طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی :

وب سایت های تبلیغاتی یکی از مرسوم ترین انواع طراحی سایت ها می باشد. هم اکنون بیش از 2000 طراحی سایت تبلیغاتی در حال فعالیت هستند؛ البته اولین طراحی سایت ایرانی که به این روش ساخته شد طراحی سایت ایستگاه است که بقیه طراحی سایت های مشابه از این طراحی سایت ها کپی برداری شده است.

طراحی سایت تبلیغاتی بیشتر برای طراحی سایت شرکت های تبلیغاتی و چاپی و پیک ها استفاده می شود. هدف از راه اندازی و طراحی وب سایت تبلیغات به نمایش گذاشتن خدمات تبلیغاتی از حالت چاپی به صورت آنلاین و آسان سازی ارائه نمونه کارها از طریق سایت و ارائه خدمات دیگر شرکتهای تبلیغاتی می باشد.

امروزه تبلیغات در هر زمان و مکان برای تمامی کسب و کارها ضرورت دارد؛ شرکتهای بزرگ با وجود اینکه نام و نشانی برای خود در دنیای کسب و کار پیدا کرده اند باز هم غافل از تبلیغات نشده اند. بنابراین حتی اگر مدیریت یک شرکت کوچک را نیز بر عهده دارید و می خواهید رونق دیگری به کسب و کارتان بدهید نباید از فواید طراحی سایت تبلیغات بی بهره باشید. بلکه برای طی مسیر صعود به قله های موفقیت طراحی سایت تبلیغات از نیازهای اساسی شرکتها محسوب می شود.

یکی از مزایای طراحی سایت تبلیغاتی، طراحی اختصاصی گرافیک و امکانات مربوط به سایت است. همچنین طراحی سایت تبلیغات بر اساس خواست و نیاز مشتریان انجام می شود. مطمئنا با داشتن و طراحی سایت تبلیغاتی متفاوت با ایده ای نو در بازار اینترنت کسب درآمد بیشتری خواهید کرد.

طراحی سایت تبلیغاتی به منظور نمایش محصولات خدمات چاپی و غیرچاپی و کارهای تبلیغاتی صورت می گیرد.در طراحی وبسایت تبلیغاتی از جدیدترین تکنیک ها و ساختارهای طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت استفاده می شود.در طراحی سایت تبلیغاتی باید تمهیداتی برای داشتن بیننده باید اندیشید در غیر اینصورت طراحی سایت عملا بی فایده خواهد بود.

استفاده از گرافیک زیبا و چشم نواز برای نمایش محصولات، خدمات چاپی و غیر چاپی و نمونه کارهای تبلیغاتی از اهمیت فوق العاده ای در طراحی سایت تبلیغاتی محسوب می شود اگر از نظر ظاهری طراحی وب سایت بتواند بیننده را به سمت خود بکشاند مطمئنا با دیدن نمونه کارها و بقیه محصولات ارائه شده تمایل به سفارش پیدا می کند.رعایت سرعت و امنیت سایت از جمله نکات مهمی است که باید در طراحی سایت مد نظر گرفته شود.

از ویژگی های طراحی سایت تبلیغاتی می توان به این موارد اشاره کرد؛ در طراحی سایت های تبلیغاتی نوع کار تبلیغاتی را می توان موضوع بندی کرد، بر اساس منطقه تفکیک می شود، دارا بودن آرشیو برای پیک های تبلیغاتی، امکان عضویت مشتریان و...

طراحی سایت

اگر طراحی سایت تبلیغات به بهترین شکل صورت گیرد ولی بیننده ای نداشته باشد عملا پروژه به شکست منجر می شود، چرا که داشتن کاربر و بیننده باعث آگهی های بیشتری از ان سایت شود.این نوع طراحی سایت ها باید با جذب کردن فروشندگان و خریداران برای فروش و تبلیغ محصولات خود در طراحی سایت، باعث افزودن بر اعتبار سایت شوند و به دنبال آن بازدیدکننده زیادی را به طراحی سایت می کشاند.

یکی از راه کارهایی که می تواند برای جذب فروشندگان به کار بست این است که می توان چند بخش را برای ثبت آگهی و تبلیغ رایگان در نظر گرفت که کاربران در قبال استفاده از این امکان مجبور به پرداخت هیچ هزینه ای نیستند.این کار باعث می شود از سویی فروشندگان به درج تبلیغات خود در طراحی سایت ترغیب شده و از سوی دیگر نیز افزایش بیننده از سایت را داشته باشیم .

