طراحی سایت مهدکودک

طراحی سایت مهدکودک

این روزها با گسترش استفاده از اینترنت و جایگزینی آن به جای روش های سنتی و قدیمی ، مفاهیمی مانند طراحی وب سایت و ساخت سایت در بین همه افراد کم و بیش شناخته شده و قابل لمس و درک است .

افرادی که با دنیای اینترنت سر و کار دارند کم و بیش مطالبی را در مورد آن می دانند ، انها این موضوع را خیلی خوب می دانند که طراحی وبسایت خوب مانند ویترینی است که به وسیله آن می توانند محصولات و خدمات خود را به نمایش همگان بگذارند و از این راه خود را به مخاطبان و مشتریان بالقوه خود بشناسانند و معرفی کنند و در نهایت خدمات و محصولات خود را به فروش برسانند و اطلاعات خود را با قرار دادن در صفحات وب سایت به نمایش افراد دیگر بگذارند.

یکی از پروژه های طراحی وبسایت به مهدکودک ها مربوط می شود .

آیا شما هم مهدکودک دارید و سالانه برای تبلیغات مهد کودک خود چقدر هزینه می کنید؟

برای معرفی مهدکودک تمام وقت خود را صرف تلفن زدن به درخواست کنندگان می کنید ؟

در روزهای تعطیل چگونه پاسخگوی مشتریان و کاربران خود خواهید بود ؟

اینها سوالاتی هستند که ذهن شما را مشغول کردند .

شاید بهتر است روش سنتی را کنار بگذارید و برای شناساندن مهدکودک خود از طراحی سایت استفاده کنید .

 

 

طراحی وب سایت مهد کودک

با انجام طراحی سایت مهد کودک ، مهدکودک ها می توانند رابطه ی خود را با والدین کودکانی که در انجا هستند افزایش دهند و با انها یک رابطه دو طرفه صمیمی ایجاد کنند.

با کمک سایت اینترنتی می شود امکانات مختلفی را در اختیار والدین کودکان قرار داد به عنوان مثال والدین می توانند روزانه و یا هفتگی از اخبار مهد با خبر شده و در جریان عملکرد روزانه مهد باشند و درباره روند آموزشی کودکان خود اطلاعات لازم را بدست اورده و اطمینان حاصل کنند.

انها با دیدن مرتب عکس های کودکان و محیط مهد که در گالری تصاویر وب سایت قرار داده میشود تاثیر می پذیرند و ترغیب به ثبت نام شده و مهد مورد نظر را به دیگران نیز معرفی می کنند .

مهدکودک ها و کودکستان ها ، مراکز پیش دبستانی با طراحی صفحات وب به راحتی و اسانی می توانند اطلاعات جامعی را به همراه عکس و ویدیو و انواع مختلف تصاویر در اختیار والدین قرار داده و آنها را روزانه در جریان کارهای مهد قرار بدهند ، همچنین با داشتن وب سایت والدین کودکان به صورت انلاین می توانند کودکان و فرزندان خود را ثبت نام کنند و با انواع امکانات موجود و ویژه در مرکز اموزشی مورد نظر اشنا شوند .

 

امکانات طراحی سایت مهدکودک :

بخش معرفی و درباره ما وب سایت

مدیریت کردن تبلیغات در سایت مورد نظر

امکان ارسال خبرنامه به ایمیل والدین بچه ها

ماژول اخبار و مقالات وبسایت

اسلایدر تصویری

قرار دادن فرم تماس با ما برای ارتباط بهتر با والدین

امکان جست وجو در بخش های مختلف وبسایت

امکان ثبت نام انلاین و پرداخت آنلاین هزینه های مربوطه

گالری تصاویر از فعالیت های مختلفی که در مجموعه اتفاق می افتد

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.