طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

امروزه در دنیای مجازی و وب تعداد طراحی سایت‌ های شخصی خیلی زیاد است. افراد با توجه به تخصص هایی که دارند و به منظورهای مختلفی برای خود سایت تهیه می کنند. اینترنت فضای خوبی برای این افراد فراهم میکند تا از این طریق با مخاطبان و هواداران و حتی مشتریان خود در ارتباط بوده و از طریق سایت اطلاع رسانی مناسبی را دراختیار علاقمندان قرار دهند.

طراحی سایت لومیکس یکی از زیر مجموعه های شرکت طراحی سایت ایده پویا است که با بررسی نیازهای افراد مختلف در راه اندازی سایت، راهکارهای جامعی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد .

معمولا طراحی وب سایت های شخصی خیلی پیچیده نیستند. سایت های شخصی برای معرفی افراد یا تخصص های متفاوت ساخته می شوند و شامل صفحات اصلی، تماس، گالری و سایر صفحاتی که هر شخصی با توجه به نیازش در سایت به آن احتیاج دارد است .

برگزیدن نام دامنه در طراحی سایت شخصی

نام دامنه یا همان آدرس سایت اولین موردی می باشد که برای طراحی وب سایت باید به آن توجه داشت . سعی کنید نام سایت به محتوای صفحه سایت مربوط باشد و سعی کنید دامنه ساده و کوتاهی را انتخاب کنید که مشتری به راحتی شما را در ذهنش داشته باشد. انتخاب نام دامنه مناسب در رنکینگ سایت در موتورهای جستجو تاثیر دارد .

لایه بندی و شکل ظاهری سایت

تاثیر روانی که تصاویر بر روی مخاطب می گذارند خیلی بیشتر از متون است. چشم زیبایی را به سرعت میبیند ، رنگ ها، تصاویر و قالب سایت و حتی فونت نوشته های وبسایت اطلاعات خاصی را به کاربر وبسایت می دهند. برای طراحی مناسب سایت نباید صرفا به علاقه ی خود اهمیت بدهید و سعی کنید علاوه بر علاقه خود به فکر مشتری هم باشید و یک سایت کاربر پسند داشته باشید تا بتوانید بازدید کنندگان بیشتری را جذب کنید و حس لازم در کاربر را برای بازدید از سایت ایجاد کنید . تمامی رنگ ها، فونت ها، تصاویر سایت و قالب شخصیت سایت را معرفی می نماید. سعی کنید به ظاهر سایت اهمیت بدهید و صفحات را به گونه ای قرار ندهید که برای کاربر گیج کننده باشد و یا زود خسته شود و مدت کمی را در سایت بماند .

محتوا

محتوای وب سایت شما اهمیت زیادی دارد بعد از انتخاب قالب باید محتوای سایت را در آن بارگذاری کنید. محتوای صفحه اصلی یا home بسیار مهم است زیرا اولین صفحه ای که کاربر مشاهده می کند صفحه ی اصلی است . محتوای صفحه اصلی سایت باید هدف کلی را نمایش دهد و اینکه اصلا این سایت برای چه منظوری طراحی شده است همچنین باید کاربر را به راحتی به اطلاعات درخواستی در صفحات داخلی سایت انتقال دهد و او را گیج نکند . محتوا می بایست با کیفیت باشد و در آن هم از متن و هم تصاویر استفاده شده باشد.

مرحله ی بعدی داشتن بیننده و بازدید کننده برای وب سایت طراحی شده است اگر سایتی دارید که کسی نمی تواند آن را بیابد اصلا مناسب نیست و یا بازدید کنندگان آن دیگر به سایت مراجعه مجدد نکنند.در اینجاست که پای مبحث سئو (بهینه سازی سایت) به وسط کشیده میشود ، موضوعی که به راحتی نمیتوان از کنار آن گذشت.

به سئو اهمیت بدهید . نام دامنه و محتوای سایت در نمایش آن در موتورهای جستجو تاثیر دارد. خیلی بهتر است که برای پیاده سازی سایت خود از یک متخصص سئو کمک بگیرید. زیرا هر چند که سایت شما خوب و کامل باشد اما اگر دیده نشود انگار نه انگار ! برای داشتن مشتریان خود باید در موتورهای جستجو دیده شوید .

شرکت طراحی وب سایت لومیکس با سابقه درخشان و تیم قوی در زمینه طراحی سایت شخصی نمونه کار های زیادی دارد که در زیر به تعدادی از انها اشاره می کنیم :

طراحی سایت علی میر صادقی

وب سایت دکتر بیگی


Aidenfaraji

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.