طراحی سایت داینامیک

طراحی سایت داینامیک

طراحی سایت داینامیک از مهم ترین و اصلی ترین تخصص ها در شرکت طراحی سایت لومیکس می باشد .همان طور که می دانید طراحی سایت ها از لحاظ نوع مدیریت به دو نوع طراحی سایتهای ایستا و طراحی سایت داینامیک تقسیم می شوند؛ مطالب سایتهای ایستاتیک ثابت هستند و برای تغییر اطلاعات حتما باید htmlبلد باشید.

در حال حاضر اکثر طراحی سایت ها به صورت داینامیک هستند و دیگر کسی کمتر از طراحی سایت استاتیک استفاده می کند و تقریبا می توان گفت که استفاده از طراحی سایت استاتیک منسوخ گشته است . ایجاد تغییر در طراحی سایت داینامیک بسیار راحت تر است و خود شخص نیز می تواند تغییرات را از طریق پنل مدیریتی و دسترسی به مدیریت اعمال نماید .

طراحی وب سایت پویا یا طراحی سایت داینامیک

طراحی سایت داینامیک یا طراحی سایت پویا، به سایتهایی گفته می شود که محتویات طراحی سایت بر اساس زمان، کار و ... تغییر می کنند، مانند تمام طراحی وب سایتهایی که مجهز به سیستم ثبت نام هستند، سایت های خبری، آموزشی، فروشگاه های اینترنتی و... به صورت داینامیک ساخته می شوند. شما به راحتی می توانید با کمک طراحی سایت داینامیک مطالب موجود در وب سایت تان را تغییر دهید و دیگر نیازی نیست برای اپدیت مطالب طراحی سایت از طراح سایت کمک بگیرید . این یکی از بهترین مزایای طراحی سایتهای داینامیک است .

اکثر طراحی وب سایت های داینامیک به یک بانک اطلاعاتی بسیار قوی متصل می شوند، منظور از بانک اطلاعاتی یعنی اینکه سیستمی منظم و اصولی برای نگهداری اطلاعات است، برای درک مفهوم بانک اطلاعاتی وبسایت های داینامیک مثلا در نظر بگیرید برای ذخیره اطلاعات کارمندان یک شرکت باید جایی باشد که این اطلاعات در آن ذخیره شود که در صورت تغییر دادن اطلاعات با مراجعه به آن براحتی قادر به تغییر اطلاعات کارمندان باشند.

در نوشتن طراحی وبسایتهای داینامیک از زبان برنامه نویسی استفاده می شود. در طراحی سایتهای داینامیک و پویا بخش مدیریت وجود دارد و کاربر به راحتی می تواند اطلاعات سایت را تغییر بدهد. بنابراین ویرایش اطلاعات طراحی سایتهای داینامیک بسیار ساده و آسان است.

علت اینکه از طراحی سایت های داینامیک استفاده زیادی می شود به دو دلیل است اول به خاطر این موضوع که مدیریت وبسایت داینامیک بسیار آسان است و نیاز به دانش فنی خاصی ندارد و کاربر به سهولت می تواند اطلاعات سایت خود را در آن بارگذاری کند و در صورت لزوم ویرایش یا تغییر بدهد. دوم اینکه امکاناتی که مدیریت اطلاعات سایت در اختیار کاربر می گذارد بسیار زیاد است و شما می توانید با استفاده از بانک اطلاعاتی وب سایت داینامیک اطلاعات آماری بسیار ریزبینانه و دقیقی را به دست بیاورید.

طراحی سایت

همانطور که در بالا گفته شده طراحی سایت داینامیک از تخصص های اصلی شرکت طراحی سایت لومیکس می باشد و در واقع  شرکت طراحی سایت لومیکس قصد ایجاد تحولی جدید را در تمامی طراحی سایت های داینامیک دارد و این شرکت تصمیم دارد تا یک طراحی سایت داینامیک حرفه ای را تحویل دهد و از این طریق در کنار مشتریان خود باشد . استفاده از طراحی سایت داینامیک این روز ها بسیار باب شده است و تقریبا تمامی شرکت ها و یا افراد به دنبال طراحی سایت می باشند و ان ها تمایل دارند تا با کمک طراحی سایت خود را بشناسانند .

افراد و شرکت ها و سازمان ها از طراحی سایت انتظارات مختلفی دارند و هرکس به منظوری خاص به سمت طراحی سایت می رود و از طراحی صفحات وب برای اطلاع رسانی استفاده می کند . توجه و دقت نکردن به ابعاد تجاری و بازاریابی اینترنتی در طراحی سایت، ممکن است سبب ایجاد اشتباهات بزرگی شود بنابراین قبل از طراحی سایت تمامی جوانب را در نظر بگیرید تا همواره بهترین انتخاب ها را داشته باشید ، در این میان انتخاب شرکت طراحی سایت نیز اهمیت بالایی داشته و می تواند مجموعه ای از بهترین خدمات حرفه ای طراحی سایت را به مشتریان ارائه دهد .

طراحی داینامیک سایت

گرچه در مقابل مزایای طراحی سایت داینامیک معایبی نیز برای آن گفته شده از جمله اینکه همین نگهدارای بانک اطلاعاتی طراحی وبسایت داینامیک بسیار پیچیده است و برای استفاده و نگهداری از این بانک اطلاعاتی باید پردازنده سرور به صورت مداوم کار کند؛ بنابراین هر چه تعداد بازدید کننده ها بیشتر باشد حجم کار پردازنده سرور هم بیشتر می شود و البته سرور به حافظه رم بسیار قوی و بیشتری هم نیاز پیدا می کند. بنابراین هزینه سرور سایت داینامیک , طراحی سایت پویا بالا است. البته هزینه بالامربوط به سایتهایی است که تعداد بازدیدکننده ها زیاد است در غیراین صورت نیاز به هزینه بالایی نیست.

در طراحی وب سایت های داینامیک همیشه خطرات امنیتی وجود دارد، نباید فراموش شود که کسی جز صاحب سایت به بانک اطلاعاتی سایت دسترسی نداشته باشد، برای جلوگیری از دسترسی سایر افراد باید تدابیر امنیتی برای بانک اطلاعاتی در نظر گرفته شود. کوچکترین اشتباه در طراحی سایت داینامیک و طراحی سایت پویا درمورد مسائل امنیتی بانک اطلاعاتی و برنامه نویسی سایت می تواند سایت را برای حمله هکرها آماده کند.

برنامه نویسی برای وبسایت داینامیک بسیار مشکل ساز است، چرا که اگر طراحی سایت آماده شود و اگر سایت را به برنامه نویس دیگری بسپارید مطمئنا کار برای برنامه نویس جدید بسیار سخت می شود چرا که باد همه کدهای برنامه نویس قبلی را بخواند تا بتواند تغییرات جدید را در طراحی سایت داینامیک تغییر دهد.

طراحی سایت داینامیک به شما کمک می کند تا با داشتن یک سایت خوب به فعالیت هایتان ادامه دهید و مشتریان خود را داشته باشید و با انها بدون محدودیت در ارتباط باشید . در طراحی سایت داینامیک می توانید مدیریت بخش های مختلف را به راحتی در دست گرفته و کنترل سایت را داشته باشید . در کل طراحی سایت و وبسایت داینامیک نکات بسیاری وجود دارد که باید برای انتخاب طراحی سایت تمامی جوانب را سنجید.

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.