مزایای مهم سئو

مزایای مهم سئو

بیش ترین مقدار بازدید و جستجو ها در اینترنت به وسیله ی انواع موتورهای جستجو گر صورت می پذیرد و این سبب شده تا همه ی مدیران وب سایت ها در سراسر دنیا توجه خاصی به این موضوع نشان دهند .

مزایای مهم سئو :

یکی از اصلی ترین و مهم ترین مزیت های بهینه سازی و سئو هدایت و راهنمایی مخاطب و بازدید کننده به سمت وب سایت می باشد .

سئو در سال جدید بخش مهمی از هر طراحی سایت می باشد که باید در نظر گرفته شود و برای بهبود یافتن آن وقت گذاشته شود و با برنامه ریزی پیش برود .

شما با به کار گرفتن جدید ترین تکنیک های روز دنیا و رعایت سئوی سایت به اسانی می توانید اشخاصی را که دنبال خرید کردن هستند به طرف طراحی وب سایت خود بکشانید و محصولات تان را به آن ها معرفی کنید ، که بیش تر این افراد اگر با آگاهی به سمت شما بیایند به مشتری صد در صد شما تبدیل خواهند شد و آن جاست که قادر خواهید بود از طریق آنها کسب سود و درآمد نمایید .

این یکی از مطمئن ترین راه های بازاریابی اینترنتی درست است و می توان به جرئت اشاره کرد که هیچ راه و روشی در بازاریابی اینترنتی تا این حد بازگشتی برای سرمایه گذاری نخواهد داشت و به شما فایده نمی رساند و شما بدون هزینه کردن مقدار گزافی می توانید به هدفی که در سر دارید برسید .

مزایای سئوی وب سایت

شاید شما هم درباره ی گوگل پلاس وان ۱+ مطالبی را شنیده باشید ، گوگل پلاس وان اسمی است آشنا و جدید برای مدیریت وب سایت ها و افرادی که به سئو اهمیت زیادی می دهند و آن را مهم تر از هرچیزی می دانند .

۱+ در حقیقت دکمه ای می باشد که برای دادن امتیاز به متن ها و مطالب در سایت ها ایجاد گردید و تقریبا همانند همان دکمه ی Like معروف و آشنا در فیس بوک می باشد که خیلی موفق عمل کرد .

البته سایت گوگل اصلا به صورت مستقیم ارتباط این دکمه بر روی سئو ی سایت و بهینه سازی وب سایت را اعلام نکرده است ولی اعلام کرد که با هر بار کلیک کردن بر روی ۱+ به وسیله ی اشخاصی که متن ها و مطالب شما را می خوانند ، وب سایت تان در نتیجه ها از رقیبان تان پیشی خواهد گرفت و جلوتر به نمایش در می اید .

این موضوع باعث شد تا افراد زیادی تمایل پیدا کنند تا از این دکمه ی جدید در وبسایت های خود استفاده کنند و از امکانات زیاد آن بهره مند شوند . 1+ تاثیرش علاوه بر نتایج فردی بر روی نتایج کلی وب سایت نیز می باشد که شما برای آگاهی بیشتر از این موضوع می توانید به Google Webmaster Tools خود رفته و در آن جا این مسئله را بررسی نمایید .

بهینه سازی موتور های جستجو و سئو سازی برای وب سایت تان ترافیک رایگان بالایی را آورده و به نوعی کار تبلیغ را انجام می دهد .

بیش تر اشخاص و کاربران در محیط اینترنت به نتیجه های طبیعی و ارگانیک گوگل اعتماد بهتری دارند و بر روی آن ها بیش تر کلیک می نمایند .

اگر بخش هایی از وب سایت تان در جستجو ها توسط گوگل نمایش داده شد این بدان معنی می باشد که وب سایت گوگل قبلا وبسایت شما را ایندکس کرده است ولی اگر نمایش داده نشد یعنی سایت تان هنوز ایندکس نشده و توسط گوگل شناخته نشده پس شما باید سعی نمایید تا وب سایت تان را به گوگل بشناسانید تا در جستجو ها به نمایش در بیایید و به کاربران و بازدید کنندگان پیشنهاد شوید و بازدید از وب سایت خود را افزایش دهید .

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.