب و کار برای تمامی افراد و شرکت های مختلف می باشد؛ از آنجایی که امروزه افراد زیادی به استفاده از اینترنت برای معرفی خود یا محصولات یا خدمات خود روی آورده اند، بنابراین طراحی سایت در حوزه های مختلف یکی از راه های مفید برای توسعه حوزه کاری محسوب می شود. طراحی وبسایت باشگاه مشتریان یکی از درست ترین راه های بازاریابی اینترنتی است که به وسیله آن با عده زیادی از افراد مختلف می توان در ارتباط بود و با اعتماد سازی افراد را به مشتریان دائمی وب سایت تبدیل کرد.

در واقع یکی از مهم ترین و مطمئن ترین راه و روش ها برای معرفی نمودن تمامی کار ها به اشخاص مختلف طراحی سایت می باشد و شما در هر صنفی با هر نوع فعالیتی که باشید می توانید از طراحی وب سایت استفاده نمایید . طراحی سایت باشگاه و کلوپ مشتریان می تواند بسیار مفید باشد .

از مناسب ترین راه و روش برای انجام دادن بازاریابی اینترنتی در روز های اخیر استفاده از باشگاه مشتریان می باشد که در این راستا باید یک طراحی سایت باشگاه مشتریان و طراحی وب سایت کلوپ مشتری ها را انجام دهیم و سپس با کمک طراحی وب سایت باشگاه مشتریان یک رابطه درست را با تمام کاربران و مشتریان خوب مان ترتیب دهیم و ان ها را برای مدت طولانی تر برای خود نگاه داریم ، البته با این کار مشتری به یک سرمایه برای طراحی سایت ما می باشد و باعث شده تا یک وفاداری مشتریان را در نهایت برای خود داشته باشیم .

طراحی سایت باشگاه مشتریان کمک می کند تا یک رابطه ی بسیار صمیمانه با مشتری شرکت برقرار شود و در نهایت امر به عنوان یک سرمایه خوب ، وفاداری مشتری را برای خود نگه داریم.

از تاثیر گذار ترین راه و روش ها در بازاریابی اینترنتی و الکترونیکی ، راه اندازی و طراحی سایت باشگاه مشتریان و کلوپ مشتریان می باشد که این طراحی سایت باعث ایجاد رابطه صمیمانه و نزدیک و دائمی با اکثر بازدیدکنندگان و مشتری های وب سایت می شود و انان را به عنوان یک سرمایه برای طراحی سایت حفظ می کند و به این ترتیب وفاداری مشتریان افزایش چشم گیری پیدا میکند .یکی از مهم ترین دپارتمان ها در هر شرکتی می تواند دپارتمان باشگاه مشتریان ان باشد که به صورت حرفه ای به کار مشغول باشد و مداوم در حال به روز رسانی باشد وبه فعالیت های باشگاه مشتریان رسیدگی گند .

یکی دیگر از راه های معرفی کردن خود به دیگران و مخصوصا مشتریانتان این است که راه اندازی و طراحی وب سایت باشگاه مشتریان را داشته باشید زیرا این روش ( طراحی سایت باشگاه و کلوپ مشتریان )خیلی موثر بوده و به شما کمک زیادی می کند تا هم خود را بشناسانید و هم در زمینه ی بازاریابی اینترنتی گامی رو به جلو بردارید ، البته گامی که تاثیر گذار باشد و با برنامه ریزی همراه باشد تا شما را به نتیجه ی مطلوب برساند و به هدف تان دست یابید .

یکی از دپارتمانهای مهم و اصلی در شرکت ، بخش باشگاه مشتریان است که به طور کاملا حرفه ای بر اساس اصول وفا داری مشتریان به فعالیت مشغول است . مرکزی که به صورت کاملا تخصصی به عنوان طراحی سایت باشگاه مشتریان عمل می کند با به وجود اوردن و ایجاد بستری مناسب و ارائه دادن انواع خدمات به شرکت های مختلف و ایجاد ارتباط با مشتریان کمک میکند تا فروش شرکت بالا رفته و تقویت پیدا کند و طرح های وفاداری مشتریان به صورت اصولی پی ریزی شود . برای رسیدن به این اهداف به یک مرکز تخصصی نیزمندیم به همین دلیل طراحی سایت باشگاه مشتریان اهمیت پیدا می کند و مورد توجه شرکت ها واقع میشود .

این مراکز علاوه بر کار مشاوره به فعالین های دیگری نیز مشغول هستند از جمله : برگزاری دوره های آموزشی با توجه به میزان درخواست ها و کارگاه های تخصصی ، تحلیل های بازاریابی و تولید کردن دانش با کمک مشتریان موسسه که تمام این کارها در نهایت به بهبود مستمر سازمان کمک می کند .

