سئو سایت در 2016

سئو سایت در 2016

بهینه سازی و سئو سایت سال 2016

سئو سایت در 2016 بیش از سال های قبل گسترش یافته و این مسئله بیشتر به دلیل ازدیاد کاربرانی است که به خرید و فروش کالا یا خدمات اینترنتی روی آورده اند و معمولا هم از طریق مرورگرها و مخصوصا گوگل به سایت های مختلف متصل می شوند.

همان طور که می دانید برای غلبه بر قبا و پیشی گرفتن از دیگران و به دست آوردن رتبه خوبی در میان وب سایت ها لازم است از آخرین تحولات و تکنیک های دنیای سئو و بهینه سازی سایت  آگاهی داشته باشید البته باید این را نیز بدانید که روش های بهینه سازی وب سایت مرتبا در حال تغییر هستند و حتی ممکن است معیارهایی که در رتبه بندی در سال 2015 در نظر گرفته می شد به کلی تغییر کرده باشد؛ بنابراین شالوده سئو سایت در 2016  به کلی تغییر یافته است.

حال چه اقداماتی را باید انجام داد تا طراحی سایت منطبق با معیارهای سئو سایت در 2016 باشد ؟ بهینه سازی موتور جست وجو و سئو سایت نیازمند گذشت زمان، اختصاص هزینه و البته کسب مهارت بالایی است، اگر خواهان کسب رتبه هستند باید مجدانه کوشش نمایید و از تمامی تکنیک ها و مفاهیم مرتبط با سئو را دنبال کنید. به عنوان مثال گوگل به تازگی سیستم هوش مصنوعی خود را برای بهبودی نتایج جستجو معرفی کرده که کار این هوش مصنوعی این است که مانند انسان فکر می کند و بستری را برای کاربرانی فراهم می کند که در گوگل برای دست یابی به نتایج بهتر تلاش می کند.

سئو سایت

نکاتی درباره سئو سایت 2016

برای بهبودی سئو سایت در 2016 ضروری است که نسخه موبایلی سایت ها نیز طراحی شود چرا که امروزه عده زیادی از افراد برای جستجو و استفاده از خدمات سایت های مخلتف از موبایل خود برای بازدید استفاده می کنند و به تدریج این استفاده نیز در حال همه گیر شدن است، البته این را هم باید بدانید که نسخه موبایلی وب سایت یکی از معیارهای رنک دهی موتورهای جستجوگر مثل گوگل محسوب می شود  و مطمئنا سایت هایی که دارای نسخه موبایلی اند دارای رتبه بهتری در موتورهای جستجوگر هستند.

از نکات دیگر در سئو سایت در 2016 که بسیار مهم است پرداختن به محتوای باکیفیت در طراحی سایت است، همان طور که گفته شده گوگل با الگوریتم هوش مصنوعی که به تازگی راه اندازی کرده سعی در ارائه بهترین و با کیفیت ترین مطالب به کاربران خود دارد بنابراین لازم است متن و محتوای تولیدی وب سایت ها نیز از کیفیت و تازگی خوبی برخوردار باشد تا گوگل کاربران را به سمت سایت موردنظر هدایت کند. ضروری است بدانید گوگل برای ارزیابی محتوای مطالب از راه هایی مانند مدت زمانی که کاربران صرف بازدید از صفحات سایت می کنند یا تعداد لینک های ورودی به آن استفاده می کنند؛ بنابراین لازم است مدیران و گردانندگان سایت از مطالب با کیفیت و مناسب در طراحی سایت استفاده کنند.

سئو سایت در 2016 با اتفاق دیگری نیز همراه است و آن اینکه گوگل برای ارزیابی میزان رضایت کاربران بعد از ورود به سایت دارای الگوریتم هایی است، بنابراین سعی کنید سایت خود را برای کاربران طراحی کنید نه برای موتورهای جستجوگر. پس لازم است سایتی با مطالبی طراحی کنید که حس خوبی به کاربران بدهد.

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.