سفارش برنامه موبایل و اندروید

سفارش برنامه موبایل و اندروید

سفارش برنامه اندروید-موبایل

برای سفارش برنامه موبایل و اندروید نیاز به طراح اپلیکشین اندروید است که سابقه و مهارت کافی برای انجام سفارش شما را داشته باشد؛ البته این فقط یک طرف قضیه است همان طور که سفارش دهنده به طراح و برنامه نویس اندروید نیاز دارد طراحان، اپلیکیشن نویسان و برنامه نویسان موبایل نیز نیاز به یافتن مشتری دارند . به همین منظور عده زیادی از این برنامه نویسان یا شرکت هایی که در زمینه برنامه نویسی برای موبایل و اندورید فعالیت می کنند در سایت های مختلف به معرفی خود می پردازند تا مشتریان برای سفارش به آنها مراجعه نمایند.

اگر کسی سفارش برنامه موبایل و اندروید نیز داشته باشد با ثبت سفارش خود در طراحی سایت های معتبر می تواند به شرکت های طراحی سایت موبایل یا برنامه نویسان اندرویدی ماهر متصل شود که در اسرع وقت و با بهترین کیفیت می توانند سفارش را به سرانجام خوب برسانند؛ البته در برخی طراحی سایت ها کار مشاوره برنامه موبایل و اندروید نیز انجام می شود یعنی به این صورت که مشتری پس از وارد شدن به سایت و قبل از سفارش برنامه موبایل و اندروید، می تواند از مشاوره هایی که گردانندگان سایت ها از قیبل امکانات، بخش ها، ظاهر برنامه، سرور و انتخاب بهترین و سریع ترین سرورها، نحوه انجام کار و پشتیبانی و... مطلع شود و با بینش درستی اقدام به سفارش نماید.

سفارش برنامه موبایل و اندروید اگر بدرستی انجام گیرد فواید بسیار خوبی را نصیب مالک آن خواهد کرد چرا که طبق آمار موجود در این مورد برنامه های مفید و کاربردی بیش از 40 هزار دانلود دارند که این تعداد قابل ملاحظه می تواند برای مالک آن نفع مالی بسیاری را در پی داشته باشد.

 

برنامه موبایل

ویژگی برنامه موبایل

در مورد سفارش برنامه موبایل و اندروید باید مشتری به این مورد توجه داشته باشد که تمام پروژه های موبایل در دو سطح مبتدی و حرفه ای وجود دارد که از طرف شرکت هایی که در زمینه برنامه نویسی موبایل و اندروید فعالیت دارند این دسته بندی و تفکیک وجود دارد، البته مشتری بنا به نیاز خود می تواند یکی از این دو مورد را سفارش دهد آنچه در سفارش برنامه موبایل و اندروید بدیهی است همواره مورد دقت قرار گیرد پشتیبانی برنامه از صفحه نمایش های مختلف است یعنی برنامه به گونه ای نوشته شود که در انواع تلفن های همراه یا تبلت ها قابل رویت و لود شدن باشد بدون اینکه از لحاظ ظاهری مشکلی به وجود بیاورد.

برخی از شرکت ها برای قبول سفارش برنامه موبایل و اندروید سایت هایی را راه اندازی کرده اند که از طریق آن سفارش های مشتریان را ثبت می نمایند، این شرکت ها اعتقاد دارند که برنامه نویسی اندروید برای موبایل را در طی چند مرحله ساده و بدون نیاز به برنامه نویسی پیچیده می توانند انجام دهند و امکانات متعددی برای یک اپلیکشین طراحی می کنند. روال کار برای سفارش برنامه موبایل و اندروید معمولا در چند مرحله انجام می شود بررسی پروژه، ثبت قرارداد طراحی اپلیکشین موبایلف انجام طراحی، رفع مشکلات موجود در طراحی اپلیکیشن و آخرین مرحله تحویل نهایی و پشتیبانی از اپلیکیشن می باشد.

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.