گوگل پلاس و بازاریابی اینترنتی

گوگل پلاس و بازاریابی اینترنتی

گوگل پلاس و بازاریابی اینترنتی کاربرد های فراوانی دارد و امکان ساختن صفحات را برای انجام فعالیت های تجاری کاربران خود فراهم می کند.

امروزه به اشتراک گذاشتن متون و مطالب در گوگل پلاس از جدیدترین راههایی است که میتوانید محبوبیت کسب کنید و مطالبتان را به اشتراک با همگان بگذارید . برای خود صفحه ای ایجاد کنید و درست مانند شبکه های اجتماعی دیگر با کاربران و مخاطبان خود ارتباط مستقیمی داشته باشید و از حمایت آنها استفاده لازم را ببرید و درآمد زایی وب سایت خودتان را افزایش دهید .

بعد از طراحی سایت شخصی یا طراحی وب سایت شرکتی باید مکانی را برای اشتراک گذاری مطالبتون انتخاب کنید تا کار بازاریابی را هم کنار طراحی وب سایت خود انجام داده باشید .

گوگل پلاس و بازاریابی اینترنتی :

گوگل پلاس به دومین شبکه اجتماعی پر کاربرد پس از شبکه اجتماعی فیس بوک تبدیل شده است و با استفاده از آن میتوان به فعالیت های اجتماعی و بازاریابی پرداخت و از امکانات قابل توجه آن در زمینه کاری خود استفاده کرد .

ایجاد یک صفحه در Google+  و بازاریابی با گوگل پلاس:

اولین قدم برای انجام بازاریابی ساخت یک صفحه شخصی در این ابزار است .

گوکل پلاس با متصل شدن به سرویس های دیگری که در گوگل وجود دارد مثل Google Search و YouTube یک ابزار بازاریابی به شمار می اید که برای هر شخصی که به فکر محبوبیت طراحی وب سایت و کسب درامد بیشتر است ایده آل بوده و قابل استفاده کامل و بهره برداری از آن است.

در اولین قدم از فعالیت اینترنتی خود که برای ساختن صفحه در گوگل پلاس است باید به لینک http://www.google.com/+/business بروید و بعد از آن وارد اکانت کاربری گوگل خود شوید و به مدیریت صفحه بپردازید .

حال باید یک دسته بندی مشخص را انتخاب کنید ، دسته بندی که میتواند حرفه و شغل یا فعالیت کاری شما را شامل شود . بعد از انتخاب درست دسته بندی اطلاعات پایه ای را از شغل خود وارد و اضافه کنید اطلاعات شما میتواند شامل نام و آدرس شرکتتان و آدرس اینترنتی وبسایت شما و اطلاعات دیگری در مورد این صفحه باشد. گذاشتن این اطلاعات پایه کمک میکنند تا کاربران شما ، صفحه ی مخصوص به شما را به آسانی و سهولت پیدا کنند و از آن استفاده کنند .

بجای تصویر پروفایل میتوانید از لوگوی سایت خود استفاده کنید تا با انجام هر فعالیتی لوگوی مورد نظر در کنار فعالیت شما نمایش داده شود و در دید همگان قرار بگیرد .

اطلاعات تماس را هم بگذارید تا راهی برای ارتباط با کاربران مختلف ایجاد کرده باشید .

در اخر بعد از تمام این مراحل زمان منتشر شدن مطالب میرسد شما با انتخاب گزینه post میتوانید مطالب جدید مورد نظر خودتان را همراه با عکس، ویدئو و یا لینک و موارد دیگر وارد کرده و به اشتراک با دیگران بگذارید .

مطمئن باشید که گوگل پلاس محل خوبی برای به اشتراک گذاشتن مطالب جدید شما با افراد دیگر است که از طریق این افراد شناخته و حمایت شوید و به فعالیت های بازرگانی و بازاریابی خود بپردازید و از این راه کسب درامد و سود کنید .

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.