نوار مسیریابی در طراحی وبسایت

نوار مسیریابی در طراحی وبسایت

در طراحی سایت خوب و اصولی باید سعی کنیم تمام نکات را رعایت کنیم ، بعضی از افراد فکر میکنند در طراحی وب سایت فقط باید به گرافیک سایت و ظاهر وبسایت اهمیت بدهند و بقیه موارد اهمیت زیادی ندارند در صورتی که در طراحی سایت صحیح تمام موارد باید به میزان کافی رعایت شوند و برای همه ی آنها وقت گذاشته شود از گرافیک و ظاهر سایت گرفته تا مبحث سئو و دیده شدن وب سایت در موتورهای جستجو همه باید اصولی انجام شوند تا در آخر به یک نتیجه کامل و درست دست پیدا کنیم و سایتی داشته باشیم که در جهت اهدافمان از آن استفاده کنیم .

طراحی وبسایت و نوار مسیریابی :

از اصولی ترین موردها طراحی وبسایت و نوار مسیریابی است که استفاده ی آن در وبسایت تأثیر فراوانی بر روی کاربران و استفاده کنندگان از وبسایت دارد. باید به این دید نگاه کرد که یکی از بخش های مهم طراحی سایت، همین طراحی وبسایت و نوار مسیریابی است. اگر این طراحی وبسایت و نوار مسیریابی درست استفاده شود هم کاربران را در یافتن اطلاعات کمک می کند و هم انها را تشویق میکند تا زمان بیشتری را در سایت سپری کنند و به قسمت های مختلف آن سرک بکشند زیرا در سایت دچار سردرگمی نخواهند شد .

همیشه به کاربران و بازدیدکنندگان سایتتان اهمیت بدهید ، لینک ها بهتر است به ترتیب اهمیتی که دارند قرار گرفته شوند. در هر صورت کاربران باید بتوانند خیلی راحت به جستجو در سایت پرداخته و به اطلاعات مورد نیازشان دست یابند .سعی کنید لینک های مرتط را در یک دسته قرار دهید و آنها را مرتب کنید.

از لینک ها و اطلاعات مرتبط استفاده کنید زیرا این موضوع برای کاربران با اهمیت است . آنها حوصله گشتن در سایت و پیدا نشدن اطلاعاتی که میخواهند را ندارند و هر اتلاف وقتی باعث میشود تا سایت را ترک کرده و برای جستجوی خود به سایت دیگری رو بیاورند پس اطلاعات مرتبط، برای ایشان راضی کننده است.

سازگای با طراحی وب سایت یعنی همه چیز بر طبق خواسته مشتریان باشد و همواره راحتی آنها مد نظر قرار گیرد و به آن اهمیت ویژه داده شود این موضوع باعث موفق جلوه دادن وب سایت میشود .

طراحی وبسایت و نوار مسیریابی :

مکان قرار دادن نوار مسیریابی در صفحه نیز اهمیت ویژه و کلیدی دارد . نوار مسیریابی را در بالای صفحه قرار دهید تا در دید کاربر بوده و از آن استفاده کند و بهرمند شود ، هیچگاه این نوار مسیریابی را در قسمت پایین سایت نگذارید ، چون مخاطبین و بازدیدکنندگان مجبور میشوند برای دیدن و استفاده از نوار مسیریابی صفحه ی سایت را به سمت پایین scroll کنند و این کار برایشان ناخوشایند خواهد بود .

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.