طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی و ویژه :

در برخی مواقع خواسته های مشتریان بسیار فراتر از قالب های آماده طراحی موجود در بازار مثل جوملا، وردپرس، دروپال و... است؛ خواسته آنها طراحی سایتی کاملا اختصاصی است که صرفا برای آنها طراحی و برنامه نویسی شود. بنابراین می توان طراحی سایت اختصاصی را سایتی مشترک با خواسته مشتری و ایده و مشاوره طراح دانست. طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت ویژه می تواند خیلی منحصر به فرد باشد و برای منظور های خاص بکار رود و کارهای شما را پیش می برد . 

بالفعل کردن آنچه در ذهن متقاضی طراحی سایت اختصاصی می گذرد در فضای مجازی کار طراح خبره ای است که تاکنون توانسته سایت های دیگری را با طراحی خاص خویش به عرصه ظهور برساند.دلیل این امر را می توان در تکراری بودن سایت های مشابه دانست که برخی برای دورماندن از تکرار و عرضه خدمات مجموعه خود درخواست طراحی وب سایت اختصاصی را می دهند؛ چرا که از این طریق بتوانند مشتریان را مجذوب طراحی بی نظیر خود کنند. بنابراین طراحان نیز سعی می کنند با تحلیل و موشکافی جوانب کار این کار را به بهترین نتیجه در پیاده سازی برسانند.

در طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت سفارشی خواسته های مشتریان فراتر رفته و دیگر به یک طراحی سایت معمولی راضی نمی شوند و ان ها تمایل دارند تا بهترین نمونه طراحی سایت را داشته باشند و با کمک آن شناخته شوند .

شرکت طراحی سایت باید نیازهای مشتریانش را کاملا بشناسد و با اگاهی به کار طراحی سایت مشغول شود و  فرآیندهای نوین را با یکدیگر ترکیب کرده تا در نهایت یک طراحی سایت درست را پیاده سازی کند .
شما با یک نمونه وب سایت ضعیف ممکن است که اوازه تان را از دست بدهید و دیگر مشتریان به شما اعتماد نکنند پس بهتر است که برای طراحی سایت برنامه ریزی شده به جلو روید و مشتریان را همواره در کنارتان حفظ کنید .

طراحی سایت اختصاصی و ویژه :

طراحی وبسایت اختصاصی نوعی از طراحی سایت محسوب می شود که طبق خواسته مشتری طراحی می شود و تمام مواردی که مشتری مدنظر دارد برای او برنامه نویسی می شود. هنگامی که کارفرما به یک سایت مجهز و پیچیده که توان برآوردن خواسته های وی را داشته باشد نیاز داشته باشد و از عهده سایت داینامیک برنیاید، می توان با سفارش طراحی سایت اختصاصی به تمامی نیازهای مشتریان پاسخ بگوید.طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه باید به گونه ای طراحی می شود که قابلیت ریسپانسیو بودن و نمایش در انواع گوشی یا تبلیت ها را داشته باشد.

در طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت منحصر بفرد در ابتدای کار همه نیازها، قابلیت ها و انتظاراتی که سفارش دهنده از وبسایت خود دارد، بررسی دقیق می شود. برنامه نویسی برای طراحی سایت اختصاصی از همان ابتدا صورت می گیرد؛ به این دلیل یک ماکت کلی از همه امکانات و قابلیت های سایت تهیه می شود و همه جزئیات احتمالی در آن در نظر گرفته می شود تا برنامه نویس و طراح سایت با تمامی جزئیات طراحی وبسایت اختصاصی کار را ادامه دهد.

طراحی سایت اختصاصی

طراحی وب سایت اختصاصی باید از یک سری ویژگی های منحصر به فردی نیز برخوردار باشد، از جمله با سرعت بالایی قادر به باز کردن صفحات داخلی باشد، چرا که کندبودن باعث از بین بردن حوصله مشتریان خواهد شد و زمان آنها را تلف می کند .

طراحان در طراحی سایت اختصاصی باید نگاه دقیقی به نیازهای مشتریان داشته باشند. چرا که حرف اول را همیشه مشتری می زند. موارد دیگری نیز که باید در طراحی سایت اختصاصی در نظر گرفته شود، توجه به ایمنی سایت، امکان گسترش سایت در آینده با هزینه، داشتن رتبه بهتر در هنگام جستجو و... از این موارد است. با رعایت این موارد برتری و تفاوتتان را نسبت به رقبا تضمین می کنید.

برای طراحی سایت اختصاصی از اسکریپت های آماده استفاده نمی شود چرا که اگر شما به دنبال یک طراحی سایت ارزان باشید از این اسکریپت ها استفاده می کنید؛ اما از آنجایی که هدف از ایجاد و راه اندازی وب سایت اختصاصی خاص بودن و توسعه کسب و کار خود در دنیای مجازی است از سایت به عنوان یک بازار آنلاین برای بازاریابی اینترنتی و فروش محصولات می توان استفاده کرد.