تاثیرات طراحی وب سایت تبلیغاتی :

  • طراحی وب سایت تبلیغاتی اگر اصولی و دقیق طراحی شود، تاثیر زیادی در ثبیت مشتریان قدیمی و پیداکردن مشتریان جدید خواهد داشت و به بیانی دیگر در بازاریابی نقش اصلی را ایفا می کند،
  • هدف از طراحی سایت تبلیغاتی افزایش بازدید از سایت و در نتیجه رویت محصولات و خدمات از طریق بازدیدکنندگان است؛ بنابراین سفارش دهنده به سهولت و بدون استفاده از تبلیغات چاپی و هزینه بر و وقت گیر می تواند با دنیای بیرون از فضای مجازی ارتباط برقرار کند.
  • طراحی سایت تبلیغاتی لازمه داشتن یک کسب و کار موفق است و در رسانیدن افراد به هدفهای تجاری و اقتصادی خود نقش بسیار مهمی را بازی می کند.

نکته مهمی که در طراحی سایت تبلیغاتی باید در نظر گرفت این است که طراحی این نوع از سایتها باید کاملا خلاقانه صورت گیرد، بعضا طراحان با استفاده از نمونه های موفق طراحی سایت های تبلیغاتی اقدام به طراحی سایت تبلیغاتی می کنند که کپی برداری ضعیفی دارند و تاثیری در جلب مشتری ندارند. بنابراین طراحی سایت تبلیغاتی باید کاملا هوشمندانه و آگاهانه و حرفه ای صورت گیرد تا موجب رضایت بازدیدکنندگان سایت و در نهایت افزایش خرید و فروش در سایت شود.

پنل مدیریتی طراحی سایت تبلیغاتی نیز باید به صورتی طراحی شده باشد که افراد بعد از ورود به طراحی سایت و درج تبلیغ و آگهی خود قادر به دیدن تایید تبلیغ خود باشند.طراحی سایت تبلیغاتی به دو صورت برای درخواست کنندگان انجام می شود؛ اولی طراحی سایت تبلیغاتی که به صورت آنلاین، خدمات و محصولات شرکتها یا سازمانها را تبلیغ می کنند که از نمونه های موفق آن می توان به طراحی سایتهای ایستگاه، ایران تجارت و... اشاره کرد.

در نوع دیگر طراحی وب سایت تبلیغاتی برای شرکتها و اداراتی انجام می شود که به صورت آفلاین به تبلیغ محصولات و خدمات می پردازند. طراحی سایتهای کانون های آگهی و شرکتهای چاپی و گرافیکی نمونه هایی از این نوع سایت ها محسوب می شوند.

 

طراحی سایت تبلیغاتی

مطمئنا هر فردی که اقدام به سفارش وب سایت تبلیغات می کند هدف از راه اندازی آن را درآمدزایی می داند. این هدف در صورتی محقق می شود که سایت شناخته شده باشد و مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب کند؛ بنابراین برای دست یابی به سایت پربازدید کوشش بسیاری باید کرد.

یکی از مواردی که باعث شناخته شدن سایت می شود رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت است، با رعایت این موضوع، کلید واژه های تعریف شده سایت برای موتورهای جستجو شناخته می شود و کاربران با سرچ کلیدواژه ها به طراحی سایت تبلیغاتی مدنظر هدایت می شوند.البته اگر کلیدواژ های تعریف شده در صفحه اول گوگل باشند می توان به نتیجه کار امیدوار بود در غیر این صورت نمی توان انتظار زیادی از سایت برای درآمدزایی داشت.

وب سایت های تبلیغات در صورتی به موفقیت و هدف مورد نظر خود می رسند که بتوانند تبلیغات زیادی برای سایت بگیرند، این موضوع ارتباط مستقیمی با بازدید هدفمند مخاطبان دارد. خلاصه مبحث این که اگر سئو در طراحی وب سایت به خوبی صورت گیرد به درآمد زایی و فروش محصولات و خدمات منتهی می شود. بنابراین طراحان سایت تبلیغاتی نباید این نکته را فراموش کنند.

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.