سئو در سال جدید

سئو در سال جدید

مبحث زیبای سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو مرتبا در حال تغییر و تحول و عوض شدن است و شما نیز برای داشتن عملکرد بهتر باید با این تغییرات هم قدم شوید و به صورت مستمر و پیوسته خود را آپدیت نمایید تا با این به روز رسانی ها بتوانید سایتی را که دارید در رتبه ی خوبی نگاه دارید و از ارزش آن محافظت نمایید ، ما در این جا قصد داریم تا آخرین وضعیت سئوی سایت در سال 2015 را بررسی کنیم و نکات آن را برای شما عزیزان ذکر نماییم.

یکی از مسائلی که در سال جدید اهمیت بیشتر و بالاتری پیدا کرده است مسئله ی طراحی سایت نسخه موبایلی است ، پس به آن توجه نمایید و آن را بی اهمیت ندانید . استفاده از موبایل ها به علت راحتی در استفاده این روز ها بسیار رایج شده و افزایش چشم گیری داشته است .

برای افراد خیلی راحت تر می باشد که با موبایل شخصی خود کار کنند به جای این که ساعت ها پای کامپیوتر بنشینند و از آن استفاده کنند .

آن ها جستجو هایشان را با کمک موبایل هایشان انجام می دهند و از طریق آن به شبکه های اجتماعی سر می زنند و پیغام های خود را بررسی و چک می کنند . اگر کاربری با استفاده از تلفن همراه خود به وب سایت شما بیاید در صورتی در سایت شما باقی می ماند که وب سایت تان نمایش صحیح و درستی در موبایل شخص داشته باشد ولی اگر این نمایش با مشکل مواجه شود او سریعا وب سایت تان را ترک کرده و به سراغ سایت دیگری در همان زمینه می رود که به درستی برایش نمایش داده می شود و دیگر وقتش را تلف نمی کند .

این روز ها حتی انواع مختلف موتورهای جستجو گر و مخصوصا موتور جستجوی گوگل نیز به نسخه موبایل سایت ها اهمیت بیش تری می دهند .

پس با توجه به توضیحاتی که گفته شد اگر تمایل و قصد طراحی وب سایت را دارید به موضوع قابلیت پشتیبانی از موبایل هم دقت نمایید و آن را فراموش یا کم اهمیت ندانید .

یکی از مناسب ترین و بهترین راه و روش در ساخت و ایجاد کردن نسخه ی مناسب موبایل برای طراحی وب سایت شخصی انجام ریسپانسیو است و باید طراحی سایت ریسپانسیو را انجام دهید که با کمک آن وب سایت را می توان به سایز های گوناگونی در اورد .

سئو

از مسائل با اهمیت دیگر در بهینه سازی و سئو می توان به ایمنی و امنیت طراحی سایت اشاره نمود ، سایت گوگل در یکی از جدید ترین مقاله های خود اعلام کرده که موضوع و مسئله ی https-encryption را از معیار های اصلی برای رنکینگ سایت و افزایش رتبه ی وب سایت در نظر خواهد داشت و به آن اهمیت ویژه ای می دهد .

تمام افراد به امنیت سایت اهمیت می دهند و معنا و مفهومش این است که وب سایت های https رنکینگ بالاتری نسبت به وب سایت های http معمولی دارند . باید گفت که https مشکلی دارد یعنی سرعت آن کند تر و کمتر است و همین موضوع سبب می شود که ما این سوال را از خود بپرسیم که آیا سایت خود را به https انتقال دهیم یا نه این کار را انجام ندهیم .

به هر حال باید امنیت را برای وبسایت خود در نظر داشته باشید زیرا موضوع و مسئله ی مهمی می باشد و در ارزش طراحی وب سایت شما کلیدی و موثر می باشد . مورد دیگری که تمام شما عزیزان با آن آشنا هستید مسئله ی محتوا است ، محتوای وبسایت شما پادشاه است و اهمیت آن برای سایت گوگل و سایر موتور های جستجو گر خیلی بیش تر از قبل شده است پس محتوای مناسب و غیر تکراری و کیفیت دار تولید کنید و در اختیار کاربران بگذارید .

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.