طراحی رایگان سایت

طراحی رایگان سایت

شاید در گذشته همه با طراحی سایت اشنایی چندانی نداشتند و به آن زیاد توجه نمیکردند اما الان با گذشت زمان و همه گیر شدن استفاده از اینترنت و گسترش طراحی وب سایت دیگر کم و بیش افراد با وب سایت اشنایی دارند و از کاربرد هایش با خبر هستند .

با طراحی رایگان سایت خود را به همه می شناسانید و کارهایتان را به نمایش می گذارید و بعضی اوقات کسب درامد می کنید ، در حقیقت افراد مختلف با منظور های مختلف به طراحی سایت میپردازند . هر کسی با داشتن وب سایت هدف مشخصی را دنبال میکند و برای رسیدن به هدفش وب سایت را مدیریت می کند .

امروزه اصلی ترین و مهمترین انگیزه ی متقاضیان برای داشتن و طراحی سایت، اطلاع رسانی درباره شخص، سازمان یا شرکت است.

این اطلاع رسانی شامل معرفی پیشینه و سوابق شخص و یا شرکت ، اهدافی که دارد و چشم اندازهایش ، معرفی و فروش انواع محصولات یا خدمات شرکتی و غیره اون هم در بستر اینترنت است.

شرکت های زیادی هستند که به کار طراحی وب سایت مشغول هستند ، آنها با استفاده از زبان های برنامه نویسی مختلف به این کار می پردازند و هر کدام اتودهای مخصوص به خود را در طراحی به کار می برند .

طراحی سایت رایگان شاید جمله ای باشد بسیار بسیار وسوسه برانگیز و دارای درجه ای تبلیغاتی که به وسیله ی افراد و شرکت های زیادی در متن تبلیغات آنها به خوبی به چشم می خورد و دیده میشود .

 

این سوال احتمالا برای شما هم پیش امده و ممکن است در ذهن شما هم باشد که آیا طراحی سایت رایگان امکان پذیر است ؟

طراحی وبسایت رایگان دارای مزایا و معایبی است که به بعضی از انها در زیر اشاره ای خواهیم کرد و انها را مورد بررسی اجمالی قرار می دهیم . سازنده های وب سایت رایگان موردی است بسیار مناسب برای افرادی که می خواهند سایت خود را به صورت رایگان طراحی و پیاده سازی کنند و بودجه ی لازم و کافی را جهت راه اندازی وب سایت ندارند. سازنده سایت هایی که به صورت رایگان هستند معمولا از طرح های حاضر و آماده وب سایت استفاده می کنند که اکثرا قابلیت اضافه کردن آیتم اضافه را ندارند . دانش خاصی جهت راه اندازی این نوع از وب سایت ها نیاز نیست و با اجرای مراحل مختلف با توجه به دستورالعمل های گفته شده به راحتی می توان وبسایت خود را طراحی و پیاده سازی کرد و سپس از آن استفاده نمود .

چگونه طراحی سایت رایگان را درخواست کنیم؟

جهت دریافت هر سایت حتی اگر رایگان باشد، باید یک فضا بر روی اینترنت به نام هاست و یک نام سایت اختصاصی ثبت کرده باشید. به نام سایت دامین یا دامنه می گویند، و به فضای آن نیز هاست می گویند .

 

شما با داشتن هاست و دامنه ی مخصوص به خود و با امکانات مورد نظر می توانید درخواست سایت رایگان را بدهید و در مرحله ی بعدی داده ها و اطلاعات خود را به راحتی وارد وب سایت کنید .

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.