طراحی سایت حرفه ای با ما

طراحی سایت حرفه ای با ما

آیا تمایل به گسترش کسب و کار خود دارید ؟ دوست دارید در میان دوستان و رقبا سرشناس شوید ؟ در مورد طراحی وب سایت چقدر اطلاعات دارید ؟

آیا تا به حال برای سازمان و یا شرکت خود طراحی سایت ای را انجام داده اید یا هنوز به این فکر نرسیده اید ؟

اگر در فکر گسترش تجارتتان و شناخته شدن در میان رقبا هستید بهتر است هر چه سریعتر یک وب سایت تهیه کنید ، وب سایتی که بتواند با مناسب ترین هزینه شما را در راه رسیدن به اهدافتان یاری رساند و برای شما سودمند واقع شود .

شرکت طراحی سایت لومیکس با سابقه ای طولانی و درخشان و نمونه کار فراوان در بین رقیبان ادعا داریم که دارای یک کنترل پنل و سیستم مدیریت محتوای قوی و ساده هستیم و مشتریانی که تا به امروز با ما کار کرده اند و ساخت و طراحی وب سایت خود را به دست ما سپرده اند ، بعد از اتمام کار و تحویل وبسایتشان هیچ مسئله ای برای ارتقا و یا حتی آپدیت سایت ندارند .

ما برای شما گرافیک اختصاصی سایت تهیه می نماییم و بعد از اتمام کار وب سایتتان و تحویل دادن پروژه شرکت به صورت رایگان یک جلسه ی آموزشی برای مشتریان گذاشته و اطلاعات لازم را به آنها آموزش می دهد تا به صورت مستقل بتوانند از این به بعد مدیریت طراحی وبسایت خود را به دست بگیرند و به فعالیت هایشان مشغول باشند .

طراحی حرفه ای وب

چرا شما باید یک طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی را برای خود انتخاب نمایید ؟

شاید شما با خود بگویید که طراحی وبسایت با قالب آماده بسیار کم هزینه تر خواهد بود پس چرا بخواهیم بیشتر هزینه کنیم ؟

بله درست است که طراحی وب سایت اختصاصی و حرفه ای در مقایسه با وب سایت های پکیجی و قالب آماه پر هزينه تر است ولی به این نکته توجه نمایید که داشتن و طراحی سايت اختصاصي به منزله ی وجهه شغلی و کاري برای شما است و این موضوع می تواند به صورت کاملا مستقیم بر درآمد زائی شما تاثیر بگذارد و به عنوان نماینده ای برای کارتان استفاده شود .

بنابراین شما با یک بار انجام دادن طراحی و ساخت سایت می توانید برای مدت طولانی از آن استفاده نمایید و در حقیقت طراحی سایت را به چشم یک سرمایه گذاری مفید و بلند مدت برای خود ببینید تا به چشم یک هزینه غیر ضروری و اضافی . کار طراحی وب سایت اختصاصی و حرفه ای چیزی بیش تر از انجام برنامه نویسی و طراحی است .

در وب سایت حرفه ای اگر در انجام مراحل مختلف مانند : طراحی و برنامه نویسی و گرافیک و غیره تسلط وجود داشته باشد ، سبب افزایش دادن سرعت و سهولت پروژه شده و در نهایت کیفیت کار را در اخر افزایش خواهد داد .

با داشتن و ساخت وب سایت خوب و حرفه ای می توانید در میان رقبای خود بدرخشید و به خوبی دیده شوید و کاربران را به سمت وب سایت خود جذب کنید .

طراحی سایت حرفه ای کاملا مطابق با خواسته و نیاز های مشتری انجام می گیرد و یکی از بهترین و مهم ترین ویژگی های طراحی سایت حرفه ای این می باشد که بر پایه ی نیاز کاربران و مخاطبان ساخته و طراحی می شود .

شما می توانید با توجه به تجارتی که دارید گرافیک سایت خود را سفارش دهید تا برای کاربرانتان جذاب و دوست داشتنی بوده و خواسته هایشان را تامین و بر آورده نماید و در هر صورت به مشتریان نهایی و هدف خود توجه داشته باشید و به خواسته های اصلی آن ها اهمیت دهید تا به موفقیت بیش تری دست پیدا کنید .

در آخر به این نکته توجه کنید که علاوه بر داشتن یک سایت خوب باید سئوی سایت را نیز جدی بگیرید و به آن توجه نمایید زیرا با رعایت کردن نکات مربوط به سئوی وب سایت است که می توانید در موتور های جستجو دیده شوید و ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید .

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

وحید

یا عرض سلام و خسته نباشید ، بنده یک طراحی وب سایت نیازمندی های املاک می خوستم . دقیقا با این امکانات و استایل . amlak118.com لطفا هزینه حدودی برای انجام این کار بفرمایید . ممنون