طراحی اپلیکیشن موبایل و اندروید

طراحی اپلیکیشن موبایل و اندروید

طراحی اپلیکیشن موبایل

این روز ها توجه کاربران به موبایل هوشمند و دیوایس های مختلف و در نتیجه به طراحی اپلیکیشن موبایل و اندروید زیاد شده است و با رشد روزافزون استفاده از تلفن هوشمند در فضای مجازی مواجه هستیم ، بنابراین صاحبان تجارت و کسب و کارهای مختلف به فکر افتاده اند تا از طریق طراحی اپلیکیشن موبایل کاربران بیش تری را جذب نمایند و کار خود را گسترش دهند .
طراحی اپلیکیشن موبایل برای صاحبان تجارت با طراحی سایت ریسپانسیو و ایجاد و  طراحی اپلیکیشن سعی دارند تا هر چه پررنگ تردر بازار مصرف کننده حضور یابند . اما به راستی چه راهکاری مناسب تر می باشد و نتیجه بخش تر است ؟ استفاده از چه اپلیکیشن و برنامه ای می تواند به فروش کالا و خدمات صاحبان کسب و کار کمک کند ؟


مهمترین نکات در طراحی اپلیکیشن موبایل

  • طراحی اپلیکیشن موبایل باید بر روی تمامی گوشی های موبایل سازگار باشد
  • طراحی اپلیکیشن موبایل باید به راحتی قابل استفاده باشد.
  • طراحی اپلیکیشن موبایل امکان به روز رسانی و رفع اشکالا احتمالی آن باید وجود داسته باشد.
  • طراحی اپلیکیشن موبایل باید دارای برنامه مدیریت و امکان به روز رسانی اطلاعات را داشته باشد
  • طراحی اپلیکیشن موبایل باید امکان نگهداشتن اطاعات بر روی کش را داشته باشد تا در صورت قطعی اینترنت قابل استفاده بر روی گوشی موبایل باشد.

    برای آنکه به پاسخ صریح تری برسیم می بایست طراحی اپلیکیشن موبایل را مورد بررسی قرار دهیم.

 

طراحی اپلیکیشن موبایل

 

طراحی اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارها

طراحی اپلیکیشن موبایل خوب و جامع می تواند راهی آسان برای کاربر باشد تا از طریق آن با کسب و کار شما ارتباط برقرار نماید.  شما با طراحی اپلیکیشن موبایل خوب وحرفه ای این امکان را به کاربران می دهید که در حالت آفلاین نیز به شما دسترسی داشته باشند و این نکته را برای انها القاء می کنید که یک کسب و کاری حرفه ای دارید و تجارت تان برای شما خیلی جدی است.
طراحی اپلیکیشن موبایل شاید بتوان با اطمینان گفت که اپلیکیشن موبایل یکی از بهترین ابزارها در این روز ها برای ایجاد نمودن تعامل در بین افراد است . با ایجاد شدن محدودیت در حجم تلفن های همراه ، کاربران دچار حساسیت بیشتری شده اند که چه اپلیکیشن هایی را برای موبایل خود انتخاب نمایند. بر روی اپلیکیشن هایی کار کنید که بیشتر مورد توجه کاربران قرار می گیرد .

کسب و کارهای موفق و بزرگ همیشه به دنبال راه های جدیدی می باشند تا تجارت خود را گسترش دهند . اپدیت بودن و استفاده از اپلیکیشن های جدید می تواند شما را به موفقیت نزدیک تر سازد.
شرکت طراحی سایت لومیکس با در اختیار داشتن تیم متخصص وقوی جهت تجزیه و تحلیل و نیاز سنجی سازمان ها و کسب و کارها روند های جدیدی  را در تولید اپلیکیشن موبایل دنبال می کند . تیم طراحی سایت لومیکس به صورت سفارشی و عمومی طراحی اپلیکیشن موبایل و برنامه نویسی اندروید را با توجه به نیاز و خواسته مشتری انجام می دهد .

ویژگی طراحی اپلیکیشن موبایل و برنامه نویسی اندروید  :

شما با کمک اپلیکیشن موبایل می توانید اخبار سایت های مختلف را در موبایل و سایر دیوایس های اندرویدی خود دنبال و مشاهده نمایید.

اپلیکیشن موبایل

 

برنامه نویسی موبایل

 

با استفاده از اپلیکیشن نرم افزار موبایل سیستم اندروید می توانید محصولات خود را در موبایل و سایر دیوایس های اندرویدی به نمایش گذاشته و فروش محصولاتتان را دنبال کنید.

اپلیکیشن اندروید موبایل

 

کاربران با دسترسی آسان و فشردن چند دکمه در موبایل خود میتوانند محصول مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری کنند.

 اپلیکیشن موبایل

 

نمایش صفحات تماس با ما و درباره ما و پروفا یل های شخصی و شرکتی در طراحی اپلیکیشن موبایل :

 طراحی اپلیکیشن موبایل

 

برنامه نویسی اندرویدی و طراحی اپلیکیشن موبایل

برای اجرای و تولید نرم افزار اندرویدی موبایل و اپلیکیشن اندروید به صورت کاملا سفارشی و تخصصی می توانید با تیم حرفه ای لومیکس تماس بگیرید و از نحوه برنامه نویسی و قیمت ها مطلع شوید ، کارشناسان ما در این زمینه شما را راهنمایی کرده و مسیر را برایتان هموار خواهند ساخت.
شماره تماس با شرکت طراحی سایت لومیکس : 22279133-021

 

 

برچسب ها
       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.