تضمین فروش با طراحی سایت

تضمین فروش با طراحی سایت

فروش چگونه با طراحی سایت فروش تضمین ميشود ؟

براي ايجاد و طراحی وب سايت و موفقيت در طراحي بايد 3 فاكتور را درنظر بگيريد كه عبارتند از :

فناوری ، طراحی وبسایت ، تبلیغات

فاكتور هاي گفته شده به ترتيب الويت قرار گرفته اند زيرا تبليغات از برترين و ضروري ترين عواملي مي باشد كه در طراحی وب سايت فروش نقش مهمي دارد و آن را به موفقيت مي رساند.

در ادامه مقاله توضيحاتي راجع به دو فاكتور اول و دوم داده مي شود و مورد سوم كه عاملي است برای جذب مخاطبين طراحی سايت فروش و تبدیل کردن آن ها به مشتري های وفادار .

فناوری

در ايجاد يك وب سايت و طراحی سایت اصولی فقط با يك ابزار كار شما راه خواهد افتاد و آن هم برنامه نویسی درست مي باشد. شما در تمام موارد احتیاج نیست که بخواهید از ابتدا طراحی وب سایت را انجام دهید و در بعضي از مواقع می توانید از طراحی سایت با قالب اماده استفاده نمایید و کار خود را آسان تر کنید و در وقت و هزينه ی خود صرفه جویی كنيد .

طراحی سایت

در طراحي وب سایت با قالب هاي آماده قطعا شما دیگر تنوع کم تری برای گرافیک دارید و نمی توانید از گرافیک تخصصی استفاده نمایید ولی از همان قالب های اماده می توانید برای گرافیک وب سایت خود استفاده نمایید و طراحی سایت خود را بسازید و طراحی کنید . همچنين مي توانيد براي داشتن قالب اختصاصي مربوط به طراحی سایت به شركت ارائه دهنده خدمات وب مراجعه و درخواست قالب اختصاصي نماييد و با هزينه اين كار را به انجام برسانيد. روش هاي ديگري نيز برای طراحی سایت موجود است براي يافتن قالب آماده و آن جستجو در سايت Themeforest.net است كه داراي قالب هاي بي نظيري مي باشد .

استفاده از قالب هاي آماده در طراحی سایت معايبي را به همراه دارد و ممکن است که دیگر طراحی وب برای شما خیلی منحصر به فرد و خاص نباشد ولی مزيتی دارد و ان این است که از لحاظ هزينه به صرفه مي باشد .

شركت طراحی سایت لومیکس با سابقه ای بسیار درخشان در زمینه ی طراحي وب سايت های شخصی و شرکتی به شما اين اطمينان را مي دهد كه با طراحي قالب اختصاصي براي سايت شما و رعايت مسائل مربوط به سئو و بهينه سازي سايت شما را به یک سایت يكتا مجهز نماید و شما را هر چه سریع تر به هدف هایتان نزدیک کند .

پس طراحي عامل مهمي مي باشد و اگر شما قصدتان اينست كه وب سايت حرفه اي باشد پس به تبليغات نيز نياز داريد.

 

تبلیغات

وقتي شما قصد داريد كه طراحی سايت شما نقش فروش را داشته باشد به اين مسئله نيز بايستي دقت نمود.شما از ايجاد و طراحي وبسايت هدفي را دنبال مي كنيد و آن هم فروش و درآمدزایی مي باشد.

واقعيت این است که اگر شما طراحی سایت هايي با ظاهري معمولی و ساده ولي با پیشنهاد ‌های فروش عالی، تبليغات گسترده را مشاهده كرده باشيد درآمد و كسب و كار اين گونه وب سايت ها و طراحی سایت بسيار بالاتر از وب سايت هاي شیک اما با تبلیغات ضعیف و كم مي باشد. نقش کلماتي كه در يك وب سايت موجود است اهمیت بیشتری نسبت به طراحی و امور فنی دارد .

با گستردگي و توسعه تجارت الکترونیک متخصصاني در حوزه تبلیغات طراحی سایت فعاليت مي نمايند و شما با استفاده از راهنمايي آن ها مي توانيد به هدفتان نزدیک تر شده و یا حتي آنها مي توانند محصولات شما را در وب سايتشان قرار دهند و از اين راه به تبليغات وب سایت تان بپردازند.

با رعايت اين اصول و فاكتور ها شما مي توانيد فروش خود را از طريق وب سايت و طراحی سایت تضمين نماييد و به درآمد بالايي برسيد.

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.