طراحی سایت آسان و ارزان

طراحی سایت آسان و ارزان

این روزها افراد زیادی برای کسب و کار خود به دنبال داشتن سایت هستند ، آنها ترجیح می دهند از فضای مجازی برای کسب درآمد استفاده کنند .

در واقع بسیاری از کاربران اینترنت همواره به دنبال طراحی سایت ارزان و طراحی سایت آسان و ساده و سریع هستند. اما به این نکته باید توجه کرد که سایت های ساده و ارزان به علت وقت کمی که روی آنها گذاشته میشود معمولا دارای طراحی گرافیک سایت مناسبی نبوده و بدون طراحی گرافیکی برای سایت آماده و بصورتی خیلی ساده راه اندازی می گردند در این طراحی سایت ها امکانات مدیریتی سایت جهت ورود اطلاعات و معرفی آن برای کاربر با توجه به سادگی که دارد بسیار روان است ولیکن به دلیل عدم انجام کار گرافیک و طراحی سایت ، معمولا خیلی سایت مورد پسند کاربران و بازدید کنندگان قرار نمی گیرد و ممکن است بازدهی زیادی نداشته باشد .

به هر حال ارائه طراحی وب سایت ارزان یکی از روش های بازاریابی شرکت ها می باشد که بتوانند براحتی سایت های ارزان قیمت را با استفاده از نرم افزار های آماده رایگان همانند جوملا ، وردپرس و... انجام دهند و بعد آن را به مشتری بفروشند .

در طراحی وبسایت های ارزان که سریع نیز آماده میشود با توجه به آنکه برنامه طراحی سایت آن بصورت رایگان و فارسی آن بر روی اینترنت وجود دارد حتی اگر خود کاربر دانش فنی داشته باشد خیلی آسان می تواند این سایت را راه اندازی نماید بدون اینکه احتیاج به کمک متخصصی داشته باشد .

در واقع این شرکت ها با استفاده از بسته نرم افزاری سایت سازی که در اختیار آنها قرار می گیرد به راحتی نیازهای مشتری را در سایت نصب می کنند ، اما این کار ممکن است اشکالاتی را در بر داشته باشد که از اشکالات آن می توان به عدم تغییرات در طراحی سایت نام برد و تغییرات در سایت فقط وابسته به امکانات بسته نرم افزاری می باشد.

طراحی سایت لومیکس با آماده کردن بسته های آماده و ارزان سعی کرده است که بدون استفاده از برنامه های رایگان اینترنتی طراحی سایت های ارزان را امکانات مد نظر کاربران راه اندازی را تولید و راه اندازی نماید تا به این ترتیب هم از مشکلاتی که گفته شد و ممکن است برای کاربر پیش آید جلوگیری کند و هم سایتی با قیمت مناسب را در اختیار مشتریان قرار دهد.

 

 

منبع : ایده پویا

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.