طراحی سایت تخفیف گروهی نت برگ

طراحی سایت تخفیف گروهی نت برگ

نت برگ یا همان netbarg.com نمونه ی  طراحی سایت تخفیف گروهی است که این روزها از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و روزانه بازدیدکنندگان زیادی دارد .

فلسفه ی خرید گروهی چیست ؟

داستان از این قرار است که طراحی سایت تخفیف گروهی با  پیشنهادات خرید کردن زیادی که به فروشنده میدهد او را بصورت هر چه بیشتر تشویق کرده تا تخفیفی ارائه دهد و در سمت دیگر هم برای مصرف کننده هایی از اقشارمختلف تبلیغاتی را انجام میدهد که  آنها به خرید کردن از فروشنده ترغیب میشوند. نتیجه بدست آمده این میشود که وب سایت خرید گروهی، شخص خریدار و فروشنده هر کدام به نحوی در این میان سود خود را خواهند برد .

این نوع از تخفیف دادن برای کارهایی که سود بالایی دارند معمولا جواب میدهند البته باید توجه کرد به فروشنده پیشنهاد نشود که قیمت کالا را افزایش بدهد و بعد قیمت را با تخفیف اعلام کند ولی در نهایت امر قیمت کالایی که تخفیف خورده با قیمت واقعی آن فاصله ای چندان ندارد و اگر مشتری متوجه این موضوع شود قطعا تعداد خرید کاهش پیدا میکند و تخفیف گروهی موفق نخواهد بود .

طراحی سایت تخفیف گروهی خیلی مورد استقبال افراد قرار می گیرد و اگر تخفیف های خوبی در سایت گذاشته شود کاربران مرتبا به طراحی سایت  سر زده و تخفیف ها را به صورت کاملا حرفه ای و متناوب دنبال می کنند تا از بهترین ان ها با خبر شوند و استفاده کنند به همین علت انتخاب کردن تخفیف ها مهم است و این  که کاربرپسند باشند . مسئله ی دیگر در طراحی وب سایت تخفیف گروهی به سئوی سایت بر می گردد . هرگاه سئو سایت قوی باشد بهتر دیده میشود و ورودی بیش تری را برای سایت به همراه خواهد داشت .

ویژگی خاص نت برگ-طراحی وب سایت نت برگ

در سایت نت برگ می توانیم به وبلاگ و داشتن ارتباط مستقیم با کاربران سایت نت برگ ، منوی کشویی بالای صفحه که برای انتخاب شهرهاست ، فعالیت آن بصورت مداوم و مستمر در شبکه های اجتماعی و نوع گرافیک جالب و مناسب اشاره کرد.

 

مشکل سایت خرید گروهی- طراحی سایت تخفی