از امکانات دیگر طراحی سایت اختصاصی استفاده از گرافیک کاربرپسند،قابلیت سازگاری با تلفن های هوشمند، درج نظرات مخاطبان، اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی، امکان پرداخت آنلاین، گزارش تصویری و... محسوب می شود. با یک گرافیک سایت مناسب می توانید طراحی سایت اختصاصی خود را جذاب تر کنید . 

قیمت طراحی وب سایت اختصاصی نیز بعد از تحلیل کامل سایت مشخص می شود تا هم زمان تقریبی پروژه و هم برآورد هزینه طراحی دربیایید. پس از برآورد هزینه طراحی سایت اختصاصی شروع می شود و پس از اتمام کار برنامه نویس محتوای سایت وارد می شود و در مرحله آخر سایت آماده آپلود و بهره برداری می شود. معمولا بعد از راه اندازی سایت اختصاصی تا چند ماه تمامی عملکرد سایت تحت نظر کارشناسان شرکت طراح می باشد تا تمامی خطاهای احتمالی برطرف شود و بعد در اختیار کارفرما قرار می گیرد.

طراحی وبسایت اختصاصی و ویژه کاملا نوآورانه می باشد و به صورت اختصاصی برای شرکت یا فرد سفارش دهنده طراحی می شود به همین منظور از هیچ وب سایتی کپی برداری نمی شود، با صرف هزینه مناسب می توانید صاحب یک طراحی سایت اختصاصی شوید که با تمامی موتورهای جستجوگر هم خوانی دارد و محتوای بارگذاری شده در آن توسط موتورهای جستجوگر نمایش داده می شود.

طراحی سایت تخصصی

مراحل طراحی وب سایت اختصاصی :

در طراحی سایت اختصاصی معمولا طراحان تمام مراحل مربوط به راه اندازی وب سایت را طی جلساتی به سفارش دهندگان توضیح می دهند وهمچنین پشتیبانی سایت را برعهده دارند.موفقیت یک طراحی سایت اختصاصی وابستگی زیادی به رعایت اصول سئو و بهینه سازی دارد. اگر بر روی سئو سایت کار شود که مخاطبان به راحتی با سرچ به محصول یا خدمت خاصی دسترسی پیدا کنند، طراحی سایت با موفقیت انجام شده و می توان از سایت انتظار درآمدزایی داشت.

نکته دیگر اینکه طراحی سایت یک کار پروژه ای است بنابراین نباید انتظار داشت که صرف استفاده از بسته های نرم افزاری نیازهای شما برآورده شود.انتخاب یک طراح سایت اختصاصی خوب مطمئنا می تواند متقاضیان را در رسانیدن به مقاصد خود یاری دهد و موجبات بازاریابی و دیده شدن در فضای اینترنت شود.

در طراحی وب سایت اختصاصی باید صفحات خانه، درباره ما، نمایش خدمات یا محصولات، اخبار و... به درستی در سایت گنجانیده شود که بازدیدکننده بتواند به سهولت با سایت ارتباط برقرار کند.در طراحی وبسایت اختصاصی می توان انواع ماژول های برنامه نویسی را به سایت افزود و هر آنچه که مورد پسند مشتری باشد طراح سایت ملزم است آن را پیاده کند تا موجبات رضایت مشتری را فراهم آورد.

طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت ویژه به دلیل اهمیتی که دارد باید از امنیت بالایی برخوردار باشد حتی قادر به شناسایی خرابکاری های احتمالی از سوی برخی هکرها باشد. در برخی موارد سایت با ترافیک های غیرمجازی همراه است که سایت با تشخیص خرابکاری راه نفوذ خرابکاران را می بندد.

طراحی وب سایت اختصاصی باید به گونه ای باشد که توانایی رویت در صفحات اول موتورهای جستجوگر را داشته باشد برای این منظور رعایت اصول سئو و بهینه سازی از نکات بسیار پایه ای و اساسی است که طراحان نباید فراموش کنند.

طراحی وبسایت اختصاصی فراتر از طراحی صرفا یک وبسایت است چرا که با طراحی سایت اختصاصی خدمات بسیار بیشتری از سایتهای معمولی به مشتریان داده می شود.یک طراحی وب سایت ضعیف می تواند شما را دچار مشکل نماید و برای شما خسارات زیادی را به همراه داشته باشد و کلا شما را از اهدافی که در سرتان هست دور کند بنابراین وب سایت شما معرف کار و حرفه تان است و نباید ان را دست کم بگیرید . 

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.