                                                                                                                                                          

طراحی سایت باشگاه مشتریان ابزاری است برای وفادار سازی کاربران و مشتریان ما ، طراحی سایت بسیار کامل و جامع است و این وب سایت با گردآوری داده و اطلاعات خاص مشتریانش و انجام تحلیل بر روی انها و طبقه بندی کردن مشتریان متناسب با نوع عملکردی که دارند و به آن مشغول هستند به آنان امتیاز می دهند و در نهایت بین باشگاه و مشتریان باشگاه ارتباط عمیق عاطفی برقرار می شود که این به نفع هر دو طرف موجود است .

طراحی سایت باشگاه مشتریان و کلوپ مشتریان خود را ارزیابی کنید ، ارزیابی طراحی سایت تنها به یافتن مسائل و مشکلات ختم نمی شود ، بلکه شاید بخش هایی در وب سایت باشد که خیلی خوب کار کنند و ما بخواهیم از این قسمت ها الگو برداری مفید انجام دهیم .
می توان به وضوح گفت که این باشگاه در واقع واحدی است ارتباطی برای مشتری ها که به وسیله ی شرکت ها و سازمان ها ایجاد می شود و با ارائه بسته هایی سودمند و ارزشمند به فعالیت خود ادامه می دهند و در نهایت امر ایجاد رابطه ی عاطفی و وفاداری مشتریان را به همراه دارد .

در باشگاه مشتریان می توانیم خدماتی متنوع و مختلف را قرار بدهیم تا در نهایت تعداد مشتری بیشتری را جذب سایت کنیم و مشتریان با عضویت در باشگاه با دیگر کاربران سایت آشنا شده و با انها در ارتباطی دو طرفه و موثر و مفید هستند.

باشگاه مشتریان مکانی می باشد برای ایجاد یک ارتباط عمیق و اساسی با مشتری و در حقیقت فضایی است برای برقرار نمودن ارتباطی مفید و مستمر و مستقیم از طرف شرکت و یا سازمان با اعضای گروه آن که شکل می گیرد .

یکی از راه کار های باشگاه مشتریان برای جذب نمودن مشتری های خود این است که خدماتی ویژه و خاص را به آن ها ارائه دهد و امکاناتی را در اختیار ان ها قرار دهد که خاص باشد و انگیزه ای در آن ها ایجاد کند تا راحت تر عضو باشگاه شوند و به فعالیت مشغول شده و با بقیه مشتریان آشنا شده و در نهایت در باشگاه یک تعامل سازنده به وجود بیاید .

طراحی سایت باشگاه مشتریان به شما کمک می کند تا یک وفادار سازی برای مشتریان انجام دهید و شما یک وب سایت کامل و جامع را تهیه می کنید و به جمع آوری اطلاعات مشتریان خود می پردازید و به کمک ان مشتریان خود را بهتر و کامل تر می شناسید و این درست چیزی است که انتظارش را می کشید .

با کمک این طراحی وب سایت می توانید رفتار های آن ها را بشناسید و با سلایق مخاطبین و مشتری ها اشنا شوید و با توجه به این اطلاعات می توانید افراد را طبقه بندی و دسته بندی کنید و به عملکرد ان ها نسبت به سازمان مورد نظر خود امتیاز دهید .

افراد با کمک وب سایت بهتر می توانند فعالیت هایشان را معرفی کنند .

بنابراین اشخاص برای معرفی خود و رقابت با رقیبان هم که شده به طراحی وب سایت روی اورده و ان را در پیش می گیرند و سعی می کنند اینترنت را برای خود به عنوان یک پایگاه محکم و اصلی قرار داده و از طریق دنیای اینترنت کسب و کار شان را بپرورانند و ان را کم کم گسترش دهند .

طراحی وب سایت باشگاه مشتریان باید از گرافیک ظاهری خوبی برخوردار باشد تا در اولین نگاه بتواند به جذب مخاطب و ورق زدن صفحات سایت شود، استفاده از گالری تصاویر مرتبط با محصولات و با حجم کم و کیفیت بالا از نقاط قوت برای یک سایت باشگاه مشتریان محسوب می شود. همچنین خود سایت به گونه ای طراحی شده باشد که به راحتی لود شود و مدت زمان طولانی نکشد تا سایت باز شود، این موضوع باعث سررفتن حوصله مشتری و درنتیجه بی خیال شدن بازدید از سایت خواهد انجامید.

در طراحی وبسایت باشگاه مشتریان باید تمامی اطلاعات، کالاها و محصولات به درستی طبقه بندی شود تا کاربر در پیدا کردن اطلاعات مورد نظر خود دچار سردرگمی نشود. با ارائه کالاهای متنوع و جذاب در سایت می توان باعث کشانیده شدن عده زیادی به سایت شد.

دلایلی که باشگاه کلوب مشتریان را در وب سایت و اینترنت موفق می کند :

مدیر باید برای کار های مختلف امتیازی را در طراحی سایت باشگاه کلوب مشتریان و طراحی سایت باشگاه مشتریان در نظر بگیرد و با این کار مشتری را تشویق کند تا بیش تر حضور داشته باشد و عضو فعالی در باشگاه باشد .

