طراحی سایت تخفیف گروهی نت برگ

طراحی سایت تخفیف گروهی نت برگ

نت برگ یا همان netbarg.com نمونه ی  طراحی سایت تخفیف گروهی است که این روزها از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و روزانه بازدیدکنندگان زیادی دارد .

فلسفه ی خرید گروهی چیست ؟

داستان از این قرار است که طراحی سایت تخفیف گروهی با  پیشنهادات خرید کردن زیادی که به فروشنده میدهد او را بصورت هر چه بیشتر تشویق کرده تا تخفیفی ارائه دهد و در سمت دیگر هم برای مصرف کننده هایی از اقشارمختلف تبلیغاتی را انجام میدهد که  آنها به خرید کردن از فروشنده ترغیب میشوند. نتیجه بدست آمده این میشود که وب سایت خرید گروهی، شخص خریدار و فروشنده هر کدام به نحوی در این میان سود خود را خواهند برد .

این نوع از تخفیف دادن برای کارهایی که سود بالایی دارند معمولا جواب میدهند البته باید توجه کرد به فروشنده پیشنهاد نشود که قیمت کالا را افزایش بدهد و بعد قیمت را با تخفیف اعلام کند ولی در نهایت امر قیمت کالایی که تخفیف خورده با قیمت واقعی آن فاصله ای چندان ندارد و اگر مشتری متوجه این موضوع شود قطعا تعداد خرید کاهش پیدا میکند و تخفیف گروهی موفق نخواهد بود .

طراحی سایت تخفیف گروهی خیلی مورد استقبال افراد قرار می گیرد و اگر تخفیف های خوبی در سایت گذاشته شود کاربران مرتبا به طراحی سایت  سر زده و تخفیف ها را به صورت کاملا حرفه ای و متناوب دنبال می کنند تا از بهترین ان ها با خبر شوند و استفاده کنند به همین علت انتخاب کردن تخفیف ها مهم است و این  که کاربرپسند باشند . مسئله ی دیگر در طراحی وب سایت تخفیف گروهی به سئوی سایت بر می گردد . هرگاه سئو سایت قوی باشد بهتر دیده میشود و ورودی بیش تری را برای سایت به همراه خواهد داشت .

ویژگی خاص نت برگ-طراحی وب سایت نت برگ

در سایت نت برگ می توانیم به وبلاگ و داشتن ارتباط مستقیم با کاربران سایت نت برگ ، منوی کشویی بالای صفحه که برای انتخاب شهرهاست ، فعالیت آن بصورت مداوم و مستمر در شبکه های اجتماعی و نوع گرافیک جالب و مناسب اشاره کرد.

 

مشکل سایت خرید گروهی- طراحی سایت تخفیف گروهی نت برگ 

به هر حال در هر سیستمی همراه با نکات مثبتی که دارد ممکن است مشکلی هم پیش آید اما همواره برطرف کردن نیازمشتریان مدنظر است . در سیستم خرید گروهی تعداد زیادی ایمیل و شماره تماس را از مخاطب های سایت دریافت کرده و در مرحله بعد پیشنهادات تخفیف های مختلف را برای آنها ارسال می کنند . اما مشتری ممکن است در لحظه ای که ایمیل را میگیرد به آن تخفیف نیازی نداشته باشد و در این صورت ممکن است تخفیف های مورد نظر به مخاطب واقعی آنها ارسال نشود .

راه حل مناسب چیست ؟ قطعا جوابی وجود خواهد داشت ! بازاریابان تصمیم میگیرند برای رفع چنین مشکلی و همچنین استفاده بهینه از تخفیف هایی که میگذارند که نیاز را در بازدیدکنننده و مخاطب سایتشان ایجاد کنند و با دادن پیشنهادی عالی او را به خرید ترغیب کنند حتی اگر در آن زمان نیازی به آن تخفیف نداشته باشد ، به عنوان مثال خرید لوازم بهداشتی و آرایشی با 90% تخفیف!! این پیشنهاد هر کسی را میتواند به خرید ترغیب کند حتی اگر در حال حاضر نیازی به آن نداشته باشد .

بررسی سئوی وب سایت نت برگ

در نت برگ محتوای سایت از دیدگاه سئو تولید نشده بلکه بیشترین توجه به تبلیغ نویسی وب است و کمتر به سئوی سایت توجه شده است . سایت اندازه تصاویر را در صفحه نمایش مشخص نکرده و از نظر سرعت لود صفحه در مرورگر کاربر تاثیر منفی دارد. در مقایسه ی این سایت با سایر سایت هایی که فعایت مشابهی دارند از جهت گرافیکی نت برگ بسیار خوب کار کرده است اما از جهت سئوی سایت نیاز به کار دارد .

گذاشتن دستورات css در داخل صفحه و خطاهای خروجی Html از مشکلات دیگر سئو است . نت برگ با کلمات کلیدی مرتبط در جستجوی گوگل نسبت به سایر رقبای خود رتبه ی مناسبی دارد اما در صفحات داخلی خود و گروه بندی ها مشکلات از نظر سئو دارد مثلا عنوان در گروه های تخفیف به موضوع گروه انتخاب شده ربطی نداشته و در تمامی آنها مشابه و یکسان است .

در کل میتوان گفت نت برگ چیدمان مناسبی دارد و گرافیک کاربرپسند ، در مبحث بازاریابی توانسته به خوبی با مشتریان خود ارتباط برقرار کند و آنها را جذب کند اما از نظر بحث سئو هنوز ضعف های قابل توجهی در سایت وجود دارد .

سایت های تخفیف گروهی انجام شده

 

 

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

بهنام

لطفا قیمت طراحی سایت تخفیف گروهی چقدر است

محمدهادی بیگی

با سلام میخواستم هزینه طراحی سایت تخفیف گروهی با امکانات معمولی واسه یک شهر رو بدونم .. ممنونم