سفارشی سازی سایت 2

سفارشی سازی سایت 2

برای سفارشی سازی سایت مراحل زیر را انجام دهید :

قدم پنجم :در طراحی سایت استاندارد ها رعایت شود.

برای اینکه ما اطمینان خاطر پیدا کنیم که محتویات و مطالبی که برای کاربر آماده می کنیم در اختیار او قرار می گیرد و توسعه وب را تندتر کنیم از استاندارد ها استفاده می کنیم . استفاده کردن از استانداردها کمک کرده تا طراحی وب سایت ما در تمام مرورگرها به یک شکل دیده شود و به راحتی می توان آن را توسعه بخشید و همین طور رتبه بندی به وسیله موتورهای جستجو سریع تر انجام میشود .

قدم ششم : وب سایت خود را چگونه مدیریت نمایید؟

در دنیای امروز اکثر سایت ها به صورت داینامیک و پویا هستند و نقش مهمی در شبکه وب ایفا می کنند.این سایت ها با زبان های برنامه نویسی کد شده اند و پایگاه های اطلاعاتی مختلف دارند و در دنیای وب قدم بر می دارند.با افزونگی زبان های برنامه نویسی مختص به وب مولفه های : دانش روز و تجربیات و نوآوری در انتخاب زبان برنامه نویسی وپایگاه اطلاعاتی بر بازدهی و مورد استفاده وب سایت شما تأثیرگذار است.

در این سایت ها قسمتی وجود دارد به نام مدیریت که تمام کار های مدیریتی مربوط به وب سایت در این قسمت انجام می شود مثل : ویرایش کردن محتویات و آپدیت و دسته بندی اطلاعات. امنیت و ساده بودن مدیریت از ویژگی های خوب آن است.

قسمت مدیریت جزء بخش های اصلی سایت می باشد و در دسترس همگان نیست مثلا یک کاربر کاملا عادی نمی تواند به این قسمت هیچ گونه دسترسی داشته باشد.

قدم هفتم : وب سایت را برای موتور های جستجو بهینه سازی نمایید

برای اینکه سایت طراحی شده دارای رنکینگ خوب در موتور جستجو باشد و تعداد کاربران آن زیاد باشد باید بهینه سازی سایت به درستی انجام شود تا به این اهداف برسیم.

بهینه سازی مرتبط با طراحی سایت هست و چیز مجزایی نمی باشد و طراحان سایت باید این نکته را در نظر بگیرند و در روند کار تمام اقداماتی که برای بهینه سازی سایت لازم است را رعایت کنند و از این کار شناخت کافی نیز داشته باشند، چون عدم آشنایی باعث می شود که به نتایج خوبی دست پیدا نکنیم و در نتایج جستجو پیدا نشویم یا در رتبه های آخر قرار گرفته شویم.

پس روش های درست را برگزینیم. کاربران و مخاطبان زمانی به سمت سایت شما می آیند که وب سایت دارای مطالب ارزشمند و طراحی گرافیکی خوب و ارائه خدمات عالی باشد پس تمام این موارد پشت سر هم و به صورت حلقه متصل بهم هستند و اگر یکی ایراد داشته باشد بازدهی خوبی از سایت نخواهیم داشت. دانستن روش های بهینه سازی که به چه ترتیبی است سبب این می شود که سایت شما در رنکینگ بالایی قرار بگیرد.

روند بهینه سازی می تواند به این صورت باشد:

کدهای نوشته شده با HTML ، CSS و .. را استاندارد سازی نمایید.ساختار مناسب را ایجاد کرده و رقبای خود را شناخته و کلمات کلیدی را با توجه به اطلاعات موجود در سایت ارزیابی کنید و متن ها را بهینه و مفید بنویسید ، از لینک های مفید که با سایت هماهنگ باشند استفاده کنید تا در نهایت page rank در موتور جستجو بالا رود .

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.