طراحی سایت باشگاه مشتریان به راحتی می تواند علاوه بر ارتباط دقیق تر و بیشتر با مشتریان از طریق وب سایت نسبت به مشخص کردن علایق و گزارشهای آماری نیز اقدام کرد که هر مشتری چه سلیقه ای دارد و در چه زمان هایی چه محصولاتی را از سایت خرید کرده است که در باشگاه مشتریان بتوان پیشنهادات حذاب تر و بهتری را به کاربر ارائه داد. باشگاه مشتریان می تواند یک وب سایت پایگاهی جهت آنالیز دقیق کاربران باشد و با استفاده از نرم افزار های crm مشتری نسبت به تجیزه و تحلیل مشتری اقدام کرد.

مدیر با برگزار نمودن مسابقات و یا قرعه کشی های مختلف می تواند مشتریان را در کنار خود نگاه دارد و با این کار ان ها را مشتاق تر به فعالیت کند و آن ها را ترغیب کند تا مدت زمان بیش تری را در وبسایت باقی بمانند و وقت خود را با ماندن در سایت صرف کنند .

طراحی سایت باشگاه مشتریان و طراحی وب سایت کلوب هواداران مشتری برای انجام دادن این فعالیت ها در کل باعث ایجاد یک وفاداری پایدار می شود و مشتری و سازمان را به هم وابسته تر می کند و روابط را گسترش می دهد که این کار خود نیز به نوعی بازاریابی اینترنتی و غیر سنتی است و دست سازمان و شرکت مورد نظر را باز تر می سازد .

سازمان ها باید به طرق مختلف تلاش کنند تا مشتری های قدیمی خود را نگاه دارند و به این ها به چشم سرمایه های سازمان نگاه کنند چون هر کدام از مشتری های سازمان با ارزش بوده و نباید ان ها را نادیده گرفت .

طراحی سایت باشگاه مشتریان جزء طراحی سایت هایی می باشد که اگر اصولی و درست طراحی شده باشد می تواند برای شما همانند یک کانال محکم و تبلیغاتی عمل نماید و کاربردی مناسب برای سازمان تان داشته باشد .

با کمک گرفتن از طراحی سایت باشگاه مشتریان در حقیقت به راحتی می توانید به مشتریان و کاربرانتان از تمام وضعیت ها گزارش دهید و مرتبا با مشتریان خود در ارتباط باشید و از اخرین وضعیت های شرکت انان و تمامی هواداران خود را مطلع کنید . 

طراحی سایت باشگاه مشتریان باید به گونه ای باشد که بتواند جذب مشتری را به راحتی انجام دهد و افراد به سمت آن کشیده شوند به عنوان مثال می توان راه های مختلفی را امتحان نمود از جمله استفاده کردن از بن های تخفیفی که خود آن از مناسب ترین راه ها می باشد و به کمک آن می توان جذب بیشتری برای طراحی سایت داشت.

خدمات قابل انجام در طراحی سایت باشگاه مشتریان و طراحی سایت باشگاه کلوب مشتریان :

  • راه اندازی سیستم امتیاز دهی کاربران در ازای خرید و فعالیت در سایت باشگاه مشتریان
  • دریافت گزارشات از میزان فروش ، سلیقه های کاربران ، میزان فروش فصلی
  • ایچاد انگیزه بیشتر برای کاربران جهت خرید دوباره محصولات از طریق سایت باشگاه هواداران
  • راه اندازی سیستم نظرسنجی و دریافت نظرات مشتریان از طریق سایت باشگاه مشتریان
  • طراحی و راه اندازی سیستم شبکه اجتماعی بین فروشندگان و یا مشتریان
  • قراردادن مطالب و عکس های مرتبط با فعالیت سایت توسط نمایندگان فروش و هواداران و مشتریان در سایت باشگاه

جهت مشاوره و طراحی و راه اندازی وب سایت باشگاه مشتریان خود با گروه ما تماس بگیرید 22279133- 22920180

نمونه کارهای انجام شده

طراحی سایت باشگاه مشتریان آونگ

طراحی سایت باشگاه فروشندگان آونگ

طراحی سایت باشگاه مشتریان شاهسوند

طراحی سایت باشگاه مشتریان زیستمند

طراحی سایت باشگاه مشتریان باشگاه فولاد خوزستان

طراحی سایت باشگاه مشتریان افرنگ دیجیتال

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

سلطانی

درخواست نمونه و قیمت ساخت سایت و باشگاه مشتریان

علی

سلام بنده طراح وب هستم،قصد راه اندازی باشگاه مشتریان برای یکی از مشتریانم رو دارم که موضوع سایتشون فرش هستش . میخوام لیست امکانات باشگاه مشتریانتون رو داشته باشم و‌در صورت لزوم میخوام با قالب دیفالت باشگاه مشتریانتون برای بنده باشگاه مشتریان طراحی کنید . قیمت و امکانات و نوع زبان برنامه نویسی را اعلام کنید . ضمنا بفرمایید امکان شخصی سازی قالب و امکانات سیستم باشگاه مشتریانتون رو داریم یا خیر . باتشکر.