طراحی سایت سینما

طراحی سایت سینما

وب سایت فیلم و سینما,طراحی سایت سینما :

هرچه بر پهنای باند اینترنت افزوده می شود به همان میزان نیز بر آمار استفاده کنندگان از اینترنت نیز افزوده می شود و افراد برای معرفی مشاغل مختلف به استفاده از فضای اینترنت روی می آورند.طراحی سایت سینما یکی از طراحی سایت های مورد توجه می باشد .

حتی در بسیاری از موارد که افراد مختلف به سفارش طراحی وب سایت می پردازند؛ بعد از اتمام کار لازم است جهت بروزرسانی سایت هزینه هایی را پرداخت کنند تا محتواهای متناسبی در سایت گذاشته شود و پروسه آموزشی خاصی طی شود ولی اکنون بدون هیچگونه پیش نیاز خاصی و پس از یک جلسه آموزش یک ساعته از با استفاده از سیستم مدیریت محتوا به راحتی سایت برورزسانی می شود.

طراحی وب سایت فیلم و سینما نیز یکی از سایت هایی است که سفارش دهندگان برای معرفی فیلمها، آخرین دستاوردهای هنر هفتم از آن استفاده می کنند.طراحی سایت سینما به دلیل داشتن مخاطبان خاص و ویژه که اعم آن را هنرمندان و دانشجویان این حوزه تشکیل می دهند باید با ریزبینی و دقت نظر خاصی طراحی شود تا سایت در نگاه اول بتواند تمایل بازدیدکننده را برانگیزد. طراحی سایت سینما بخش انلاینی دارد که کاربران می توانند از ان بخش درخواست هایشان را ثبت نمایند و بلیط های خود را تهیه نمایند.

 

طراحی سایت سینما

در طراحی وب سایت سینما، طراحی بخشی به نام عضویت که در آن کابران براحتی بتوانند با عضویت در آن از امکانات سایت استفاده کنند، ضروری است. در طراحی سایت سینما، طراح این اجازه را به مدیر سایت می دهد که دسترسی کاربران به امکانات سایت را تعیین کند؛ به عنوان مثال فقط آن دسته از کابرانی که در وبسایت سینما عضو می شوند می توانند نظرات خود را درج کنند و البته این مدیر سایت است که بعد از خواندن نظرات و پیشنهادات نسبت به نمایش نظرات کاربران اقدام می کند. در برخی مواقع ممکن است پیش بیایید که نظری را تایید یا تایید نکند.

در طراحی سایت سینما مهمترین نکته چیدمان درست سایت و استفاده از تمام فضای اختصاص داده شده به سایت است. چرا که به این صورت است که قسمتهای مختلف به کاربران معرفی می شود.طراحی سایت سینما و وب سایت فیلم با توجه به ساختار پویایی که دارد بیشتر در زمینه اطلاع رسانی و اخبار می باشد؛ بنابراین بسیار مهم است که تصاویری استفاده شودکه کیفیت مهمترین المان آن محسوب شود.

چرا که اگر طراحی وبسایت به منظور معرفی فیلم های در حال اکران یا اکران های آینده راه اندازی شده باشد، نداشتن گالری تصاویر یا تصاویر نامناسب می تواند در فروش فیلم تاثیر معکوس داشته باشد.در طراحی سایت سینما,  وب سایت فیلم و سینما باید به این نکته نیز توجه کرد که مطالب با سایز و فونت مناسب نوشته شود تا خواننده از مطالعه محتوای سایت دلزده نشود.

طراحی سایت

در طراحی سایت سینما گذشته از بخش گالری؛ باید تیزر فیلم ها نیز موجود باشد تا کاربر با دیدن تیزر فیلم به خرید بلیط ترغیب شود.معمولا افراد وقتی در سایتی ثبت نام می کنند به دلیل اینکه پست الکترونیک خود را وارد سایت می کنند تا از آخرین اخبار مطلع شوند بلافاصله ایمیل خوشامدگویی برایشان ارسال می شود؛ ارسال ایمیل خوشامدگویی در طراحی وب سایت سینما و وب سایت فیلم و سینما نیز نباید فراموش شود.در طراحی وبسایت سینما، مدیر سایت باید قادر به مدیریت تمام بخش های سایت و از جمله بنرهای تبلیغاتی سایت باشد و در صورت لزوم به سهولت بتواند بنری را جایگزین یا حذف نماید.

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.