طراحی سایت خودرو

طراحی سایت خودرو

صنعت خودرو و خودرو سازی جزو صنایع مهم و پررونق در کشورمان است که به طراحی سایت خودرو نیازمند است . امروزه پای فروشندگان خودرو نیز به دنیای اینترنت کشیده شده است ، آنها برای فروش محصولات خود و تبلیغات موثر دست به دامان دنیای مجازی شدند و با استفاده از وب و طراحي سايت خودرو به فروش خدمات و محصولات خود دست زده اند.

داشتن طراحی سایت خودرو برای نمایشگاه داران و گالری های فروش خودرو امری لازم است زیرا با کمک طراحی سایت انها بهتر دیده می شوند و همین طراحی سایت خودرو به نوعی برای ان ها همانند تبلیغات گسترده عمل می کند و می توانند مشتری های بیش تری را به سمت خود جذب کنند و از انها مشتریان وفادار بسازند .

بازار خودرو یکی از بازار هایی هست که همیشه آتیش آن گرم می باشد و همواره عده ای به دنبال خرید ماشین و یا تعویض آن هستند بنابراین به راحتی می توان در این بازار کار کرد البته به شرطی که راه آن را بلد باشیم و از تبلیغات گسترده ای استفاده نماییم . طراحی سایت خرید و فروش خودرو یکی از مناسب ترین راه ها برای تبلیغات گسترده می باشد که اگر به درستی جهت بگیرد می تواند نتایج خوبی را به همراه داشته باشد .

بنابراین پیشرفتهای روزافزون در تمام زمینه ها و از جمله در زمینه ی صنعت خودروسازی را نمیتوان نادیده گرفت . طراحی وب سایت خودرو و طراحی سایت خرید و فروش خودرو دارای چند بخش مختلف است مانند آخرین اخبار از وضعیت موجود و اطلاعات مورد نیاز درباره خودرو، نيازمندي ها و نحوه ی کارکرد ماشین های مختلف و ... .

طراحی سایت خودرو را برای نمایشگاه های ماشین می توان استفاده نمود و در حقیقت با کمک طراحی سایت خودرو و طراحی سایت ماشین می شود میزان فروش اتومبیل را بالا برده و سود بیشتری را نصیب نمایشگاه ها کرد . با طراحی سایت خودرو می توان شاهد افزایش فروش خودرو و فروش قطعات یدکی خودرو ها بود .
با کمک طراحی سایت خودرو می توان امکانات مختلفی را  از طریق طراحی سایت خودرو در اختیار مشتری قرار داد و همواره و حتی به صورت انلاین با مشتری در ارتباط بود و به صورت مداوم درصد فروش را چندین برابر بالا برد .

یکی از بخش های مهمی که در طراحی وبسایت خودرو و طراحی سایت خرید و فروش خودرو باید به آن توجه کرد بخش جستجوی وب سایت است . شما می توانید جستجو را بر اساس چند فیلد و عبارت در سایت خودرو قرار دهید مثلا :

جستجو بر پایه رنگ و یا سالی که خودرو تولید شده است

جستجو بر پایه نام استان مورد نظر

انجام جستجو با کمک آگهی های عکس داری که در سایت است

جستجو با استفاده از برند و مدل خودروهای موجود در وب سایت

امکان جستجو کردن در بازه قیمتی خاص

طراحی سایت خرید و فروش خودرو به فروشندگان و کسانی که در این زمینه به کار و فعالیت مشغول هستند کمک می کند تا راحتتر به اهداف خود برسنند و بتوانند با رقبای خود به رقابتی سالم بپردازند و در نهایت به کسب سود مورد نظر خود برسند .

همچنین می توانید در وبسایت خودرو بخشی را برای نیازمندی های خودرو در نظر بگیرید .

این بخش مكاني است بسیار مناسب براي اشخاصی که در حقیقت قصد خريدن و يا حتی فروش ماشین خود را دارند، آنها به راحتی به این قسمت از سایت رفته و با ثبت نام در وب سایت اطلاعات و داده های مربوط به اتومبيل خود را پر کرده و در سایت وارد می کنند و يا اگر قصد خرید دارند می توانند اطلاعات اتومبيل افراد دیگر را ببینند و پس از بررسی های لازم به خرید و یا فروش اقدام کنند .

در این بخش قسمتی را به تغييرات روزانه قيمت خودروها اختصاص بدهید و در این بخش قیمت روزانه ی انواع خودروهای موجود را درج کنید تا اطلاعات کاربران مرتب آپدیت شود و راحت تر بتوانند برای خرید محصول خود اقدام کنند .

بخشی که در طراحی سایت مربوط به اطلاعات طراحی سایت خودرو و ماشین مي تواند باشد حتما شامل اطلاعاتي ويژه است و تقریبا تمام مشخصات فني هر خودرو را در نظر گرفته است . می توان عکس های خودرو ها را در گالري تصاوير طراحی سایت خودرو قرار داد . حتی میتوان قطعات جديد توليدي براي هر خودرو را جداسازی کرد و درباره خصوصیات انها چند خط نوشت تا کاربران با انها اشنا گردند .

 

برای راحتی بیزنس و کسب و کار خود و مشتریان در وب سایت خودرو در گاه پرداخت آنلاین را با چندین بانک مختلف قرار بدهید و برای کاربران امکان پرداخت نمودن کلیه هزینه ها را با کارت عضو شتاب فراهم کنید و در ضمن برای راحتی کار و ارتباط دو طرفه برای هر کاربر در وب سایت خود امکان ساختن پروفایل و اکانت شخصی را به وجود بیاورید .

با دانستن این اطلاعات شما هم به وب سايت خودرو نیاز دارید ؟

اگر به طراحی سایت خرید و فروش خودرو نیاز دارید میتوانید برای آگاهی و دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه طراحی وب سایت با شرکت لومیکس تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید .

از جمله نمونه کارهای شرکت لومیکس در زمینه طراحی سایت خودرو می توانیم به سایت خرید و فروش خودرو 200 کیلومتر اشاره کرد .

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

میثم اکبری نژاد

با سلام بنده قصد راه اندازی یک طراحی سایت خرید و فروش خودرو با امکانات مشابه سایت های bama.ir و mashin118.ir را دارم. خواهشمندم برآوردی از هزینه طراحی این سایت انجام داده و به بنده اطلاع دهید. با تشکر