طراحی سایت موفق

طراحی سایت موفق

در نظر شما به چه سایتی موفق می گویند ؟ ویژگی طراحی وب سایت موفق و خوب چه چیزی می باشد ؟ طراحی سایت موفق همیشه الگو واقع می شوند و توجه افراد زیادی را به سمت ویژگی های خاص خود جلب می نمایند .چه ویژگی باعث می شود تا نظر مدیریت وب سایت جلب شود و طراحی وب سایت مورد نظر پر کاربرد و یک طراحی سایت موفق گردد؟

طراحی سایت موفق علاوه بر داشتن ظاهر خوب و کاربر پسند باید موارد دیگر را نیز رعایت کند مثلا از نظر محتوایی تک و غیر تکراری باشد و از لحاظ سئو هم بهینه شده باشد ، باید به میزان کاربرد و کارایی وب سایت دقت کنیم و این که هدف اصلی و اساسی از داشتن وبسایت چه چیزی است .

اگر وب سایتی برای مخاطب خود غیر مفید باشد ، کاربر دیگر به آن سر نخواهد زد و در این جا است که دیگر ظاهر و زیبایی وب سایت مورد توجه واقع نشده و دیگر به چشم نمی اید . نباید بگذاریم سایت هایمان با این مشکل رو برو شوند و دیگر جذاب نباشند .

به محتوا و شکل و ظاهر وب سایت اهمیت دهید و برای طراحی وبسایت وقت صرف نمایید و به سراغ شرکت های طراحی سایت موفق و بزرگ بروید ، زیرا قرار است فقط یک بار هزینه کنید و برای مدت زمان طولانی از این سایت طراحی شده استفاده نمایید پس این کار را به نحو احسنت انجام دهید .در ساخت وب سایت حتما از بایدها و نبایدها در این زمینه تبعیت کنید و اصولی پیش بروید و به هیچ وجه این کار را سر سری و بدون برنامه ریزی انجام ندهید .در ادامه این مقاله در سایت لومیکس با ما همراه باشید .

 

طراحی وب سایت

ویژگی و خاصیت یک طراحی سایت خوب :

طراحی سایت باید با فایل های تصویری کم حجم همراه گردد تا در سرعت بالا امدن صفحه و لودینگ ان مشکلی پیش نیاید چون کاربران روی این مسئله حساس می باشند و ممکن است با تمام جذابیت وب سایت آن را ترک کرده و دیگر به سایت شما سر نزنند .تاخیر زیاد در باز شدن صفحات افراد را خسته می کند پس نگذارید تا این حالت برای ان ها ایجاد شود و همواره به فکر کاربران باشید حتی کاربرانی که سرعت اینترنت پایینی دارند .

طراحی سایت موفق:

یکی دیگر از نکات در ساخت و طراحی سایت انتخاب نوع و سایز فونت است . سعی کنید تا فونت ها در تمامی صفحه های سایت یکسان باشند و مشتری را گیج نکنند .رنگ امیزی صفحه های وب سایت تاثیر مهمی بر بیننده ی شما خواهد داشت ، پس رنگ هایی را برای وب سایت خود انتخاب نمایید که مرتبط با زمینه ی کاری تان باشند و در نهایت هم سایت تان را شیک تر کنند .

در انتخاب رنگ ها اگر تخصص ندارید می توانید از کمک و مشاوره استفاده کنید تا بهتر تصمیم گیری نمایید .در حال حاضر رقابت ها در زمینه ی ساخت وب سایت زیاد شده و خیلی از شرکت ها هستند که در این زمینه فعالیت می کنند و به جذب مشتری مشغول هستند .اما شما قبل از طراحی سایت موفق حتما تحقیق کنید و بهترین مورد را برای طراحی سایت تبلیغات انتخاب نمایید تا بعدا پشیمان نشوید .

سایتی را طراحی کنید که مخاطبین را جذب کرده و به سمت خود بکشاند و این کار زمانی میسر است که یک طراحی سایت موفق و مناسب و اصولی داشته باشید و برای ان وقت گذاشته باشید.هدف تان از طراحی سایت موفق جذب کردن کاربران باشد و سعی کنید تا نظرشان را جلب کنید ، از این طریق می توانید کسب و کارتان را رونق دهید و فروش تان را بالا ببرید .

طراحی وب سایت ها باید عامه پسند باشند و از نظر امنیتی نیز مطمئن باشند نا کاربر راحت تر به شما اطمینان کند و اطلاعاتش را در اختیار شما بگذارد .از مسائل اساسی طراحی وب سایت توجه نمودن به امنیت سایت است ، یعنی کاربران اطمینان کنند که مسائل شان فاش نمی گردد و به صورت سری باقی خواهد ماند .ان ها دوست ندارند تا از اطلاعات شان در طراحی سایت تبلیغات سوء استفاده شود بنابراین باید به اطلاعات ان ها و امنیت شان احترام گذاشت و یک وب سایت امن را طراحی نمود .اگر فروش محصولی خاص را در طراحی سایت تبلیغات به عهده دارید ایمنی آن را برای مشتریان تان در نظر بگیرید و مسئله ی " SSL" را رعایت کنید تا در این زمینه به مشکل نخورید .

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.