طراحی سایت شبکه اجتماعی

طراحی سایت شبکه اجتماعی

یکی از پربیننده‌ ترین سایت‌ ها، طراحی سایت شبکه اجتماعی است این سایت ها به اندازه ای محبوب شده اند که طراحی وب سایت شبکه‌های اجتماعی، پس از موتورهای جستجوگر ، پراستفاده‌ ترین خدمت اینترنتی است .

کار اساسی شبکه‌ اجتماعی ارتباط ایجاد کردن در میان افراد است و به انان اجازه به اشتراک گذاشتن محتوای خود را با یکدیگر میدهد به شکلی که هر فردی یک پروفایل شخصی دارد که در آن یکسری از اطلاعات پایه خود تا علایق و سلایق خود را قرار داده است ، میتواند دوستانی را در لیست اضافه کند و با انها در ارتباط و تبادل داده ها باشد .

با توجه به این مفهوم می توان گفت یکی از اصلی ترین اصول و مفاهیم شبکه های مختلف اجتماعی در واقع ایجاد ارتباط موثر با دیگران است. دوستان و دوستان دوستان – شبکه عنکبوتی در حقیقت یک شبکه از ارتباط های اجتماعی را تشکیل میدهد . با کمک شبکه ای از ارتباطات مختلف که ایجاد شده میتوان خیلی راحت افراد با مشخصات خاصی را جستجو و پیدا کرد و با انها ارتباطی متقابل ایجاد کرد .

مثلا یافتن دوستان و اشنایان قدیمی در شبکه مجازی بزرگ و گسترده ای مانند facebook بسیار اسان و راحت است .

جنبه دیگری از ایجاد و خلق ارتباط بین اشخاص و افراد ، در حقیقت ایجاد جنبه های همکاری و تعامل بین افراد مختلف است تا از این طریق به مقاصد خود نزدیک شویم.

همه ی افرادی که به طراحی وبسایت شبکه ی اجتماعی روی می اورند یا به فکر طراحی شبکه ی اجتماعی هستند حتما از قبل تحقیق کردند و میدانند که چه سود خوبی در شبکه ی اجتماعی نهفته است .

اگر تصمیم به طراحی شبکه اجتماعی دارید ولی هنوز شرکتی را برای این کار انتخاب نکرده اید و یا در انتخاب شک دارید، طراحی وب سایت شبکه ی اجتماعی خود را به شرکت طراحی سایت لومیکس بسپارید . این شرکت با سابقه ی درخشان در زمینه طراحی وب سایت با پشتیبانی مرحله به مرحله در کنار شما خواهد بود و شما را در رسیدن به هدف یاری می رساند .

اگر توانایی مدیریت یک شبکه اجتماعی را دارید پس درنگ نکنید زیرا اکثر مردم در نقاط مختلف دنیا تمام کارهای خود را تقریبا در دنیای اینترنت انجام می دهند. با تصمیم گیری و برنامه ریزی درست و بجا میتوانید یک وب سایت اجتماعی خوب داشته باشید و مدیریت ان را به درستی انجام دهید .

این امر به شدت موجب پیدایش روابط تجاری و خانوادگی اینترنتی شده ، بخاطر استقبال بیش از اندازه ی افراد است که دنیای واقعی با دنیای مجازی شدیدا به هم گره خورده است و دیگر مرز مشخصی بین انها نیست .

ویژگی های اساسی و پایه ای طراحی وب سایت شبکه ی اجتماعی :

از نظر سرعتی ، سرعت بارگذاری بالا

طراحی ظاهر وب سایت به صورت اختصاصی

دارای پنل قدرتمند مدیریتی است

امکان فرستادن عکس وتصویر در شبکه ی اجتماعی

دارا بودن تمامی امکانات شبکه های اجتماعی دیگر

کدهای بهینه شده

گذاشتن امکان بستن یک کاربر مشخص در شبکه ی اجتماعی

دارای سئوی سایت قوی

ماژول نظر سنجی

داشتن امکان ایجاد محدودیت برای تمامی کاربران یا کاربری خاص برای گذاشتن عکس ، پست و غیره

 

یکی از نمونه کارهای شرکت طراحی وب سایت لومیکس در زمینه شبکه های اجتماعی می توان به کانون هواداران باشگاه فولاد خوزستان اشاره کرد .

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.