برنامه طراحی وب سایت

برنامه طراحی وب سایت

برنامه نویسی وب سایت :

طراحی سایت به چگونگی برنامه ریزی و راه اندازی یک سایت گفته می شود. تمامی متن ها، فایل های صوتی و تصویری و المان های برنامه نویسی، از طریق طراحی سایت برای راه اندازی صفحه ای که بتواند در مرورگرها رویت شود، فرمت دهی و ساخته می شود. در برنامه طراحی وب سایت ، معمولا طراحان سایت ها برای راه اندازی صفحاتی که قابل رویت برای مرورگرها باشند، از زبان های نشانه ای HTML وبرای نمایش از CSS استفاده می کنند.

 

طراحی وب

پروسه برنامه طراحی سایت، شامل مفهوم سازی، طرح ریزی، پیش تولید، تحقیق، تبلیغات و مدیریت فایل های صوتی، تصویری مورد استفاده در صفحات سایت می باشد. اگر پروسه برنامه طراحی سایت به ترتیب و پله پله انجام گردد در انتها یک کار تمیز تحویل مشتری داده میشود .

در برنامه طراحی سایت باید طراحان سایتها بکوشند تا کدهایی بنویسند که از نظر HTMLو CSS بدون خطا بالا بیایند. چرا که با انجام اینکار ویرایش و آپدیت کردن صفحات بدون خطا راه اندازی شوند البته این کار نه تنها برای یک صفحه بلکه برای تمامی صفحات لازم و ضروری است.

برنامه طراحی وب سایت شامل مجموعه ای از کدها و اسکیرپت ها و ماژول ها و ابزاری است که در ایجاد وبسایتها از آن توسط طراح سایت به کار گرفته می شود، البته این کدها را هم می توان از کدهای آماده استفاده کرد و هم از کدهایی استفاده کرد که طراح خودش نوشته باشد.

شرکت طراحی سایت لومیکس با سابقه ی طولانی در زمینه برنامه طراحی وب سایت بر اساس نیازهای مختلف بازار برنامه طراحی وب سایت ، کار طراحی سایت را انجام می دهد و نمونه های کاربردی ( طراحی وب سایت ) و پیشرفته ای را به مشتریان عزیز ارائه می دهد و همواره سعی دارد تا تولید کننده ی بهترین وب سایت ها در رده های بالا باشد و از جدید ترین تکنولوژی های طراحی سایت و برنامه نویسی استفاده نماید .طراحی سایت در دوره های جدید و اخیر بسیار تغییر کرده و این تغییرات به صورت مثبت به کار گرفته شده است و باعث پیشرفت در زمینه طراحی سایت شده است.

مراحل لازم در برنامه طراحی وب سایت :

  • در برنامه طراحی وبسایت مراحلی را باید در نظر گرفت که برای راه اندازی هر سایت ضرورت دارد اولین مورد اینکه باید برای سایت نام مناسبی برگزید.
  • دومین مرحله در برنامه طراحی وب سایت دامنه مناسب با آن را در اینترنت ثبت کرد.
  • سومین مورد در برنامه طراحی سایت یک نرم افزار و گرافیک سایت مناسب را طراحی کرد.
  • چهارمین مرحله هاست یا همان فضای کاربری مناسب را خریداری کرد.
  • آخرین مرحله اینکه سایت طراحی شده را بر روی هاست قرار داد و سایت را افتتاح کرد.

برنامه طراحی سایت شامل زیرساختهای نرم افزاری بر اساس دات نت است، استفاده از دانت نت، انعطاف پذیری، اطمینان و نوآوری و امنیت بالایی را برای ما فراهم می کند که از جمله مزایای آن می توان به قابلیت مدیریت کدها، پشتیبانی از شی گرایی، سازگار بودن با روش انتخابی پروژه و وابسته نبودن به یک زبان برنامه نویسی خاص نام برد.در برنامه طراحی سایت بسترها و زیرساختهای نرم افزار دات نت، زمینه اصلی اجرای پروژه، امکان استفاده از فناوری های دیگری که با ویندوز مطابقت داشته باشد، را بسترسازی و فراهم می کند.

در برنامه طراحی وبسایت باید ملاحظات امنیتی به خوبی صورت بگیرد. به گونه ای باشد که کابران به هنگام ورود به سایت اعتبارسنجی شوند و برای استفاده از بخش های مختلف سایت دچار مشکلی نشوند و حتی برای استفاده از صفحات مختلف یک طراحی سایت راهنمایی شوند. اما باید در نظر گرفت که هر طراحی سایتی که برای اینکه از دسترسی افراد غیرمجاز به طراحی سایت در امان باشد باید یک سری تدابیر امنیتی اتخاذ شود که به واسطه آن جلوی خرابکاری در طراحی سایت گرفته شود.

برنامه طراحی وب سایت بعد از راه اندازی طراحی سایت و ارائه به مشتری ممکن است تغییرات کوچکی را بخواهد که زمان زیادی برای اعمال این تغییرات کوچک نمی خواهد البته اگر نیاز به تغییرات بزرگی باشد باید مدت زمان بیشتری صرف شود.

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.