ساخت سایت

ساخت سایت

ساخت سایت برای هر کس یا شرکتی به منظور تامین هدفی خاص صورت میگیرد و هر کسی از ساخت وب سایت و داشتن آن به دنبال رسیدن به هدفش است .

در حال حاضر میلیونها ساخت سایت در اینترنت در حال انجام شده یا انجام شده است و هر روز هم به تعداد آنها اضافه میشود و افراد برای شناساندن خود به مشتریان و رقابت با رقبا به ساخت وب سایت رو می آورند و از آن استفاده می کنند . در اینجاست که اهمیت داشتن وب سایت مشخص میشود.

از بخش های اساسی و مهم ساخت سایت برای افراد و شرکت های مختلف ، ایجاد کردن یک استراتژی قابل قبول برای برگشت و بازگشت سرمایه در اینترنت برای آنها است.

مثالا اگر شخصی کسب و کاری آنلاین داشته باشد ، منبع اصلی برای بازدید مشتریان و بازدیدکنندگان را وب سایت خود در نظر می گیرد. پس باید طراحی سایت و ساخت سایت را با برنامه و اصولی انجام دهید تا همیشه مشتریان خود را راضی و خشنود نگه دارید .

ساخت سایت پروژه ای است که مربوط به یک نفر نیست و چندین فرد را درگیر خود میکند تا پروژه به پایان برسد اما در عمل کسانی که سفارش ساخت وب سایت را میدهند از چگونگی انجام این مراحل طراحی وبسایت بی اطلاع هستند .

به این نکته توجه کنید که یک وب سایت اگر ضعیف و غیر حرفه ای باشد می تواند در کل خسارت زیادی را به کار و تجارت شما وارد کند .

یک ساخت سایت غیر حرفه ای دقیقا همانند جنس تقلبی است که شما آن را در ویترین فروشگاه قرار داده اید و ممکن است که تمام کارهای شما را زیر سوال ببرد و از هدف نهایتان دور شوید .

ساخت سایت

در هر شغل و حرفهای که باشید میتوانید ساخت وبسایت را برای خود داشته باشید مثلا طراحی وب سایت شخصی : وب سایتی است با هر آنچه که برای معرفی کردن یک فرد ، توانایی ها و سوابق و فعالیت های کاری و یا شخصی فرد یا مثلا برای ایجاد یک خبرگزاری بصورت اینترنتی از گروه طراحی سایت خبری می توان استفاده کرد و به نتیجه ی مورد نظر رسید .

ساخت سایت به هر حال در هر قشر و صنفی ما طراحی و ساخت وب سایت را داریم که با توجه به خواسته های مشتری وب سایت ساخته میشود و در اختیار او قرار میگیرد . افراد با توجه به نیاز هایشان از ماژول های مختلف در طراحی و ساخت وب سایت استفاده میکنند وبا آن خود را در دنیای گسترده ی اینترنت به همه مشتریان و کاربران خود میشناسانند .

ساخت وب سایت ها با هدف های متفاوتی ساخته می شوند. هدف اصلی و مهم از ایجاد سایت های اینترنتی اغلب موارد کسب درآمد و انگیزه های مالی است. بعضی از سایت ها با گذاشتن آگهی های سایر وب سایت ها و مشاغل دیگران در قبال دریافت مبلغ ماهیانه و برخی دیگر از انان با دریافت حق اشتراک از کاربران و بینندگان سایت درآمد بدست می اورند .

عده ای هم هستند که با هدف تبلیغات و معرفی خدمات و محصولات خود به ساخت سایت و راه اندازی آن می پردازند و عده ای دیگر به منظور معرفی خود سایت می سازند. سایت هایی هم هستند که به جنبه های آموزشی و سرگرمی آنها اهمیت داده شده است و هدف اصلی انها انگیزه های مالی نیست .

در صورتی که قصد ساخت سایت را دارید و بودجه ای برای انجام این کار ندارید می توانید با استفاده از سایت سازهای رایگان آنلاین و همچنین وبلاگ ها این کار را انجام دهید. در این مقاله به شما بهترین سایت های ساخت وب سایت به صورت رایگان را معرفی می نمایم. البته در صورتی که قصد راه اندازی وبلاگ را دارید می توانید مقاله بهترین سایت های ساخت وبلاگ را مطالعه نمایید. برای استفاده از این سایت سازها کافی است سایت خود را توسط سایت ساز ایجاد نموده و سپس دامنه خود را بر روی آن پارک نمایید.

 برنامه های ساخت سایت

Google Sites

ابزار ساخت وب سایت شرکت گوگل می باشد که با توجه به این که سایت ساز شرکت گوگل می باشد به خوبی در موتورهای جستجو ایندکس می گردد. یکی از بهترین ابزارهای ساخت وب سایت به صورت رایگان Google Sites می باشد که البته قالب های گرافیکی ضعیفی دارد و در صورتی که قصد طراحی سایت گرافیکی دارید استفاده از این گزینه مناسب نیست.ساخت سایت در صورتی که به دنبال سئو قویتر و بهتر جستجو شدن در موتورهای جستجو هستید استفاده از این گزینه توصیه می گردد.

Moonfruit

یکی از ساخت سایت سازهای قدیمی اما به روز می باشد که قابلیت طراحی قالب نیز در آن وجود دارد و به راحتی می توانید قالب مورد نظر خود را ایجاد نمایید. البته دیتابیس قالب های پیش فرض نسبتا کامل و به روزی دارد و می توانید از قالب های آماده آن استفاده نمایید.

Yola

یکی از ساخت سایت ساز های رایگان و بسیار ساده می باشد که برای ایجاد سایت های با گرافیک نسبتا ساده مناسب می باشد.

Webs

یکی از معروفترین ساخت سایت های ساخت وب سایت می باشد که به شما امکان ایجاد انواع مختلف سایت را می دهد. این وب سایت مدام در حال اضافه نمودن قالب ها و امکانات جدید می بایست و تقریبا یکی از بهترین سایت سازها می باشد.

Joomla

جوملا یکی از سیستم های مدیریت محتوا برای طراحی انواع مختلف وب سایت ها می باشد که دارای قابلیت ها فراوانی می باشد. این مجموعه جدیدا سایتی به آدرس https://www.joomla.com راه اندازی نموده است که از طریق آن براحتی می توانید وب سایت جوملایی خود را راه اندازی نمایید.

strikingly

ساخت سایت سازی با قابلیت ایجاد سایت های ریسپانسیو و سازگار با موبایل می باشد و قالب های این وب سایت نسبت به قالب های سایر سایت ها نسبتا به روز تر می باشد.

Squarespace

یکی از سایت ساز های بروز و قدرتمند می باشد که دارای قابلیت های ویژه ای نیز می باشد که می توانید جداگانه آنها را به خدمات خود اضافه نمایید.

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.