بهینه سازی سایت و سئو وب سایت

بهینه سازی سایت و سئو وب سایت

بهینه سازی سایت در دنیای پیشرفته امروزی که استفاده از اینترنت وIT بسیار همه گیر شده است بعنوان یک علم و تخصص به حساب می آید .

پس از راه اندازی و طراحی وب سایت نوبت به قرار گرفتن در رتبه های بالای موتور جستجو میرسد که از بخش های مهم و اساسی در داشتن یک سایت به شمار می آید .

 

بهینه سازی سایت

تصور اکثر افرادی که صاحب یک وبسایت می شوند این است که پس از اینکه وب سایت را با گرافیک زیبا و مناسب سایت راه اندازی کردند و اطلاعات را با دقت کافی وارد کردند ،کارهای وب سایت را تمام شده فرض می کنند و انتظار دارند که در مرحله ی بعدی سایت آنها بازدیدکننده خوبی داشته باشد اما این تصور اصلا صحیح نیست و این افراد کاملا در اشتباه هستند . بعد از طراحی سایت نوبت به بحث با اهمیت  سئو و بهینه سازی سایت می رسد و این یعنی وب سایت باید از لحاظ ساختار طراحی ، متن ها و محتوای سایت و سایر عوامل دورنی مطابق با معیارهای موتور های جستجو باشد تا کاربران را به سمت وبسایت بکشاند . در اینجاست که به اهمیت بهینه سازی و سئوی سایت پی می بریم .بهینه سازی سایت یک عملیات طولانی و همیشگی می باشد زیرا با توجه به محدود بودن نمایش صفجه اول گوگل همواره تمامی سایت ها بر روی بهینه کردن سایت خود فعالیت می نمایند تا آنرا در بتوانند در صفحه اول گوگل نمایش دهند لذا با یک برنامه ریزی مدون و مستمر با توجه به میزان رقابت در آن کلمه باید بر روی سئو و بهینه سازی سایت فعالیت های مختلفی انجام گردد و با توجه به دریافت فیدبک های آن باز قدم و مرحله بعدی بهینه سازی را انجام داد.

 

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.